georganiseerd door Ruigoord Manifestival Site
-
Ruigoord op de kaart Site buiten
Amsterdam
Genres (schatting)
house × 12, techno × 11, techhouse × 6, deephouse × 6, drum & bass × 6
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijzen
Early bird:€ 29,50
Voorverkoop:€ 34,50
Tickets
Voorverkoop is gestart op woensdag 8 maart 2017 om 12:00.
Waren verkrijgbaar via ruigoordmanifestival.nl en ruigoordmanifestival.nl.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: geweldig
geweldig650%
zeer goed650%
goed0
ok0
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
Line-up & Timetable
Line-up is niet compleet.
1Trance Orient Express
14:30 - 16:00:  Cosmic Arnie
16:00 - 17:00:  Live: Senseblender
17:00 - 18:30:  Marciana Brazilië
18:30 - 20:00:  Zen
20:00 - 21:30:  Saaf
21:30 - 23:00:  Raoul Duitsland
23:00
→ ?
 Shotu Frankrijk
2Boy Scouts
15:00 - 16:45:  Sauerkraut
16:45 - 19:15:  Janoma Duitsland
19:15 - 21:45:  Guido de Beer
21:45 - 23:00:  Kyoso Duitsland
3Lotgenoten
15:00 - 17:00:  Guy Gravier
17:00 - 19:00:  Perdu
19:00 - 21:00:  Nathan Surreal
21:00 - 22:15:  Live: Lövestad
22:15
→ ?
 Tsepo
4Wooferland
14:00 - 16:00:  Natarcia
16:00 - 17:30:  Olmost
17:30 - 19:00:  Alexander Koning
19:30 - 20:30:  Lars Johansson
20:30 - 22:00:  Eric de Man
22:00 - 23:00:  Bicker
23:00
→ ?
 René Amesz
5Magische Luchtbus
13:00 - 15:00:  Stefnitz
15:00 - 16:00:  Salammusik
16:00 - 17:00:  Sarah Raisani
17:00 - 18:00:  Jampara & The Batalion
18:00 - 19:00:  Sarah Raisani
19:00 - 20:00:  Band: Collectief Explosief
20:00 - 21:00:  Esta Polyesta
21:00 - 22:00:  Band: Los Kamer
22:00 - 23:00:  Esta Polyesta
23:00 - 23:59:  Band: Loonaloop Australië
6Sassafras
16:00 - 17:30:  Rogér Rogér
17:30 - 19:00:  Paul Sparkes Verenigd Koninkrijk
19:00 - 20:30:  Camiel Daamen
20:30 - 22:00:  Rapunzel Chili
22:00 - 23:59:  Gino Lightner
7Wiltgroei
13:00 - 14:00:  Bulletstorm
14:00 - 15:30:  Sonic Skullfuck
15:30 - 17:00:  Coman Dante
17:00 - 19:00:  Jacob Inhuman
19:00 - 21:00:  Greg D
21:00 - 23:00:  Lysergic
8Once in a Blue Moon
15:00 - 17:00:  Ostendorf
17:00 - 18:30:  Isis
18:30 - 20:15:  Holger Hecler Duitsland
20:15 - 21:45:  Kraut
21:45 - 23:00:  Children of Moon
9Lustrum Silva
14:00 - 15:00:  Samsaetion Zuid-Afrika
15:00 - 16:30:  Goodvibesz
16:30 - 18:00:  Kenneth O
18:00 - 19:30:  Mr. StiXx
19:30 - 21:00:  Michphilix
21:00 - 22:30:  Olmo Spanje
22:30 - 23:59:  Jayzo Suriname
10Ruigoord Kerk
13:00 - 16:00:  Inphiknight
19:00 - 20:00:  Live: Jolly Mangos
Statistieken



x
97Partyflockbezoekers · herkomst
355Partyflockgeďnteresseerd · herkomst
3268Facebookbezoekers
10205Facebookgeďnteresseerd
44 / 40·mannen / vrouwen
29.1·gemiddelde leeftijd
27.0·leeftijd mediaan
geweldig·stemresultaat (12 stemmen)
''Zóveel inspiratie op deze ene plek, het kan gewoon niet anders: er zit één kosmies lek!''
→ lees meer