Dutch Valley (flyer)
georganiseerd door Dutch Valley SiteUDC Site
Genres (schatting)
nederlandstalig × 24, hip hop × 11, house × 6
Toegang voor alle leeftijden!?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
Prijzen
Early bird:€ 43,25→ uitverkocht
Voorverkoop, Kids ticket:€ 23,25
Voorverkoop 1:€ 46,25
Voorverkoop 2:€ 76,25
Kids deluxe ticket:€ 53,75
Voorverkoop:€ 160,-4 stuks
kluisje 1:€ 8,25
kluisje 2:€ 10,25
Pendelbus:€ 8,25
parkeren:€ 12,25
Special:€ 25,25
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Voorverkoop is gestart op zaterdag 25 november 2017 om 11:00.
Overnachten
Boek een overnachting in de buurt via Booking.com.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
pagina laatst gewijzigd op
Video
Line-up & Timetable
1Mainstage
14:30 - 14:50:  Zang: Kenny B Suriname
14:50 - 15:10:  Zang: MAAN
15:10 - 15:20:  Zang: Tommie Christiaan
15:20 - 15:40:  Live: Lange Frans
15:40 - 16:10:  Zang: Tino Martin
16:10 - 16:30:  Zang: Wolter Kroes
16:30 - 16:50:  Rap: Mr. Polska Polen
16:50 - 17:20:  Zang: Alain Clark
17:20 - 17:50:  Zang: Barry Hay
17:50 - 18:20:  Zang: Waylon
18:40 - 19:25:  Zang: Broederliefde
19:45 - 20:30:  Zang: Andrť Hazes
21:10 - 22:10:  Band: Kensington
22:10 - 22:55:  Rap: Jebroer
3Go! Apres Ski Stage, gehost door Jantjes Verjaardag
13:00 - 14:20:  Willem de Wijs
14:20 - 14:40:  Zang: Marco Kraats
14:40 - 15:00:  Zang: Tom Haver
15:00 - 15:20:  Willem de Wijs
15:20 - 15:40:  Zang: Quido van de Graaf
15:40 - 16:00:  Willem de Wijs
16:00 - 16:30:  Zang: Jeffrey Tanis
16:30 - 16:40:  Willem de Wijs
16:40 - 17:00:  Zang: Danny Froger
17:00 - 17:20:  Willem de Wijs
17:20 - 18:25:  Live: Snollebollekes
18:25 - 18:45:  Willem de Wijs
18:45 - 19:05:  Zang: Henk Dissel
19:05 - 19:25:  Rap: Yes-R
19:25 - 19:45:  Zang: Tino Martin
19:45 - 20:05:  Otto Wunderbar
20:05 - 20:25:  Dave Roelvink
20:25 - 20:45:  Willem de Wijs
20:45 - 21:05:  Zang: Wolter Kroes
21:05 - 21:35:  Live: De Kraaien
21:35 - 21:55:  Willem de Wijs
21:55 - 22:25:  Rap: Mr. Polska Polen
4Hiphop Stage
14:00 - 15:00:  Damian Twilt
15:00 - 15:20:  Rap: Esko
15:20 - 15:50:  Rap: Valsbezig
15:50 - 16:10:  Rap: Esko
16:10 - 16:40:  Rap: Van Snelle
16:40 - 17:10:  Rap: Esko
17:10 - 17:40:  Rap: Justice Toch
17:40 - 18:10:  Rap: Esko
18:10 - 18:40:  Rap: Jonna Fraser
18:40 - 19:00:  Rap: Esko
19:00 - 19:30:  Rap: SBMG
19:30 - 19:50:  Rap: Esko
19:50 - 20:20:  Rap: Josylvio
20:20 - 20:40:  Rap: Esko
20:40 - 21:10:  Zang: SFB
21:10 - 21:30:  Rap: Esko
21:30 - 22:00:  Rap: Boef
5Bij Ons In De Jordaan, gehost door Cafť Nol
13:00 - 14:30:  Zang: Ronald Engel
Instrumentalist: Hans Kap
14:30 - 14:50:  Zang: John Keijer
14:50 - 15:10:  TOBI
15:10 - 15:30:  Zang: Pascal Redeker
15:30 - 15:50:  TOBI
15:50 - 16:10:  Zang: Danny Froger
16:10 - 16:30:  TOBI
16:30 - 16:50:  Zang: Peter Beense
16:50 - 17:10:  TOBI
17:10 - 17:30:  Zang: Mart Hoogkamer
17:30 - 17:50:  TOBI
17:50 - 18:10:  Zang: Barry van Vliet
18:10 - 18:25:  Showkees
18:25 - 18:45:  Zang: davey bindervoet
18:45 - 19:00:  Showkees
19:00 - 19:20:  Zang: Dries Roelvink
19:20 - 19:35:  Showkees
19:35 - 19:55:  Zang: Danny Nicolay
19:55 - 20:10:  Showkees
20:10 - 20:30:  Zang: Yves Berendse
20:30 - 20:45:  Showkees
20:45 - 21:05:  Quincy BelgiŽ
21:05 - 21:10:  Showkees
21:10 - 21:30:  Zang: Robert Leroy
6Het Foute Feest Festijn- 90's En Zeroes
14:30 - 15:30:  The Boy Next Door
15:30 - 16:30:  Jody Bernal
16:30 - 17:15:  Billy the Kit
17:15 - 18:00:  Galaga
18:00 - 18:45:  Jeroen Post
19:45 - 20:15:  Cor
20:15 - 21:00:  Boozywoozy
21:00 - 22:00:  Harde Rammers
7Disco Bingo Paradijs
8Hollands Glorie Stage
14:30 - 14:45:  Zang: Deon Leon
14:45 - 15:00:  Zang: Nick Nicolai
15:00 - 15:20:  Zang: Anno van Wanrooy
15:20 - 15:40:  Marco de Hollander
15:40 - 16:00:  Zang: John de Bever
16:00 - 16:20:  Zang: Havenzangers
16:20 - 16:40:  Zang: Tamara Tol
16:40 - 17:00:  Zang: Jan van Est
17:00 - 17:20:  Zang: Sieneke
17:20 - 17:40:  Zang: Renť Schuurmans
17:40 - 18:00:  Zang: Nelis Leeman
18:00 - 18:20:  Zang: Gebroeders Ko
18:20 - 18:40:  Zang: Jaman
18:40 - 19:00:  Zang: Ferry de Lits
19:00 - 19:20:  Zang: Django Wagner
19:20 - 19:40:  Zang: Stef Ekkel
19:40 - 20:00:  Zang: Jeroen van Zelst
20:00 - 20:20:  Zang: Jeffrey Heesen
20:20 - 20:40:  Zang: Joeri Plaizier
20:40 - 21:00:  Zang: Wesley Klein
21:00 - 21:20:  Zang: Roy Donders
21:20 - 21:30:  Zang: Alex
Statistieken



