Let It Roll (flyer)
georganiseerd door Let it Roll Site, RAM Records Site
-
Airfield op de kaart buiten
Milovice
Serie
Let It Rollwo 2 aug 2017 om 16:00
Let It Rolldo 3 aug 2017 om 18:00
Let It Rollvr 4 aug 2017 om 18:00
Let It Rollza 5 aug 2017 om 12:00
Tickets
Waren verkrijgbaar bij letitroll.eu.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Factory Stage, gehost door HospitalityDNB
18:00 - 19:00:  Changing Faces Slowakije
19:00 - 20:00:  Krakota Verenigd Koninkrijk
20:00 - 21:00:  S.P.Y. Spanje
21:00 - 22:00:  Maduk Nederland
22:00 - 23:00:  Fred V & Grafix Verenigd Koninkrijk
23:00 - 00:00:  London Elektricity Verenigd Koninkrijk
00:00 - 01:00:  Wilkinson Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Netsky BelgiŽ
02:00 - 03:00:  Danny Byrd Verenigd Koninkrijk
03:00 - 04:00:  Metrik Verenigd Koninkrijk
2Madhouse Stage, gehost door Critical Events
19:00 - 20:00:  Kato Slowakije
20:00 - 21:00:  Hybris
21:00 - 22:00:  Rido
23:00 - 00:00:  Ivy Lab Verenigd Koninkrijk
00:00 - 01:00:  Kasra Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Phace Duitsland
02:00 - 03:00:  Mefjus Oostenrijk
03:00 - 04:00:  Emperor Verenigd Koninkrijk
04:00 - 05:00:  Enei Rusland
05:00 - 06:00:  Current Value Duitsland
3Port Stage, gehost door Symmetry
19:00 - 20:00:  Rudeboy
20:00 - 21:00:  Subtension Slowakije
23:00 - 00:00:  Total Science Verenigd Koninkrijk
00:00 - 01:00:  Spectrasoul Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Skeptical Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:00:  Break Verenigd Koninkrijk
03:00 - 04:00:  Klute Verenigd Koninkrijk
05:00 - 06:00:  Bifidus Aktif
4Underworld, gehost door Audioporn
18:00 - 19:00:  Twisted Minds
21:00 - 22:00:  Mediks Verenigd Koninkrijk
22:00 - 23:00:  DisasZt Oostenrijk
23:00 - 00:00:  North Base Verenigd Koninkrijk
00:00 - 01:00:  High Maintenance Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Benny L Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:00:  Xilent Polen
04:00 - 05:00:  James Marvel BelgiŽ
MC: Mota BelgiŽ
5Shredder, gehost door PRSPCT
20:00 - 21:00:  Halbax
21:00 - 22:00:  One Way Polen
22:00 - 23:00:  Lucy Furr Nederland
23:00 - 00:00:  Sinister Souls Nederland
00:00 - 01:00:  Fragz Portugal
01:00 - 02:00:  Thrasher Nederland
02:00 - 03:00:  The Panacea Duitsland
03:00 - 04:00:  Limewax Nederland
6Techno Stage
20:30 - 22:30:  Lucasch
00:30 - 02:30:  Subgate
02:30 - 04:30:  Orbith
7Hangar
23:00 - 00:00:  Red Lebanon Nederland
05:00 - 06:00:  Saym
Statistieken



x
45Partyflockbezoekers · herkomst
63PartyflockgeÔnteresseerd · herkomst
21882Facebookbezoekers
27372FacebookgeÔnteresseerd
62 / 28·mannen / vrouwen
25.1·gemiddelde leeftijd
22.6·leeftijd mediaan
4·video's
1·opmerking
geweldig·stemresultaat (6 stemmen)
The world's biggest drum & bass festival returns for the 10th annual year on open air. Join us for the massive 3 day & night celebration of the genre.
→ lees meer

1 opmerking

Lucy furr staat wel op de poster maar niet op de line up hier op partyflock