LatinVillage Festival (flyer)
georganiseerd door LatinVillage SiteA Venue* Entertainment Site
Genres (schatting)
house × 58, latin × 32, eclectic × 28, hip hop × 22, urban × 20
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijzen
Voorverkoop 1:€ 25,-
Voorverkoop 2:€ 35,-
Voorverkoop 3:€ 40,-
Voorverkoop 4:€ 45,-
Voorverkoop 5:€ 50,-
Voorverkoop 6:€ 55,-
Tickets
Voorverkoop is gestart op dinsdag 3 oktober 2017 om 12:00.
Waren verkrijgbaar via eventbrite.com.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig524%
zeer goed838%
goed524%
ok210%
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos15%
Video
Line-up & Timetable
1Uno
13:00 - 14:00:  Double Pleasure BelgiŽ
14:00 - 15:00:  Nessy Marokko
15:00 - 16:00:  Benny Rodrigues
16:00 - 17:00:  Zang: Broederliefde
17:00 - 18:00:  Lady Bee
18:00 - 19:00:  Afro Bros
19:00 - 20:00:  Rap: Lil Kleine
20:00 - 21:00:  ChildsPlay
21:00 - 22:00:  Gregor Salto
22:00 - 23:00:  D-Rashid
Percussie: Cleyton Barros Ecuador
MC: Roga
2Salsalounge Live
13:00 - 15:00:  Walter Correia KaapverdiŽ
15:00 - 16:00:  Zang: Rolf Sanchez
16:00 - 17:00:  Mickster
17:00 - 18:00:  Band: Cache Royale
18:00 - 19:00:  JMB
19:00 - 20:00:  Live: Trafassi Suriname
20:00 - 21:00:  Latin Master CuraÁao
21:00 - 22:00:  Zang: Djodje KaapverdiŽ
22:00 - 23:00:  Sigi
MC: Q-Bah
3Latineclectic Live
13:00 - 14:00:  Dieux Pťre
14:00 - 15:00:  Turne
15:00 - 16:00:  Prime
16:00 - 17:00:  MC: Amartey
17:00 - 18:00:  Fullscale
18:00 - 19:00:  Rap: Jonna Fraser
19:00 - 20:00:  BIGGI
20:00 - 21:00:  Bizzey
21:00 - 21:30:  Rap: Frenna
21:30 - 22:30:  Nicky Bizzle
MC: Marboo
4Raw & Live
13:00 - 13:45:  Neldrick
13:45 - 14:30:  TokyoBoss
14:30 - 15:15:  Rocky Wellstack
15:15 - 16:15:  Praia del Sol
16:15 - 16:30:  Rap: Jozo
16:30 - 17:00:  Fano
17:00 - 17:15:  Live: Flow 212 Oostenrijk
17:15 - 17:30:  Neldrick
17:30 - 17:55:  Rap: F1rstman Pakistan
17:55 - 18:40:  Rugged
18:40 - 19:10:  Zang: Lina Ice
19:10 - 19:55:  HATO
19:55 - 20:25:  Rap: Hef
20:25 - 21:10:  Onderkoffer
21:10 - 21:30:  Rap: Valsbezig
21:30 - 22:15:  Weslo
MC: Jay
5Dos, gehost door D-rashid
13:00 - 13:45:  Gasparo
13:45 - 14:15:  Funky Ro
14:15 - 14:45:  Rob Lee
14:45 - 15:15:  Brian Chundro & Santos
15:15 - 16:00:  Genairo Nvilla
16:00 - 17:30:  D-Rashid
Percussie: Dudu Capoeira BraziliŽ
Percussie: Glenn Helder
17:30 - 18:30:  Sam Blans
18:30 - 19:15:  Zak Marokko
19:15 - 20:00:  Boomistics
20:00 - 20:30:  Raymundo
20:30 - 21:30:  R-Wan Frankrijk
21:30 - 22:30:  Renato S
MC: Chaos
6Salsalounge
Latin mix
15:00 - 16:00:  Cris Forte KaapverdiŽ
16:00 - 17:00:  Walter Correia KaapverdiŽ
17:00 - 18:00:  Jack Colombia
18:00 - 19:00:  Latin Master CuraÁao
19:00 - 20:00:  Panchito CuraÁao
20:00 - 21:00:  Dos Anjos
21:00 - 21:45:  Tinta
21:45 - 22:30:  Morelasoul
7Afrohouse
