Partyflock

Tomorrowland · Weekend II

Tomorrowland (flyer)
georganiseerd door Tomorrowland SiteID&T Site
-
De Schorre op de kaart Site buiten
Boom
Serie
Dreamvilledo 20 jul 2017 om 13:00
Tomorrowlandvr 21 jul 2017 om 12:00
Tomorrowlandza 22 jul 2017 om 12:00
Tomorrowlandzo 23 jul 2017 om 12:00
Dreamvilledo 27 jul 2017 om 14:00
Tomorrowlandvr 28 jul 2017 om 12:00
Tomorrowlandza 29 jul 2017 om 12:00
Tomorrowlandzo 30 jul 2017 om 12:00
Genres (schatting)
house × 53, techno × 36, hardstyle × 21, electro × 19, deephouse × 19
Uitverkocht
Tickets
Waren verkrijgbaar bij tomorrowland.com.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Winacties (gesloten)
Je kon kansmaken op Tomorrowland Daybreak Sessions 2017 (cd).
Er deden 273 leden mee.
Git@ & linda219 hebben gewonnen!
Je kon kansmaken op Amicorum Spectaculum (cd).
Er deden 286 leden mee.
Antoine:9, Cindy29 & Ravebeest hebben gewonnen!
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Mainstage
12:00 - 15:00:  Aly & Fila Egypte
15:00 - 16:00:  Martin Jensen Denemarken
16:00 - 17:00:  MATTN
17:00 - 18:00:  Alan Walker Noorwegen
18:00 - 19:00:  Otto Knows Zweden
19:00 - 20:00:  Robin Schulz Duitsland
20:00 - 21:00:  Paul Kalkbrenner Duitsland
21:00 - 22:00:  NERVO AustraliŽ
22:00 - 23:00:  David Guetta Frankrijk
23:00 - 00:00:  Martin Garrix Nederland
2Pryda
13:00 - 14:30:  Cristoph Verenigd Koninkrijk
14:30 - 16:00:  Eagles & Butterflies Verenigd Koninkrijk
16:00 - 17:30:  Live: Dusky Verenigd Koninkrijk
17:30 - 19:00:  Sasha Verenigd Koninkrijk
19:00 - 20:30:  Adam Beyer Zweden
20:30 - 22:00:  deadmau5 Canada
22:00 - 00:00:  Eric Prydz Zweden
3Smash the House
12:30 - 13:30:  DiMaro
13:30 - 14:30:  Futuristic Polar Bears Verenigd Koninkrijk
14:30 - 15:30:  Moguai Duitsland
15:30 - 16:30:  Diego Miranda Portugal
16:30 - 17:30:  Frank Walker Canada
17:30 - 18:30:  Quintino Nederland
18:30 - 19:30:  Regi
19:30 - 20:30:  Ummet Ozcan Nederland
20:30 - 21:30:  Chuckie Nederland
23:00 - 00:00:  DVBBS Canada
4ANTS
12:00 - 13:30:  Jules Dime
13:30 - 15:00:  Tapesh Duitsland
15:00 - 16:30:  Francisco Allendes Chili
16:30 - 18:00:  Vaal Verenigd Koninkrijk
18:00 - 19:30:  Maya Jane Coles Verenigd Koninkrijk
19:30 - 21:00:  Andrea Oliva Zwitserland
21:00 - 22:30:  KŲlsch Denemarken
22:30 - 23:55:  Nic Fanciulli Verenigd Koninkrijk
5Potion
12:30 - 13:30:  Bobby Nourmand Verenigde Staten
13:30 - 14:30:  Licious
14:30 - 15:30:  Mickey
15:30 - 16:30:  The Aston Shuffle AustraliŽ
16:30 - 17:30:  Danny Howard Verenigd Koninkrijk
