Partyflock

Tomorrowland · The Story of Planaxis

Tomorrowland (flyer)
georganiseerd door Tomorrowland SiteID&T Site
-
De Schorre op de kaart Site buiten
Boom
Serie
The Gatheringdo 26 jul 2018 om 13:00
Tomorrowlandvr 27 jul 2018 om 12:00
Tomorrowlandza 28 jul 2018 om 12:00
Tomorrowlandzo 29 jul 2018 om 12:00
Genres (schatting)
house × 41, techno × 38, techhouse × 24, electro × 20, deephouse × 18
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: geweldig
geweldig6979%
zeer goed1416%
goed33%
ok11%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
3 waarderingen
Erichh
Organisatorisch natuurlijk geweldig met het geluid in de Q-dance en de stage van de Bonzai als absolute hoogtepunt voor mij.≠ The harbour house en het rondjes lopen waren ook top.≠ Wie het heeft bedacht om Above &≠ Beyond te laten afsluiten op de main moet echt even tot de orde geroepen worden, wat een verschrikking was dit zeg.≠
Miink
Beste festival ever!!
feestganger
top sets van mark with a k, ingrosso, charlotte de witte en armin.≠
Video's
Line-up & Timetable
1Mainstage
12:00 - 14:50:  Erick Morillo Verenigde Staten
14:50 - 15:50:  Sigala Verenigd Koninkrijk
15:50 - 16:50:  Angemi ItaliŽ
16:50 - 17:50:  Bassjackers Nederland
19:50 - 20:50:  Don Diablo Nederland
21:50 - 19:50:  Afrojack Nederland
21:50 - 22:50:  Armin van Buuren Nederland
22:50 - 23:50:  Dimitri Vegas & Like Mike
23:50 - 00:50:  Above & Beyond Verenigd Koninkrijk
2Freedom, gehost door Budweiser
12:00 - 13:00:  Mathy
13:00 - 14:00:  Kenn Colt
14:00 - 15:00:  Sem Thomasson
15:00 - 16:00:  Lost Identity Duitsland
16:00 - 17:00:  Garmiani Zweden
17:00 - 18:00:  Otto Knows Zweden
18:00 - 19:00:  Salvatore Ganacci BosniŽ
19:00 - 20:00:  Sebastian Ingrosso Zweden
20:00 - 22:00:  Alesso Zweden
22:00 - 23:30:  Virtual Self
23:30 - 01:00:  Live: Fatboy Slim Verenigd Koninkrijk
3Garden of Madness
Garden of Madness
12:00 - 13:00:  Amare
13:30 - 15:00:  Hunter/Game ItaliŽ
15:00 - 17:00:  Capoon
17:00 - 18:30:  Vaal Verenigd Koninkrijk
18:30 - 20:00:  Live: Kollektiv Turmstrasse Duitsland
20:00 - 22:00:  Mind Against ItaliŽ
22:00 - 23:00:  Live: Recondite Duitsland
23:00 - 00:55:  Tale Of Us ItaliŽ
4Lost Frequencies & Friends
Organ of Harmony
12:00 - 13:30:  Toolate Groove
13:30 - 15:00:  LIMITS
15:00 - 16:00:  Mr. Belt & Wezol Nederland
16:00 - 17:00:  Throttle AustraliŽ
17:00 - 18:00:  EDX Zwitserland
18:00 - 19:00:  Zonderling Nederland
19:00 - 20:00:  Ofenbach Frankrijk
20:00 - 21:00:  Nora En Pure Zwitserland
21:10 - 22:25:  Lost Frequencies
22:30 - 23:30:  Armand van Helden Verenigde Staten
23:30 - 01:00:  2ManyDJs
5KNTXT
Arch
12:30 - 14:00:  One Track Brain
14:00 - 15:30:  Nastia Reigel Rusland
15:30 - 17:00:  SHDW & Obscure Shape Duitsland
17:00 - 18:30:  Cleric Verenigd Koninkrijk
18:30 - 20:00:  Keith Carnal Nederland
20:00 - 21:30:  Charlotte de Witte
21:30 - 23:30:  Rebekah Verenigd Koninkrijk
23:30 - 00:50:  DVS1 Verenigde Staten
6Amicorum Spectaculum presents Theatre Formidable
Amicorum
12:00 - 14:00:  Tofke
14:00 - 15:30:  Maxim Lany
15:30 - 17:00:  Melť Verenigd Koninkrijk
17:00 - 19:00:  Alan Fitzpatrick Verenigd Koninkrijk
19:00 - 21:00:  Jamie Jones Verenigd Koninkrijk
21:00 - 23:00:  Nicole Moudaber Verenigd Koninkrijk
23:00 - 01:00:  Paco Osuna Spanje
7Star Warz presents Shogun Audio, gehost door Starwarz
14:00 - 15:00:  SVB
