georganiseerd door Boothstock SiteJMR Site
-
Kralingse Bos op de kaart buiten
Rotterdam
Genres (schatting)
house × 25, techno × 22, techhouse × 10, urban × 9, hip hop × 8
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijzen
Voorverkoop 1:€ 27,50→ uitverkocht
Voorverkoop 2:€ 30,-→ uitverkocht
Voorverkoop 3:€ 40,-
Tickets
Waren verkrijgbaar via Ticketscript en boothstock.nl.
Winactie (gesloten)
Je kon kansmaken op e-tickets voor 2 personen.
Er deden 70 leden mee.
Annabel van der Louw & Nicky H hebben gewonnen!
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig1119%
zeer goed1932%
goed1627%
ok814%
voldoende47%
onvoldoende12%
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
9 waarderingen
Yingya­ngtoge­ther
Vond de muziek slecht
MariskaG
Leuk feestje, lekker weer en leuke mensen...­
wilco1980
water voor 17:00 uur op erg slecht, voor de rest een top dag
Edd
Leuk opgezet, leuke stages etc.­ goed eten, gratis pakeren.­ Jammer van een muntje voor de WC's.­ Tevens toch niet geheel mijn muziek, veel van hetzelfde..­ Sfeer was wel rlxd
:-) Happy Couple :-)
Prima ingedeeld festivalterrein, met voldoende schaduwplekken en meer dan voldoende ruimte.­ Prima muziekjes en veel leuke, mooie en gezellige mensen.­ En als extra ook nog eens fantastisch weer.­ Kortom, een zeer geslaagd feestje!!
Becca71
Jammer dat het water zo snel op was ! Verder alles goed geregeld
10e
Goede opzet en goed geregeld, ruimte en schaduw.­ Fijne muziek en publiek
Kippenhok
Leuk feestje en goede sfeer
Stephanvh
Heel leuk feestje, goede sfeer.­ Wel heel slecht georganiseerd.­ Rij om binnen te komen, rijen bij de barren.­ Barpersoneel wat niet weet wat ze schenken etc.­ Veel te verbeteren!
Line-up & Timetable
Line-up is niet compleet.
1Main Area
13:00 - 15:30:  Deep'a & Biri Israël
16:30 - 18:30:  Derrick May Verenigde Staten
18:30 - 20:00:  François K Frankrijk
20:00 - 21:30:  Dennis Ferrer Verenigde Staten
21:30 - 23:00:  Benny Rodrigues
MC: Stretch Verenigd Koninkrijk
2Techno Area
13:00 - 14:30:  Project Paradox
14:30 - 16:00:  Charles Fenkler Frankrijk
16:00 - 17:30:  ROD
17:30 - 18:30:  Live: Egbert
18:30 - 20:00:  Juan Sanchez
20:00 - 21:30:  stranger
21:30 - 23:00:  Slam Schotland
3House Area
13:00 - 14:30:  Makcim Rusland
14:30 - 16:00:  Boris Werner
16:00 - 17:30:  Chris Stussy
17:30 - 19:00:  Steve Rachmad
19:00 - 22:00:  Apollonia Frankrijk
4Botstbaan Area
13:00 - 14:30:  Mike Scot
16:00 - 17:30:  Brothers in the Booth
17:30 - 19:30:  Erick E
19:30 - 21:00:  Gregor Salto
21:00 - 22:00:  Leroy Styles
22:00 - 23:00:  Lucien Foort
MC: Marboo
510 YRS of Click & Moustache
13:00 - 14:30:  Stefano Richetta
14:30 - 16:00:  Miss Melera
16:00 - 17:30:  Live: Reinier Zonneveld
17:30 - 19:00:  Olivier Weiter
19:00 - 20:30:  Taras van de Voorde
20:30 - 21:30:  Live: Mark du Mosch
21:30 - 23:00:  David Vunk
6Area 6
13:00 - 14:30:  FLAVA
14:30 - 16:00:  Prime
16:00 - 17:00:  Abstract
17:00 - 18:00:  The Partysquad
18:00 - 18:30:  Zang: Jayh Jawson
18:30 - 19:15:  BIGGI
19:15 - 20:00:  Superior
20:00 - 21:30:  Cash Money Verenigde Staten
21:30 - 22:45:  Irwan
Statistieken



x
197Partyflockbezoekers · herkomst
315Partyflockgeïnteresseerd · herkomst
5023Facebookbezoekers
7556Facebookgeïnteresseerd
45 / 46·mannen / vrouwen
32.4·gemiddelde leeftijd
31.0·leeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
70 @ 2 × 2·winactie
1·opmerking
9·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (59 stemmen)
Nieuws
Op zaterdag 10 juni wordt het Rotterdamse Kralingse Bos omgetoverd tot festivalparadijs voor meer dan 10.000 danceliefhebbers.
Line up in alphabetical order
→ lees meer

1 opmerking

Leuk festival. Toch gegroeid. De bars konden beter (water was tijdelijk uitverkocht).
De stages waren prima. Vooral Slam ging op het eind helemaal los bij de technostage :) :)
Leuke sfeer en prima locatie