17:30 - 18:30:  Watermšt Frankrijk
18:30 - 19:30:  Blonde Verenigd Koninkrijk
19:30 - 20:30:  Jax Jones Verenigd Koninkrijk
20:30 - 21:30:  Michael Calfan Frankrijk
21:30 - 22:30:  MK Verenigde Staten
22:30 - 00:00:  The Magician
6Cafť d'Anvers, gehost door Mosaic
12:30 - 14:00:  Arno Stolz
14:00 - 15:30:  Michael Thoelen
15:30 - 16:30:  Dino Lenny Verenigd Koninkrijk
16:30 - 17:30:  Live: Agents of Time ItaliŽ
17:30 - 18:30:  Live: Fatima Yamaha Nederland
18:30 - 20:00:  Koze Duitsland
20:00 - 21:00:  Live: ¬me Duitsland
21:00 - 22:30:  Maceo Plex Spanje
22:30 - 23:50:  Mano le Tough Ierland
7I Love the 90's
13:00 - 17:00:  Ward
17:00 - 18:30:  Wout
18:30 - 20:00:  F.R.A.N.K
20:00 - 21:00:  Pat Krimson
21:00 - 22:00:  Darude Finland
22:00 - 22:30:  Ward
Live: D-Devils
22:30 - 23:00:  Live: Cherry Moon Trax
8Heldeep
12:30 - 14:00:  Filatov & Karas Rusland
14:00 - 15:00:  Zang: AFSHeeN Verenigde Staten
15:00 - 16:00:  Ferreck Dawn Nederland
16:00 - 17:00:  Chris Lake Verenigd Koninkrijk
17:00 - 18:00:  Chocolate Puma Nederland
18:00 - 19:00:  Throttle AustraliŽ
19:00 - 20:00:  Mike Mago Nederland
20:00 - 21:30:  Felix Jaehn Duitsland
21:30 - 23:00:  Oliver Heldens Nederland
23:00 - 00:00:  Laidback Luke Filipijnen
9Coone and the Gang
12:00 - 13:30:  Unsenses
13:30 - 14:30:  Sephyx Nederland
14:30 - 15:30:  Lowriderz
15:30 - 16:30:  Da Tweekaz Noorwegen
16:30 - 17:30:  Dirtcaps Nederland
17:30 - 19:00:  Coone
19:00 - 20:00:  Psyko Punkz Nederland
20:00 - 20:30:  Pablo Discobar Nederland
20:30 - 21:30:  Coone
21:30 - 22:30:  Frequencerz Nederland
22:30 - 23:00:  Live: Sub Zero Project Nederland
23:00 - 00:00:  Radical Redemption Nederland
10Star Warz invites Ram Records
12:00 - 13:00:  One87
MC: Mush
13:00 - 14:00:  Bredren
14:00 - 15:00:  Baz & Simplistix
15:00 - 16:00:  Gunman & Judah
16:00 - 17:00:  M&T
MC: Seko
17:00 - 18:00:  James Marvel
MC: Mota
18:00 - 19:00:  Murdock
19:00 - 20:00:  Unreal BraziliŽ
20:00 - 21:00:  Bensley Canada
21:00 - 22:00:  June Miller Nederland
22:00 - 23:00:  Wilkinson Verenigd Koninkrijk
MC: Ad-Apt Verenigd Koninkrijk
23:00 - 00:00:  Andy C Verenigd Koninkrijk
11Loudness
12:30 - 14:00:  Tartaros Nederland
14:00 - 15:30:  Alpha≤ Nederland
15:30 - 16:30:  Adaro Nederland
16:30 - 17:30:  Prefix & Density Nederland
17:30 - 18:30:  Phuture Noize Nederland
18:30 - 20:00:  Bass Chaserz Nederland
20:00 - 21:00:  B-Front Nederland
21:00 - 22:00:  Regain Polen
22:00 - 23:00:  Delete AustraliŽ
23:00 - 00:00:  Jason Payne Nederland
12Coincidence
12:00 - 13:30:  LeNa.
