Partyflock

Triangle Outdoor Festival

Triangle Outdoor Festival

Triangle Outdoor Festival (flyer)
georganiseerd door TriangleGive Soul Site, The Couch
-
Sidelingepark op de kaart buiten
Rotterdam
Genres (schatting)
hip hop × 17, house × 11, eclectic × 8
Prijzen
Early bird:€ 25,50→ uitverkocht
Voorverkoop:€ 32,50
Tickets
Waren verkrijgbaar bij Ticketscript en trianglefestival.nl.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Rio
12:00 - 16:30:  Darryl Antunez
16:30 - 17:00:  Rap: Valsbezig
17:00 - 18:00:  Darryl Antunez
18:00 - 18:30:  Rap: Cho
18:30 - 20:00:  Darryl Antunez
20:00 - 20:30:  Rap: Jonna Fraser
20:30 - 21:30:  Bizzey
21:30 - 22:00:  Rap: SBMG
22:00 - 23:00:  Abstract
MC: Taylor
2New York
14:00 - 16:00:  DAYZ
16:00 - 16:30:  Live: Green Cabin
16:30 - 17:00:  DAYZ
17:00 - 17:30:  Rap: Woodie Smalls BelgiŰ
17:30 - 18:05:  DAYZ
18:05 - 18:25:  Rap: Lijpe
18:25 - 19:00:  DAYZ
19:00 - 19:30:  Rap: Hef
19:30 - 20:00:  DAYZ
20:00 - 20:30:  MC: Sammie Sedano
20:30 - 21:00:  DAYZ
21:00 - 21:30:  Rap: Mula B & LouiVos
21:30 - 22:00:  DAYZ
22:00 - 22:30:  Rap: Jairzinho Suriname
Rap: Kevin
3Tokyo, gehost door Chips
13:00 - 13:45:  PimPim
13:45 - 14:30:  Heaz
14:30 - 15:15:  Mo Jakob
15:15 - 16:15:  Yung Feurich
16:15 - 16:30:  Rap: Yung Zurich
16:30 - 17:30:  Lion Kojo
17:30 - 18:30:  Rachel Green
18:30 - 19:30:  SeanXX & Triomphe
19:30 - 20:00:  Live: Yung Internet
20:00 - 21:00:  Jeff Solo
21:00 - 22:00:  Jarreau Vandal
Rap: JR
4London, gehost door Milky Way
12:00 - 13:30:  Gil the Grid
13:30 - 15:00:  Mr. Curi
15:00 - 17:00:  Woei soundsystem
17:00 - 19:00:  Blaize
19:00 - 20:30:  Champion Duitsland
20:30 - 21:30:  Moksi
21:30 - 23:00:  Wouter S.
Statistieken



x
30Partyflockbezoekers · herkomst
108Partyflockge´nteresseerd · herkomst
2837Facebookbezoekers
6516Facebookge´nteresseerd
43 / 50·mannen / vrouwen
24.1·gemiddelde leeftijd
21.8·leeftijd mediaan
1·waardering
stemresultaat (2 stemmen)
12.00 - 16.30: Darryl Antunez en Mr. Nice Guy
16.30 - 17.00: Valsbezig
17.00 - 18.00: Darryl Antunez & Mr. Nice Guy
18.00 - 18.30: CHO
18.30 - 20.00: Darryl Antunez & Mr. Nice Guy
20.00 - 20.30: Jonna Fraser
20.30 - 21.30: Bizzey
21.30 - 22:00: SBMG
22.00 - 23.00: Abstract + Mc Taylar

Host: Six Faux
→ lees meer
1 waardering
delcom97
jammer genoeg wel slecht weer maar voor de rest gezelig