georganiseerd door WiSH Outdoor SiteWiSH Events Site
-
Festivalterrein de Aa op de kaart buiten
Beek en Donk
Serie
WiSH Outdoorvr 29 jun 2018 om 19:00
WiSH Outdoorza 30 jun 2018 om 13:00
WiSH Outdoorzo 1 jul 2018 om 13:00
Genres (schatting)
house × 35, hardstyle × 21, hip hop × 15, techno × 15, techhouse × 15
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijzen
Early bird:€ 44,95
passepartout:€ 64,95
VIP:€ 64,95
Voorverkoop:€ 52,50
passepartout:€ 74,95
VIP:€ 75,-
Alle bovenstaande prijzen zijn inclusief servicekosten.
Tickets
Waren verkrijgbaar via wishoutdoor.com.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig2825%
zeer goed4641%
goed2724%
ok54%
voldoende33%
onvoldoende22%
slecht11%
zeer slecht0
waardeloos0
2 waarderingen
BassmaniaQ
Mooie dag gehad, heerlijk weertje.≠ Jammer dat er zo veel stages binnen waren.≠ Prima vermaakt!
Leskor
Wish Outdoor had beter Wish Indoor kunnen heten.≠ Slecht dat de mainstage binnen is.≠ Daarnaast vind ik dat dit jaar de nadruk meer gelegd is op hardstyle dan op andere stijlen.≠ Dit was goed te zien bijvoorbeeld met de closing show.≠ Erg jammer dit.≠
Video's
Line-up & Timetable
2The Grand Theater
14:00 - 15:00:  Band: Memphis Maniacs
15:45 - 16:45:  Rap: Ronnie Flex
17:30 - 18:30:  Band: Chef'Special
19:30 - 20:30:  Lucas & Steve
21:30 - 22:30:  Kris Kross Amsterdam
23:30 - 00:30:  Yellow Claw
3Dedicated
13:00 - 14:30:  Jones
14:30 - 16:00:  Refuzion Noorwegen
16:00 - 17:15:  Josh & Wesz
17:15 - 18:30:  Devin Wild
18:30 - 20:00:  Psyko Punkz
20:00 - 21:30:  Wildstylez
21:30 - 22:30:  Headhunterz
22:30 - 23:15:  Sub Zero Project
23:15 - 00:00:  Phuture Noize
00:00 - 00:45:  Gunz for Hire
4Eclectricity
13:00 - 14:00:  Funkmaster B
14:00 - 15:00:  Team Rush Hour
15:00 - 16:00:  Bizzey
16:00 - 17:00:  Daisy
17:00 - 18:00:  Mr. Belt & Wezol
18:00 - 19:00:  ChildsPlay
19:00 - 19:30:  Rap: Mr. Polska Polen
19:30 - 20:30:  Freddy Moreira
20:30 - 22:00:  La Fuente
22:00 - 22:30:  Live: Anbu Gang
22:30 - 23:30:  Moksi
5Ace Of Spades Ė Raw
14:30 - 15:30:  Retrospect
15:30 - 16:30:  RVAGE
16:30 - 17:30:  Bass Chaserz
17:30 - 18:30:  Deetox
18:30 - 19:45:  Adaro
19:45 - 20:30:  Public Enemies
20:30 - 21:30:  E-Force
21:30 - 23:00:  Jason Payne
23:00 - 23:30:  Live: Aggressive Act
23:30 - 00:30:  Spitnoise
MC: DV8
6Cirque Du Rave
14:00 - 16:00:  CHIMP
17:00 - 17:30:  Zang: Raymon Hermans
17:30 - 18:00:  Live: Rave van Fortuin
18:00 - 18:30:  Ršt N FrikK
18:30 - 19:00:  Live: Snollebollekes
19:00 - 20:00:  Live: Rave van Fortuin
21:00 - 22:00:  Puinhoop Kollektiv
22:00 - 23:00:  Mark with a K BelgiŽ
23:00
→ ?
 Special D Duitsland
7W1shkunde
13:00 - 14:30:  Pieter Ellis
14:30 - 16:00:  Lockar
16:00 - 17:30:  Chris Stussy
17:30 - 19:00:  Lucky Done Gone
19:00 - 20:00:  Luuk van Dijk
20:30 - 22:00:  De Sluwe Vos
22:00 - 23:30:  Carlos Valdes
23:30 - 01:00:  Abstract Division
8Leven In De Brouwerij
14:30 - 15:30:  Yellow Pants
16:00 - 17:00:  Band: Repop
17:15 - 18:00:  Show: Henny Huisman's Mini-Playbackshow
18:30 - 20:00:  Band: Baby Blue
20:15 - 21:15:  Soundsystem: Discoodip
22:00 - 23:30:  Band: Tante Joke Karaoke Band
9Woetstok
13:00 - 14:00:  Bart Schultz
14:30 - 16:00:  Dyplex Verenigd Koninkrijk
16:00 - 17:00:  Hermanos
17:30 - 19:00:  Entourage
19:00 - 20:30:  Naughty Nik
20:30 - 22:00:  Eric Vogels
22:00 - 00:00:  Ander Zubiria Spanje
10Rewind
13:00 - 14:30:  Jordy de Kat
14:30 - 16:00:  Xpression
16:00 - 17:30:  FLAVA
17:30 - 18:30:  Irwan
18:30 - 20:00:  Soundsystem: Rewind
20:00 - 21:00:  CHIMP
21:00 - 22:00:  Snelle Jelle
22:30 - 00:00:  Walter Looks
MC: D-Jay
11Area 11
13:00 - 14:30:  De Snoek
14:30 - 16:00:  Daan, ziet um gaan
16:00 - 16:30:  Ivo van Rossum
16:30 - 17:45:  De Foute Vinyls
21:00 - 21:30:  Zang: Zanger Bas
22:00 - 22:30:  Zang: Tsjonge-jonge
22:30
→ ?
 Vlammen met Kaal en Kammen
12Area 12
13:00 - 13:30:  Soundsystem: Dans & Grietje
13:30 - 15:00:  Metizo
15:00 - 16:30:  Yorick Knijff
16:30 - 18:00:  Eva Antoni
18:00 - 19:30:  SebastiŠn K
19:30 - 21:00:  Jack Delhi
21:00 - 22:30:  Lockar
22:30
→ ?
 Hermanos
13Area 13
13:00 - 14:00:  De Manager
14:00 - 15:00:  Praia del Sol
15:00 - 16:00:  La Bunga
16:00 - 17:00:  Team Rush Hour
17:00 - 18:00:  Naffz
19:00 - 20:00:  Brocco
20:00 - 21:00:  Daisy
21:00 - 22:00:  Sebastian Bronk
22:00 - 23:00:  The Allstarz
23:00
→ ?
 Craniax
14Area 14
13:00 - 15:00:  NERD
15:00 - 16:30:  Jamie Johnson
16:30 - 17:30:  Tommy IJscobar
17:30 - 18:30:  Oliver San & Tom Box
18:30 - 20:00:  Jamie Johnson
20:00 - 21:00:  Praia del Sol
21:00
→ ?
 Jamie Johnson
Statistieken