x
74Partyflockbezoekers
245PartyflockgeÔnteresseerd
47 / 48·mannen / vrouwen
32.9·gemiddelde leeftijd
31.6·leeftijd mediaan
3·nieuwsberichten
2·video's
Nieuws
Nadat Dutch Valley eerder de komst van onder anderen Kensington, Andrť Hazes, Broederliefde, Tino Martin, Waylon, Kenny B, Barry Hay, Alain Clark en Maan bevestigde is zojuist bekend gemaakt dat Tommie Christiaan als laatste artiest is toegevoegd aan de line up van de mainstage. 1
Zojuist maken organisator UDC en Berk Music de line-up bekend van een geheel nieuw podium tijdens Dutch Valley: de Hollands Glorie Stage. 6
Zojuist maakte UDC Events de eerste artiesten bekend die op 18 augustus tijdens Dutch Valley hun opwachting zullen maken. 2
Leeftijdverdeling
Gemiddelde leeftijd: 32.9, leeftijd mediaan: 31.6
percentages onder de 1 en ouderen (60+) worden niet meegenomen in deze bepaling
LeeftijdAbsoluutPercentage
2011%
 
2134%
 
2257%
 
2345%
 
2511%
 
26811%
 
2722%
 
2834%
 
2945%
 
3022%
 
3134%
 
3245%
 
3311%
 
3422%
 
3545%
 
3622%
 
3711%
 
3811%
 
401115%
 
4211%
 
4511%
 
4611%
 
4911%
 
5122%
 
5211%
 
5711%
 
5911%
 
Achtste editie van het gezelligste festival van Nederland in recreatiegebied Spaarnwoude in Velsen. Al je favoriete, vaderlandse topartiesten in de mooiste feestvallei van Nederland.
→ lees meer