13:00 - 14:00:  Joenes
14:00 - 15:00:  Raul Alexandre
15:00 - 16:00:  Owen Densa
16:00 - 17:00:  Rudy Lima
17:00 - 18:00:  Soulroots
18:00 - 19:00:  AfroTura
19:00 - 20:00:  Pascal Morais
20:00 - 21:30:  Cee Elassaad Marokko
21:30 - 22:30:  Badguyz
MC: Jeany
MC: Lirical Soedan
MC: Me
8Moombahton & Dancehall
13:00 - 13:45:  Rino Sambo
13:45 - 14:30:  Sebastian Bronk
14:30 - 15:15:  Rick Royal
15:15 - 16:00:  Nick Vall
16:45 - 17:30:  Fabrie & Paolo
17:30 - 18:00:  MBA
18:00 - 18:45:  Diaz & Bruno
18:45 - 19:30:  Diamondspin
19:30 - 20:15:  Team Rush Hour
20:15 - 21:00:  Jason Imanuel
21:00 - 21:45:  Badd Dimes
21:45 - 22:30:  WaxFiend
MC: Nas-T Suriname
MC: Vocab
9X-stage
Deephouse
13:00 - 14:00:  Le Mar
14:00 - 15:00:  Greg N Grandi
15:00 - 15:45:  Airietja
15:45 - 16:30:  Skitzofrenix BosniŽ
16:30 - 17:15:  Simon Titus Verenigd Koninkrijk
17:15 - 18:00:  La Fuente
18:00 - 18:45:  Hatim el Khatib
18:45 - 19:30:  Oliver Twizt
19:30 - 20:15:  Lucky Charmes
20:15 - 21:00:  Live: Shermanology
21:00 - 21:45:  Chris Rox
21:45 - 22:45:  Stefan Vilijn
MC: Spyder Verenigd Koninkrijk
10Reggaeton Hill
13:00 - 14:00:  Moradzo
14:00 - 15:00:  Benny Dinero
15:00 - 16:00:  MessLess
16:00 - 17:00:  Wessel S
17:00 - 18:00:  Double R
18:00 - 19:00:  Lapendo
19:00 - 20:00:  Steve Andreas Aruba
20:00 - 21:00:  Patrick Paul
21:00 - 22:30:  FLAVA
11EastVille, gehost door EastVille Festival
13:00 - 15:00:  Nigel Hey
15:00 - 15:20:  Rap: SBMG
15:20 - 16:20:  TokyoBoss
16:20 - 17:00:  Snelle Jelle
17:00 - 17:15:  Rap: BKO
17:15 - 18:00:  Henry X
18:00 - 18:30:  Rap: 3Robi
18:30 - 19:00:  Abstract
19:00 - 19:15:  Rap: Young Ellens
19:15 - 19:30:  Abstract
19:30 - 19:45:  Rap: Jairzinho Suriname
19:45 - 20:20:  Drivah
20:20 - 20:50:  Rap: Mula B
20:50 - 21:30:  Noisy Champ
21:30 - 22:30:  Goodgrip
Dans: Juvat
MC: Issy
12Brazil
13:00 - 14:00:  Domenico
14:00 - 15:00:  Casanova Venezuela
15:00 - 16:00:  Dan Rodrigues
16:00 - 17:00:  Leila Tona
17:00 - 18:00:  Fabio Marcs BelgiŽ
18:00 - 19:00:  Doug Forbek BraziliŽ
19:00 - 20:00:  Diozo
20:00 - 21:00:  Balbino BraziliŽ
21:00 - 22:00:  Bruno Bickmann Angola
Statistieken



x
145Partyflockbezoekers
353PartyflockgeÔnteresseerd
4163Appicbezoekers
3744AppicgeÔnteresseerd
36 / 57·mannen / vrouwen
28.6·gemiddelde leeftijd
27.7·leeftijd mediaan
3·video's
zeer goed·stemresultaat (21 stemmen)
Wat hebben we samen een heerlijk dag beleefd op 20 augustus! Op 19 augustus 2018 zal LatinVillage festival weer terugkeren in het mooie groene en zonnige recreatiegebied Spaarnwoude.

LatinVillage is één grote familie en we zien je graag terug in 2018! Zet 19 Augustus groot in je agenda, want je wil LatinVillage 2018 niet missen!

Be part of the family.

Besos,

LatinVillage Family

(Zet jezelf op aanwezig en blijf op de hoogte van de ticketverkoop)
→ lees meer