15:00 - 16:00:  One87
MC: Mush
17:00 - 18:00:  M&T
MC: Seko
18:00 - 19:00:  Doctrine
19:00 - 20:00:  Pamb & Harsh Nederland
MC: Swift Nederland
20:00 - 21:00:  Ed:it Verenigd Koninkrijk
21:00 - 22:00:  Fourward Oostenrijk
22:00 - 23:00:  Friction Verenigd Koninkrijk
23:00 - 00:00:  Icicle Nederland
00:00 - 01:00:  S.P.Y. BraziliŽ
8Bonzai Music
Rose of Garden
13:00 - 14:00:  Jan
14:00 - 15:00:  Airwave
15:30 - 17:00:  Oliver Lieb Duitsland
17:00 - 18:00:  Franky Jones
18:00 - 19:00:  Bountyhunter
19:00 - 20:00:  Jan Vervloet
20:00 - 21:00:  Ghost
21:00 - 22:30:  Franky Kloeck
22:30 - 23:30:  Yves Deruyter
23:30 - 01:00:  Live: Bonzai All Stars
9Crosstownrebels presents Get Lost
Core
12:00 - 13:30:  Raw District
13:30 - 15:00:  Magit Cacoon IsraŽl
15:00 - 16:30:  Serge Devant Verenigde Staten
16:30 - 18:00:  Patrice Bšumel Duitsland
18:00 - 19:30:  Bedouin Verenigde Staten
19:30 - 21:00:  &ME Duitsland
21:00 - 23:00:  Dixon Duitsland
23:00 - 01:00:  Damian Lazarus Verenigd Koninkrijk
10Q-dance
Cathedral
12:00 - 13:00:  Ransom Nederland
13:00 - 14:00:  Refuzion Noorwegen
14:00 - 15:00:  Sound Rush Nederland
15:00 - 16:00:  Wasted Penguinz Zweden
16:00 - 17:00:  Mark with a K
MC: Chucky
17:00 - 18:00:  Bass Modulators Nederland
18:00 - 19:00:  Code Black AustraliŽ
19:00 - 20:00:  Noisecontrollers Nederland
20:00 - 21:00:  Psyko Punkz Nederland
21:00 - 22:00:  Frequencerz Nederland
22:00 - 23:00:  B-Front Nederland
23:00
→ ?
 Partyraiser Nederland
11Future Sounds of Egypt
Tulip
12:30 - 13:45:  Hazem Beltagui Egypte
13:45 - 15:00:  Paul Thomas Verenigd Koninkrijk
15:00 - 16:00:  Ciaran McAuley Ierland
16:00 - 17:00:  Alessandra Roncone ItaliŽ
17:00 - 18:00:  Ahmed Romel Verenigde Arabische Emiraten
18:00 - 19:00:  A & Z Egypte
19:00 - 20:00:  Giuseppe Ottaviani ItaliŽ
20:00 - 22:00:  Aly & Fila Egypte
22:00 - 23:00:  Cold Blue Duitsland
23:00 - 00:00:  Ferry Corsten Nederland
00:00 - 01:00:  Stoneface & Terminal Duitsland
12Barong Family
Mushroom
12:00 - 13:00:  RayRay Taiwan
13:00 - 14:00:  Lowriderz
14:00 - 14:50:  Slowbody
14:50 - 15:50:  PKCZ Japan
15:50 - 16:10:  MC: Kalibwoy Nederland
16:10 - 17:10:  Crisis Era Canada
17:10 - 17:30:  Rap: Lil Debbie Verenigde Staten
17:30 - 18:30:  Bellorum Frankrijk
18:30 - 18:50:  Live: Anbu Gang Nederland
18:50 - 19:50:  Menasa CuraÁao
19:50 - 20:50:  DOLF Nederland
20:50 - 21:50:  Aazar Frankrijk
21:50 - 22:50:  Juyen Sebulba Verenigde Staten
22:50 - 23:50:  Moksi Nederland
23:50 - 00:50:  Yellow Claw Nederland
13ABRACADABRA
LEAF by JBL
12:30 - 15:30:  DAOUD
15:30 - 17:30:  Bloem Nederland
17:30 - 19:00:  Maga Frankrijk
19:00 - 21:00:  Blond:ish Verenigd Koninkrijk
21:00 - 23:30:  Live: Audiofly Spanje
14Trybe
House of mask by cubansto
13:00 - 14:30:  Franco y Gael
14:30 - 16:00:  Denis Horvat Noorwegen
16:00 - 17:30:  Cellini
17:30 - 19:00:  Eagles & Butterflies Verenigd Koninkrijk
19:00 - 21:00:  Traumer Frankrijk
21:00 - 22:00:  Mandana
15Sirkus
Rave cave
13:00 - 14:00:  Cťkes
14:00 - 15:30:  Benji
17:00 - 19:00:  Federico Grazzini ItaliŽ
19:00 - 21:00:  Nukov & Yelmet
21:00 - 23:00:  Arado Duitsland
23:00 - 01:00:  Andsan Duitsland
16Radio Ultra Modern
Harbour house
13:00 - 15:00:  Nicki Sanchez
15:00 - 18:00:  Uneak
18:00 - 20:00:  Daddy K
20:00 - 22:00:  Bart & Baker Frankrijk
22:00 - 01:00:  Rakesh aka Blackjack9000 India
Statistieken



