😏
Nation of Gondwana
7 april 2017
georganiseerd door Pyonen
–
Waldsee bei Grünefeld (buiten)
Zur Kiessgrube 4
Zur Kiessgrube 4, Grünefeld
Duitsland
Waldsee bei Grünefeld (buiten)
Zur Kiessgrube 4
Zur Kiessgrube 4, Grünefeld
Duitsland
Minimumleeftijd?
18Bezoekers
Maximaal 8000.
Maximaal 8000.
Line-up Nation of Gondwana
Line-up is niet compleet.
Beda house |
Der Dritte Raum house, techno, trance |
Detlef house |
Grizzly techno |
HOSH techno, house |
Jackmaster house, techno, hip hop, dubstep |
Joel Mull house, techno |
Kettenkarussell · live |
Monika Kruse techno, house |
Rødhåd house, techno |
Ruede Hagelstein techno |
Silva Rymd techno |
Sven Weisemann house, techno |
Tiga techno, disco |
1 opmerking
Nation of Gondwana timetable 2017
Vrijdag Seebar:
18:00 martha van straaten
21:00 bam bam - live
22:00 grizzly
01:00 ruede hagelstein
04:00 ende
Vrijdag Spelunke :
18:00 (live) birkenhain jam: r.frühstück, r.ungethüm und k.fog
21:00 monkeyman
22:00 randweg - live
23:00 aryon agape
00:00 felde
01:00 birkenhain selektionen
04:00 ende
Vrijdag Bei Birke (host who's that girl) :
18:00 arilu
20:30 zwielicht
23:00 feinstaubgeflimmer
01:30 dj rolle
04:00 ende
Zaterdag Wiese :
13:00 beda
15:30 lassmalaura
18:00 sportbrigade sparwasser
21:00 der dritte raum - live
22:30 joel mull
00:45 karenn - live
02:15 rødhåd
04:30 detlef
06:45 mano le tough
09:15 kettenkarussell - live
10:45 h.o.s.h.
13:15 jackmaster
15:45 monika kruse
18:00 sven dohse
21:00 ende
Zaterdag Seebar :
12:00 grünefelder frauenchor
12:30 silva rymd
15:00 mimi love
17:30 rampue - live
19:00 honeysoundsystem
22:00 tiga
00:30 move d
03:30 sven weisemann
06:00 mr. ties
08:30 voodoohop:
08:30 pigmaliao - live
10:15 barrio lindo - live
12:00 peter power - live
13:45 voodoohop all together
15:00 AUFRÄUMPAUSE
16:00 ek minute baba - live
17:30 bifi boy - live
19:00 baru - live
21:15 jaja - live
Zaterdag Bei Birke :
14:00 caleesi
16:30 bodzen b2b kollektiv klanggut
19:00 dj c.t.
21:30 kanakenklan
00:30 CLPS
03:00 see bastian
05:30 patrick malessa
08:00 yulika
Zondag Spelunke vanaf 22:00 uur :
marco costanza
samtbody
m.rux
Zondag Seebar vanaf 22:30 uur :
peer gregorius
*schrank* : fr-so
moon in my pocket
paul zehner
oleg maximov
verschnibbt&zugenäht
gordon meyer
the schaule
arvid der dj
zappadeus
sporty & palm
greta
Vrijdag Seebar:
18:00 martha van straaten
21:00 bam bam - live
22:00 grizzly
01:00 ruede hagelstein
04:00 ende
Vrijdag Spelunke :
18:00 (live) birkenhain jam: r.frühstück, r.ungethüm und k.fog
21:00 monkeyman
22:00 randweg - live
23:00 aryon agape
00:00 felde
01:00 birkenhain selektionen
04:00 ende
Vrijdag Bei Birke (host who's that girl) :
18:00 arilu
20:30 zwielicht
23:00 feinstaubgeflimmer
01:30 dj rolle
04:00 ende
Zaterdag Wiese :
13:00 beda
15:30 lassmalaura
18:00 sportbrigade sparwasser
21:00 der dritte raum - live
22:30 joel mull
00:45 karenn - live
02:15 rødhåd
04:30 detlef
06:45 mano le tough
09:15 kettenkarussell - live
10:45 h.o.s.h.
13:15 jackmaster
15:45 monika kruse
18:00 sven dohse
21:00 ende
Zaterdag Seebar :
12:00 grünefelder frauenchor
12:30 silva rymd
15:00 mimi love
17:30 rampue - live
19:00 honeysoundsystem
22:00 tiga
00:30 move d
03:30 sven weisemann
06:00 mr. ties
08:30 voodoohop:
08:30 pigmaliao - live
10:15 barrio lindo - live
12:00 peter power - live
13:45 voodoohop all together
15:00 AUFRÄUMPAUSE
16:00 ek minute baba - live
17:30 bifi boy - live
19:00 baru - live
21:15 jaja - live
Zaterdag Bei Birke :
14:00 caleesi
16:30 bodzen b2b kollektiv klanggut
19:00 dj c.t.
21:30 kanakenklan
00:30 CLPS
03:00 see bastian
05:30 patrick malessa
08:00 yulika
Zondag Spelunke vanaf 22:00 uur :
marco costanza
samtbody
m.rux
Zondag Seebar vanaf 22:30 uur :
peer gregorius
*schrank* : fr-so
moon in my pocket
paul zehner
oleg maximov
verschnibbt&zugenäht
gordon meyer
the schaule
arvid der dj
zappadeus
sporty & palm
greta
laatste aanpassing