Partyflock

Easter Rave · Heart Ahead

Easter Rave (flyer)
georganiseerd door Easter Rave SiteBe 24-7 Site
-
Turbinenhalle op de kaart Site binnen
Oberhausen
Genres (schatting)
hardcore × 20, hardstyle × 16, trance × 7, house × 7, electro × 6
Prijzen
Voorverkoop 1:€ 34,90→ uitverkocht
Voorverkoop 2:€ 39,90
VIP 1:€ 84,90→ uitverkocht
VIP 2:€ 89,90
Tickets
Waren verkrijgbaar bij easterrave.de.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
Line-up is niet compleet.
1Area 1
Dance
18:00 - 18:45:  Cloud Seven
18:45 - 19:30:  Pulsedriver
20:00 - 20:45:  Empyre One
20:45 - 21:30:  Aquagen
21:30 - 22:00:  89ers
22:00 - 22:45:  Rob & Chris
22:45 - 23:30:  Gollum
23:30 - 00:00:  Sylver BelgiŽ
00:00 - 00:45:  G4bby
00:45 - 01:30:  Special D
01:30 - 02:00:  Restlezz Zwitserland
02:00 - 02:45:  Basslovers United
02:45 - 03:15:  Italobrothers
03:15 - 04:00:  Master Blaster
04:00 - 05:00:  The Real Booty Babes
05:00 - 06:00:  Dune
2Area 2
Hardstyle
18:00 - 19:00:  G-style Brothers
19:00 - 20:00:  MVTATE Zweden
20:00 - 20:30:  Pat B BelgiŽ
20:30 - 21:00:  G4bby
21:00 - 22:00:  Code Black AustraliŽ
22:00 - 23:00:  Bass Modulators Nederland
23:00 - 00:00:  Frontliner Nederland
00:00 - 01:00:  Da Tweekaz Noorwegen
01:00 - 02:00:  Wildstylez Nederland
02:00 - 03:00:  Crypsis Nederland
03:00 - 04:00:  Ran-D Nederland
04:00 - 05:00:  Radical Redemption Nederland
05:00 - 06:00:  Sub Zero Project Nederland
MC: Villain Nederland
3Area 3
Hardcore
18:00 - 19:00:  Quitara Nederland
19:00 - 20:00:  Alien-T ItaliŽ
20:00 - 21:00:  Tensor & Re-Direction
21:00 - 22:00:  Dyprax Nederland
22:00 - 23:00:  Re-Style Nederland
23:00 - 00:00:  Angerfist Nederland
00:00 - 00:55:  Art of Fighters ItaliŽ
00:55 - 01:50:  Evil Activities Nederland
01:50 - 02:45:  Tha Playah Nederland
02:45 - 03:40:  Mad Dog ItaliŽ
03:40 - 04:35:  Lady Dammage Spanje
04:35 - 05:05:  Live: Black Flowers Nederland
05:05 - 06:00:  DRS BelgiŽ
MC: Ruffian Nederland
4Area 4
Happy Hardcore
18:00 - 19:30:  Sintica
19:30 - 20:00:  Gollum
20:00 - 21:30:  Ultrabeat
21:30 - 23:00:  Mark Breeze Verenigd Koninkrijk
23:00 - 00:30:  Gammer Verenigd Koninkrijk
00:30 - 02:00:  Darren Styles Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:30:  S3RL AustraliŽ
03:30 - 05:00:  Scott Brown Schotland
5Area 5
House
18:00 - 19:30:  Mann & Meer
19:30 - 20:30:  Stupid Goldfish
20:30 - 22:00:  Neptunica
22:00 - 23:00:  Sebastien
23:00 - 00:30:  Sick Individuals Nederland
00:30 - 02:00:  Tom Swoon Polen
02:00 - 03:30:  Ostblockschlampen
03:30 - 04:30:  Selecta Oostenrijk
04:30 - 06:00:  Ton Don
Statistieken



x
25Partyflockbezoekers · herkomst
56PartyflockgeÔnteresseerd · herkomst
5853Facebookbezoekers
11456FacebookgeÔnteresseerd
80 / 20·mannen / vrouwen
30.4·gemiddelde leeftijd
31.3·leeftijd mediaan
2·video's
1·waardering
goed·stemresultaat (7 stemmen)
aftermovie
trailer
aftermovie
Easter Rave
'16

Nach der erstmalig ausverkauften siebten Edition im Jahr 2016 und den überwältigen positiven Rückmeldungen seitens der Besucher und Künstler, geht es am Ostersonntag, den 16. April 2017, selbstverständlich in die achte Runde des Kult-Events zu Ostern.

Der Ticketvorverkauf der ersten Phase begann am 18. August 2016! Aktuell befinden wir uns nach der Line-up-Verkündigung in der dritten Ticket-Phase.

Einlass: 17:30 Uhr
Beginn: 18:00 Uhr
Ende: 06:00 Uhr
→ lees meer
1 waardering
frvge
Geluid was prima.≠ Hardstyle was leuk.≠ Hardcore was druk, maar OK.≠ De happy hardcore was goed vol.≠ Wel een lange rij voor de snacks.≠