x
212Partyflockbezoekers
174PartyflockgeÔnteresseerd
932Appicbezoekers
1339AppicgeÔnteresseerd
67 / 25·mannen / vrouwen
30.4·gemiddelde leeftijd
29.9·leeftijd mediaan
6·nieuwsberichten
96·video's
10·opmerkingen
3·waarderingen
geweldig·stemresultaat (87 stemmen)
Nieuws
Check de live-sets van o.a. Dimitri Vegas & Like Mike op zaterdag 28 juli en Martin Garrix op zondag 29 juli
Luisteraars van 538, kijkers van TV 538 en bezoekers van 538.nl beleven Tomorrowland van dichtbij.
Op zaterdag 29 juli neemt de Thaise NAKADIA voor het eerst plaats achter de deks van Tomorrowland voor haar 2 uur durende techno set samen met Fred Hush. 1
Kris Peeters, de Belgische minister van Consumentenzaken, gaat een onderzoek instellen over de prijs van de tickets voor Tomorrowland. Dat zei Peeters in het radioprogramma De Inspecteur. 29
De organisatie van Tomorrowland heeft de komst van Hardwell en Armin van Buuren bevestigd. Ook Axwell & Ingrosso, Yellow Claw en Sunnery James & Ryan Marciano zullen draaien tijdens het grootste dance-evenement van BelgiŽ. 3
's Werelds bekendste trance evenement Trance Energy keert volledig terug. Nadat vorig jaar een comeback werd gevierd met een eigen stage tijdens Tomorrowland, is het Belgische Boom op zondag 22 juli 2018 opnieuw plaats van handeling. 8

10 opmerkingen

Wij hebben nog 6 plekken over in de bus voor zaterdag 28 juli

Rotterdam > Spijkenisse > Breda > Tomorrowland.­

Kosten zijn minimaal 34 euro tot maximaal 45 euro pp (we zitten al met 18 personen en de bus is voor max 24 personen dus de prijs hangt af van het totaal aantal mensen)

Aanbetaling van 25 euro pp is noodzakelijk om je plek te garanderen!

Bij interesse, graag laten weten
laatste aanpassing
Timetable ? :)
2 tickets te koop ,mogen bij mij thuis opgehaald worden .­
tot maandag beschikbaar ivm registratie
pb als je interesse hebt
heb nog 1 ticket te koop ( moet nog geregistreerd worden ).­

deze kan volgende week donderdag opgehaald worden .­
pb als je interesse hebt
Parkeerticket te koop...­ 9 euro.­
Wij hebben nog 3 plekken over in de bus voor zaterdag 28 juli

Rotterdam > Spijkenisse > Breda > Tomorrowland.­

Kosten zijn minimaal 34 euro tot maximaal 45 euro pp (we zitten al met 21 personen en de bus is voor max 24 personen dus de prijs hangt af van het totaal aantal mensen)

Aanbetaling van 25 euro pp is noodzakelijk om je plek te garanderen!

Bij interesse, graag laten weten

Uitspraak van buell x1 op donderdag 5 juli 2018 om 18:44:
heb nog 1 ticket te koop ( moet nog geregistreerd worden ).­

deze kan volgende week donderdag opgehaald worden .­
pb als je interesse hebt



Heb je het kaartje nog? Zou hem graag van je overnemen. zal je ook even een pb sturen!

Uitspraak van buell x1 op donderdag 5 juli 2018 om 18:44:
heb nog 1 ticket te koop ( moet nog geregistreerd worden ).­

deze kan volgende week donderdag opgehaald worden .­
pb als je interesse hebt

verkocht
Iemand die nog heeeel toevallig een zaterdag ticket overheeft &­ deze voor een schappelijke prijs verkoopt?? PB mocht dit het geval zijn