Partyflock

Tomorrowland · The Story of Planaxis

Tomorrowland (flyer)
georganiseerd door Tomorrowland SiteID&T Site
-
De Schorre op de kaart Site buiten
Boom
Serie
The Gatheringdo 19 jul 2018 om 13:00
Tomorrowlandvr 20 jul 2018 om 12:00
Tomorrowlandza 21 jul 2018 om 12:00
Tomorrowlandzo 22 jul 2018 om 12:00
Genres (schatting)
house × 43, techno × 33, techhouse × 21, deephouse × 15, electro × 15
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Tickets
Waren verkrijgbaar via tomorrowland.com.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: geweldig
geweldig6676%
zeer goed1618%
goed45%
ok11%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
2 waarderingen
Mydogisgone
Geweldig festival gehad.≠ De main was op het eind te druk.≠ Dus hebben het afgesloten bij de trance energy stage.≠ Awesome feest!
Kevin-b
Beste festival tot nu toe.≠
Video's
Line-up & Timetable
1Mainstage
12:00 - 14:50:  Paul Oakenfold Verenigd Koninkrijk
14:50 - 15:50:  Andrew Rayel MoldaviŽ
15:50 - 16:50:  Fedde le Grand Nederland
16:50 - 17:50:  Timmy Trumpet AustraliŽ
17:50 - 18:50:  Coone
18:50 - 19:50:  Yves V
19:50 - 20:50:  Paul Kalkbrenner Duitsland
20:50 - 21:50:  Lost Frequencies
21:50 - 22:50:  Steve Angello Zweden
22:50 - 23:50:  Martin Garrix Nederland
2Smash the House
Freedom by Budweiser
12:30 - 13:30:  Vito Mendez Nederland
13:30 - 14:30:  D'Angello & Francis
14:30 - 15:30:  MAD M.A.C Griekenland
15:30 - 16:30:  Henri PFR
16:30 - 17:30:  Brennan Heart Nederland
17:30 - 18:30:  Ummet Ozcan Nederland
18:30 - 19:30:  Quintino Nederland
19:30 - 20:30:  WolfPack
20:30 - 21:30:  W&W Nederland
21:30 - 22:30:  MATTN
22:30 - 00:00:  Dimitri Vegas & Like Mike
3UNITED ANTS
Garden of Madness
12:00 - 13:30:  Goldfox
13:30 - 15:00:  Nukov & Yelmet
15:00 - 16:30:  Francisco Allendes Chili
16:30 - 18:00:  CamelPhat Verenigd Koninkrijk
18:00 - 19:30:  Solardo Verenigd Koninkrijk
19:30 - 21:00:  wAFF Verenigd Koninkrijk
21:00 - 22:30:  Live: KŲlsch Denemarken
22:30 - 23:50:  Andrea Oliva Zwitserland
4Fuse & Dave Clark present
Cathedral
12:30 - 14:30:  Downside
14:30 - 16:30:  Pierre
16:30 - 18:00:  Mind Against ItaliŽ
18:00 - 19:30:  Marcel Dettmann Duitsland
19:30 - 21:00:  Pan-Pot Duitsland
21:00 - 22:30:  Len Faki Duitsland
22:30 - 00:00:  Dave Clarke Verenigd Koninkrijk
5Cocoon ◊ CDA, gehost door Cocoon
Mushroom
14:00 - 15:30:  Dana Ruh Duitsland
15:30 - 17:00:  Ilario Alicante ItaliŽ
17:00 - 19:00:  Ricardo Villalobos Chili
19:00 - 21:00:  Dixon Duitsland
21:00 - 23:50:  Sven Všth Duitsland
01:20 - 14:00:  Joyhauser
6The Masquerade, gehost door Claptone
Core
12:00 - 13:00:  Lars Moston Duitsland
13:00 - 14:30:  Two Pauz Nederland
14:30 - 16:00:  Mat. Joe Duitsland
16:00 - 17:30:  Dennis Cruz Spanje
17:30 - 19:00:  Andhim Duitsland
19:00 - 20:30:  Claude Vonstroke Verenigde Staten
20:30 - 22:30:  Claptone Duitsland
22:30 - 00:00:  Butch Duitsland
7My House
Organ of Harmony
12:00 - 13:30:  Yamo
13:30 - 15:00:  Coco Cole Verenigd Koninkrijk
15:00 - 16:30:  Michael Calfan Frankrijk
16:30 - 18:00:  The Magician
18:00 - 19:30:  Kungs Frankrijk
19:30 - 21:00:  Jax Jones Verenigd Koninkrijk
21:00 - 22:30:  2ManyDJs
22:30 - 00:00:  Martin Solveig Frankrijk
8Trance Energy
Amicorum
14:00 - 15:00:  Fast Distance
15:00 - 16:00:  Jordan Suckley Verenigd Koninkrijk
16:00 - 17:00:  Alpha 9 Rusland
17:00 - 18:00:  Ben Nicky Verenigd Koninkrijk
18:00 - 19:00:  John O'Callaghan Ierland
19:00 - 20:00:  Cosmic Gate Duitsland
20:00 - 21:00:  Markus Schulz Duitsland
21:00 - 22:30:  Aly & Fila Egypte
22:30 - 00:00:  Paul van Dyk Duitsland
9Robin Schulz & Friends
12:30 - 13:30:  Plastik Funk Duitsland
13:30 - 14:30:  LOVRA Duitsland
14:30 - 15:30:  Sylvain Armand Frankrijk
15:30 - 16:30:  Alle Farben Duitsland
16:30 - 17:30:  HUGEL Frankrijk
17:30 - 18:30:  Cheat Codes Verenigde Staten
18:30 - 20:00:  Deepend Nederland
20:00 - 21:30:  Feder Frankrijk
21:30 - 23:00:  Robin Schulz Duitsland
23:00 - 00:00:  Klingande Frankrijk
10Loudness
Cage
13:00 - 14:00:  MYST Nederland
14:00 - 15:30:  Clockartz ItaliŽ
15:30 - 16:30:  Requiem Nederland
16:30 - 17:30:  Phuture Noize Nederland
17:30 - 18:30:  Bass Chaserz Nederland
18:30 - 19:30:  Deetox Nederland
19:30 - 21:00:  B-Front Nederland
21:00 - 22:00:  D-Sturb Nederland
22:00 - 23:00:  E-Force Nederland
23:00 - 00:00:  Warface Nederland
MC: NOIZ Nederland
11Thunderdome
Tulip
12:30 - 14:00:  Kristof
14:00 - 15:00:  Buzz Fuzz Nederland
15:00 - 16:00:  Rob & MC Joe Nederland
16:00 - 17:00:  Panic Nederland
17:00 - 18:00:  Promo Nederland
18:00 - 19:00:  Tommyknocker ItaliŽ
19:00 - 20:00:  Neophyte Nederland
20:00 - 21:00:  N-Vitral Nederland
21:00 - 22:00:  Nosferatu Nederland
22:00 - 23:00:  Noize Suppressor ItaliŽ
23:00 - 00:00:  Unexist ItaliŽ
12Arch, gehost door Rampage
12:30 - 14:00:  Callie Reiff Verenigde Staten
14:00 - 15:00:  Radar Records
15:00 - 16:00:  Fox Stevenson Verenigd Koninkrijk
16:00 - 17:00:  TC Verenigd Koninkrijk
17:00 - 18:00:  Murdock
18:00 - 19:00:  Barely Alive Verenigde Staten
19:00 - 20:00:  Soundsystem: SaSaSaS Verenigd Koninkrijk
20:00 - 21:00:  NGHTMRE Verenigde Staten
21:00 - 22:00:  Slushii Japan
22:00 - 23:00:  Dirtyphonics Frankrijk
23:00 - 23:50:  Pendulum AustraliŽ
13Crystal, gehost door Crystal Events
Rave Cave
12:00 - 13:30:  KARL Burundi
13:30 - 15:00:  White Noise
15:00 - 16:30:  Monta
16:30 - 18:00:  Arno Stolz
18:00 - 19:30:  That's Who
19:30 - 21:00:  Soulcity
21:00 - 22:30:  Deuxfwa
22:30 - 00:00:  Himperson
14Radio Ultra Modern
Harbour House
13:00 - 15:00:  DosschY
15:00 - 17:00:  Rakka
17:00 - 18:00:  Veepee
18:00 - 21:00:  Rakesh aka Blackjack9000 India
21:00 - 23:00:  Discobaar A Moeder
23:00 - 00:00:  The Knightriders
15Lost & Found
Leaf by JBL
12:30 - 14:00:  Akira Nederland
14:00 - 15:30:  Budakid Nederland
15:30 - 17:00:  Luca Bacchetti ItaliŽ
17:00 - 18:30:  Guy Mantzur IsraŽl
18:30 - 20:00:  Guy J IsraŽl
20:00 - 22:00:  Chicola IsraŽl
22:00 - 23:30:  Khen IsraŽl
16High On House
House of Mask by Cubanisto
13:00 - 14:00:  Dimitri Delava
14:00 - 15:00:  Tom Smeyers
15:00 - 16:00:  Lunoize
16:00 - 17:30:  Jacky Verenigd Koninkrijk
17:30 - 18:30:  Niels Feijen Nederland
18:30 - 19:30:  Djaxx
19:30 - 20:30:  Bocain
20:30 - 22:00:  Flashmob ItaliŽ
Statistieken