13:30 - 15:00:  Psytox
15:00 - 16:30:  Trinity AustraliŽ
16:30 - 18:00:  Tahko Nederland
18:00 - 19:00:  Tom Dazing
19:00 - 21:00:  Annie Hall Spanje
21:00 - 22:00:  TRiXY
22:00 - 23:00:  Pete Howl
23:00 - 00:00:  Massimo Mephisto
13The Sound of Tomorrow
12:30 - 14:00:  MACHA
14:00 - 15:00:  Dominico
15:00 - 16:00:  Dante Klein Nederland
16:00 - 17:00:  Bruno Martini BraziliŽ
17:00 - 18:00:  GestŲrt aber GeiL Duitsland
18:00 - 19:00:  LVNDSCAPE
19:00 - 20:30:  Sophie Francis Nederland
20:30 - 22:00:  NIVIRO
22:00 - 23:00:  Stereo Palma Hongarije
14Cubanisto
13:00 - 14:00:  KHLR
14:00 - 15:00:  Farrago
15:00 - 16:00:  Tofke
16:00 - 17:00:  Kapibara Nederland
17:00 - 18:00:  PRINZ
18:00 - 19:30:  ANOTR Nederland
19:30 - 21:00:  LYA OekraÔne
21:00 - 22:00:  Ben Remember Verenigd Koninkrijk
15Sanctuary
12:30 - 14:30:  KooDoo
14:30 - 16:30:  MiyaGuy
16:30 - 18:30:  Julie Vazele Verenigde Staten
18:30 - 20:30:  Filipa Lazary Portugal
20:30 - 23:00:  Live: Be Svendsen Denemarken
16Radio Ultra Modern
13:00 - 15:00:  DosschY
17:00 - 20:00:  Bubba
20:00 - 22:00:  Discobaar A Moeder
22:00 - 00:00:  Pepe Luvwax
Statistieken



x
406Partyflockbezoekers · herkomst
236PartyflockgeÔnteresseerd · herkomst
33247Facebookbezoekers
26803FacebookgeÔnteresseerd
65 / 26·mannen / vrouwen
28.1·gemiddelde leeftijd
27.6·leeftijd mediaan
5·nieuwsberichten
130·video's
273 @ 2 x 1
286 @ 3 x 1
·winacties
5·opmerkingen
4·waarderingen
geweldig·stemresultaat (145 stemmen)
Nieuws
Het feest is pas over een week, maar nu al zijn zeker 38 mensen geweigerd en mogen niet naar Tomorrowland om 'veiligheidsredenen'. 15
Op 19 mei brengt Tomorrowland in samenwerking met Cloud 9 Music de ultieme zomermix 'Tomorrowland Daybreak Sessions' uit. 1
Carl Cox is de eerste naam die is aangekondigd voor Tomorrowland 2017. De technolegende zal een drie uur durende set draaien. Dat maakte de organisatie van het festival maandag bekend. De 54-jarige Brit speelt op de eerste dag van het festival, dat over twee weekenden is verspreid. 2
Spinnin' Records presenteert dit jaar voor het eerst een eigen area op het wereldberoemde muziekfestival Tomorrowland. Het Nederlandse platenlabel doet dit onder de vlag van haar populaire Spinnin' Sessions-feest, en zal op vrijdag 28 juli de gehele dag neerstrijken in Boom, BelgiŽ. 2
De organisatie van Tomorrowland heeft het nieuws officieel bevestigd: het dancefestival laat in de zomer van 2017 maar liefst twee keer de muziek door de boxen van De Schorre in Boom knallen, net zoals de feesteditie van 2014. 11
Herkomst van geÔnteresseerden
Amsterdam
15 (6.4%)
Nederland9 (3.8%)
Breda
8 (3.4%)
Rotterdam
8 (3.4%)
's-Hertogenbosch
5 (2.1%)
Den Haag
5 (2.1%)
Almere
4 (1.7%)
Eindhoven
4 (1.7%)
Hilversum
4 (1.7%)
Tilburg
4 (1.7%)
Haarlem
3 (1.3%)
Spijkenisse
3 (1.3%)
Utrecht
3 (1.3%)
?8 (3.4%)
Turnhout
3 (1.3%)
Steden met minder dan 1% van het totaal worden niet getoond.
Kaart
Weekend 2 of the magical fairy tale.
Pre-Registration for Tomorrowland 2017 is now open: https://register.tomorrowland.com/