x
280Partyflockbezoekers
458PartyflockgeÔnteresseerd
65 / 30·mannen / vrouwen
28.3·gemiddelde leeftijd
27.9·leeftijd mediaan
2·nieuwsberichten
1·forumonderwerp
Jeroen Vermeyden Photography: 175
·foto's
10·video's
2·albumfoto's
3·opmerkingen
2·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (112 stemmen)
Nieuws
WiSH Outdoor heeft zijn volledige programmering voor editie 2018 bekendgemaakt. Zo is o.a. Kensington een van de headliners tijdens de 12e editie van het festival, dat plaatsvindt op 29 juni, 30 juni en 1 juli.
Wish outdoor
22 november 2017
Festivalbezoekers van over de hele wereld een plek bieden waar ze samen kunnen komen, positief verrast worden en de best mogelijke festival experience kunnen genieten. De missie van WiSH Outdoor in een notendop.
WiSH Outdoor 2018 The Netherlands
29 - 30 June & 1 July 2018
Festivalterrein de Aa Beek en Donk
→ lees meer
Forum

3 opmerkingen

heel apart dat die house stage is weg gehaald
2 weekend tickets voor 60 euro samen pm of ap 0619999169

Uitspraak van Patrickk(H) op woensdag 27 juni 2018 om 22:05:
heel apart dat die house stage is weg gehaald

Vond ik dus ook, dacht dat ik dus de enige was.