Het Ruigoord Manifestival (flyer)
georganiseerd door Ruigoord Manifestival Site
-
Ruigoord op de kaart Site buiten
Amsterdam
Genres (schatting)
house × 12, techno × 11, techhouse × 6, deephouse × 6, drum & bass × 6
Prijzen
Early bird:€ 29,50
Voorverkoop:€ 34,50
Tickets
Voorverkoop is gestart op woensdag 8 maart 2017 om 12:00.
Waren verkrijgbaar bij ruigoordmanifestival.nl en ruigoordmanifestival.nl.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
Line-up is niet compleet.
1Trance Orient Express
14:30 - 16:00:  Cosmic Arnie
16:00 - 17:00:  Live: Senseblender
17:00 - 18:30:  Marciana Brazilië
18:30 - 20:00:  Zen
20:00 - 21:30:  Saaf
21:30 - 23:00:  Raoul Duitsland
23:00 - 00:00:  Shotu Frankrijk
2Boy Scouts
15:00 - 16:45:  Sauerkraut
16:45 - 19:15:  Janoma Duitsland
19:15 - 21:45:  Guido de Beer
21:45 - 23:00:  Kyoso Duitsland
3Lotgenoten
15:00 - 17:00:  Guy Gravier
17:00 - 19:00:  Perdu
19:00 - 21:00:  Nathan Surreal
21:00 - 22:15:  Live: Lövestad
22:15 - 00:00:  Tsepo
4Wooferland
14:00 - 16:00:  Natarcia
16:00 - 17:30:  Olmost
17:30 - 19:00:  Alexander Koning
19:30 - 20:30:  Lars Johansson
20:30 - 22:00:  Eric de Man
22:00 - 23:00:  Bicker
23:00 - 00:00:  René Amesz
5Magische Luchtbus
13:00 - 15:00:  Stefnitz
15:00 - 16:00:  Salammusik
16:00 - 17:00:  Sarah Raisani
17:00 - 18:00:  Jampara & The Batalion
18:00 - 19:00:  Sarah Raisani
19:00 - 20:00:  Band: Collectief Explosief
20:00 - 21:00:  Esta Polyesta
21:00 - 22:00:  Band: Los Kamer
22:00 - 23:00:  Esta Polyesta
23:00 - 23:59:  Band: Loonaloop Australië
6Sassafras
16:00 - 17:30:  Rogér Rogér
17:30 - 19:00:  Paul Sparkes Verenigd Koninkrijk
19:00 - 20:30:  Camiel Daamen
20:30 - 22:00:  Rapunzel Chili
22:00 - 23:59:  Gino Lightner
7Wiltgroei
13:00 - 14:00:  Bulletstorm
14:00 - 15:30:  Sonic Skullfuck
15:30 - 17:00:  Coman Dante
17:00 - 19:00:  Jacob Inhuman
19:00 - 21:00:  Greg D
21:00 - 23:00:  Lysergic
8Once in a Blue Moon
15:00 - 17:00:  Ostendorf
17:00 - 18:30:  Isis
18:30 - 20:15:  Holger Hecler Duitsland
20:15 - 21:45:  Kraut
21:45 - 23:00:  Children of Moon
9Lustrum Silva
14:00 - 15:00:  Samsaetion Zuid-Afrika
15:00 - 16:30:  Mr. Goodvibesz
16:30 - 18:00:  Kenneth O
18:00 - 19:30:  Mr. StiXx
19:30 - 21:00:  Michphilix
21:00 - 22:30:  Olmo Spanje
22:30 - 23:59:  Jayzo Suriname
10Ruigoord Kerk
13:00 - 16:00:  Inphiknight
19:00 - 20:00:  Live: Jolly Mangos
Statistieken



x
89Partyflockbezoekers · herkomst
348Partyflockgeďnteresseerd · herkomst
3282Facebookbezoekers
10253Facebookgeďnteresseerd
46 / 37·mannen / vrouwen
29.2·gemiddelde leeftijd
27.2·leeftijd mediaan
geweldig·stemresultaat (10 stemmen)
''Zóveel inspiratie op deze ene plek, het kan gewoon niet anders: er zit één kosmies lek!''
→ lees meer