x
204Partyflockbezoekers
205PartyflockgeÔnteresseerd
72Appicbezoekers
387AppicgeÔnteresseerd
69 / 25·mannen / vrouwen
30.5·gemiddelde leeftijd
30.1·leeftijd mediaan
5·nieuwsberichten
105·video's
2·waarderingen
geweldig·stemresultaat (87 stemmen)
Nieuws
Luisteraars van 538, kijkers van TV 538 en bezoekers van 538.nl beleven Tomorrowland van dichtbij.
Op zaterdag 29 juli neemt de Thaise NAKADIA voor het eerst plaats achter de deks van Tomorrowland voor haar 2 uur durende techno set samen met Fred Hush. 1
Kris Peeters, de Belgische minister van Consumentenzaken, gaat een onderzoek instellen over de prijs van de tickets voor Tomorrowland. Dat zei Peeters in het radioprogramma De Inspecteur. 29
De organisatie van Tomorrowland heeft de komst van Hardwell en Armin van Buuren bevestigd. Ook Axwell & Ingrosso, Yellow Claw en Sunnery James & Ryan Marciano zullen draaien tijdens het grootste dance-evenement van BelgiŽ. 3
's Werelds bekendste trance evenement Trance Energy keert volledig terug. Nadat vorig jaar een comeback werd gevierd met een eigen stage tijdens Tomorrowland, is het Belgische Boom op zondag 22 juli 2018 opnieuw plaats van handeling. 8