georganiseerd door Verknipt Site
-
Sportpark Riekerhaven op de kaart buiten
Amsterdam
Genres (schatting)
techno × 21, techhouse × 16, house × 14, deephouse × 11, minimal × 6
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijzen
Voorverkoop 1:€ 24,95→ uitverkocht
Voorverkoop 2:€ 29,95
Voorverkoop 3:€ 37,95
Voorverkoop 4:€ 44,95
Tickets
Voorverkoop is gestart op dinsdag 24 januari 2017.
Waren verkrijgbaar via Ticketscript.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig1018%
zeer goed2035%
goed2035%
ok611%
voldoende12%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
5 waarderingen
cinnamoontje
rondjes, ik loop alleen maar rondjes, caipy boys cocktails non stop, heerlak
Ed Ease
Matige line-up, maar goede sfeer &­ lekker weer maakten veel goed!
Ariedutch
Top locatie.­ Gratis parkeren goede muziek top sfeer!
Just_In
Alles goed geregeld, muziek prima ook.­ Vond het qua opbouw alleen wel een beetje saai.­ Plus wel voor het toffe chil plekje bij de Star stage.­
Djepper
Geslaagd!!
Line-up & Timetable
1Triangle
13:45 - 15:45:  Chris Stussy
15:45 - 17:15:  Luuk van Dijk
17:15 - 18:45:  Dennis Cruz Spanje
18:45 - 20:15:  ANOTR
20:15 - 21:45:  wAFF Verenigd Koninkrijk
21:45 - 23:00:  Benny Rodrigues
2Cube
12:00 - 14:00:  Joran van Pol
14:00 - 15:00:  Live: Egbert
15:00 - 16:15:  SNTS Duitsland
16:15 - 17:45:  Juan Sanchez
17:45 - 19:00:  Live: Surgeon Verenigd Koninkrijk
19:00 - 20:00:  Live: Ansome Verenigd Koninkrijk
Live: Ringo
21:30 - 23:00:  Slam Schotland
3Star
12:00 - 13:30:  Marc Holstege
13:30 - 15:00:  Bas Dobbelaer
15:00 - 16:30:  Aeden
16:30 - 18:00:  Cliff de Zoete
18:00 - 19:00:  Mees Dierdorp
19:30 - 21:00:  Hubert Kirchner
21:00 - 23:00:  Miss Melera
4Circle
12:00 - 13:15:  Ramon Rivé
13:15 - 14:30:  Yade
14:30 - 15:45:  Bram Fidder
15:45 - 17:00:  Live: Klangkuenstler Duitsland
17:00 - 18:15:  Franky Rizardo
18:15 - 19:30:  Ici sans Merci
19:30 - 20:30:  Daniel Sanchez
20:30 - 21:45:  Buurman & Buurman
21:45 - 23:00:  Wouter S.
5Arena
12:00 - 14:00:  Jonas Meeůs
14:00 - 16:00:  Dylan Lucky
16:00 - 18:00:  VALA Canada
18:00 - 20:00:  Soundsystem: Pablo Discobar
20:00 - 22:00:  The Happy Feelings
Statistieken



x
331Partyflockbezoekers · herkomst
687Partyflockgeďnteresseerd · herkomst
7282Facebookbezoekers
15069Facebookgeďnteresseerd
54 / 40·mannen / vrouwen
26.1·gemiddelde leeftijd
25.5·leeftijd mediaan
1·opmerking
5·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (57 stemmen)
20:15 – 21:45 wAFF (UK)
21:45 – 23:00 BENNY RODRIGUES

▉ CUBE ▉

12:00 – 14:00 JORAN VAN POL
14:00 – 15:00 EGBERT LIVE
15:00 – 16:15 SNTS (DE)
16:15 – 17:45 JUAN SANCHEZ
17:45 – 19:00 SURGEON HARDWARE LIVE (UK)
19:00 – 20:00 ANSOME (UK) B2B RINGO LIVE
20:00 – 21:30 ROD
21:30 – 23:00 SLAM (UK)

CIRCLE A-Z

12:00 – 13:15 RAMON RIVÉ
13:15 – 14:30 YADE
14:30 – 15:45 BRAM FIDDER
15:45 – 17:00 KLANGKUENSTLER (DE)
17:00 – 18:15 FRANKY RIZARDO
18:15 – 19:30 ICI SANS MERCI
19:30 – 20:30 DANIEL SANCHEZ
20:30 – 21:45 BUURMAN & BUURMAN
21:45 – 23:00 WOUTER S.

STAR
→ lees meer

1 opmerking

Wie gaan er naar de after party 🎉