host: Footworxx Site
-
Turbinenhalle op de kaart Site binnen
Oberhausen
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Prijzen
Voorverkoop 1:€ 30,-
Voorverkoop 2:€ 42,50
Tickets
Waren verkrijgbaar via Ticketscript, bij een aantal voorverkoopadressen.
Kluisjes
Er zijn kluisjes aanwezig.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig8644%
zeer goed7136%
goed3317%
ok63%
voldoende11%
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
10 waarderingen
Nick
Geweldig
kussjoycehc
GE WEL DIGG
TerrorMinion
was voor mij de eerste x, maar wa een gruwelijk mooi ziek topfeest!! moet je gwn echt meegemaakt hebben! geluid fucking goedd wauw daar kunne ze geen geluidslimiet moge ze hier ook wel ff doen en zo is da met meer dingen! heb me prima vermaakt :D
Trip-kip
Was ubervet feestje volgend jaar weer :p
Billy :bier:
Footworxx area (y)
NL-Mikee
2 jaar geleden was het echt veel harder! maar verder was het een dikke vette 9 :)
VaJunior
Eerste keer Army!! Zeker niet de laatste:) wat een brute locatie..... Om over het geluid maar te zwijgen
:bier:≠METN:b≠ier:
GOETIAAAA(l) (l)
Mike^
Was gaaf! Jammer van de politie controle
sjemzo
jammer dat het drinken zo verschrikkelijk duur was (flesje water 5 euro).≠ verder absoluut niks aan te merken leip feest en super dikke locatie!
Video
Line-up & Timetable
1Main
20:00 - 20:30:  Cheshire Cat
20:30 - 21:15:  Alien-T ItaliŽ
21:15 - 21:45:  Tensor & Re-Direction
21:45 - 22:45:  Amnesys ItaliŽ
22:45 - 23:15:  The Beat Controller Nederland
23:15 - 00:00:  Promo Nederland
00:00 - 01:00:  Neophyte Nederland
01:00 - 02:30:  Angerfist Nederland
02:30 - 04:00:  Angerfist Nederland
04:00 - 05:00:  Javi Boss Spanje
05:00 - 06:00:  Art of Fighters ItaliŽ
06:00 - 07:00:  Destructive Tendencies Verenigd Koninkrijk
2Hard & Fast
20:00 - 20:45:  Little K
20:45 - 21:30:  Madnezz BelgiŽ
21:30 - 22:15:  D-Vstor Spanje
22:15 - 23:15:  Lady Dammage Spanje
23:15 - 00:15:  Partyraiser Nederland
00:15 - 01:15:  F. NÝIzE ItaliŽ
01:15 - 02:15:  Tieum Frankrijk
02:15 - 03:15:  Unexist ItaliŽ
03:15 - 04:00:  Masters of Noise
04:00 - 04:45:  Andy The Core ItaliŽ
04:45 - 05:30:  Apathy Zwitserland
05:30 - 06:15:  Bartoch Frankrijk
06:15 - 07:00:  Para Italia Nederland
3Early Hardcore / Early Rave
20:00 - 20:40:  X-treme Nederland
20:40 - 21:20:  Evolution
21:20 - 22:00:  Kahlkopf HC
22:00 - 23:00:  Bass-D Nederland
23:00 - 00:00:  Buzz Fuzz Nederland
00:00 - 01:00:  Dune
01:00 - 02:00:  Rob Gee Verenigde Staten
02:00 - 03:00:  Waxweazle Nederland
03:00 - 04:00:  Paul Elstak Nederland
04:00 - 05:00:  Panic Nederland
05:00 - 06:00:  Dione Nederland
06:00 - 07:00:  Replay Nederland
MC: Rudis Nederland
4Footworxx
20:00 - 21:00:  Luxxer Nederland
21:00 - 22:00:  The Vinylraider
22:00 - 23:00:  Hellter Skellter
23:00 - 00:00:  Spitnoise Nederland
00:00 - 01:00:  Darkcontroller Nederland
01:00 - 02:00:  Sandy Warez BelgiŽ
02:00 - 03:00:  Section Grabuge Frankrijk
03:00 - 04:00:  Cryogenic Nederland
04:00 - 05:00:  Riot Girls Nederland Frankrijk
05:00 - 06:00:  Deterrent Man ItaliŽ
06:00 - 07:00:  Richie Gee Spanje
5Frenchcore & Terror
20:00 - 21:00:  Hozinotik
21:00 - 22:00:  Chrono Nederland
22:00 - 23:00:  Corruptive Chaos
23:00 - 00:00:  Live: The Braindrillerz ItaliŽ
00:00 - 01:00:  Dr. Peacock Nederland
01:00 - 02:00:  The Sickest Squad ItaliŽ
02:00 - 03:00:  Live: Noisekick Nederland
03:00 - 04:00:  SRB Nederland
04:00 - 05:00:  TerrorClown
05:00 - 06:00:  Live: Sillysickcore
06:00 - 07:00:  Synchronx
6Escalation Floor, gehost door MME Bookings
20:00 - 23:00:  Epyleptika
01:00 - 01:10:  Minupren
01:10 - 03:00:  Minupren
03:00 - 05:00:  Stormtrooper
05:00 - 07:00:  Tobi Wan Kenobi
7All Stylez
20:00 - 21:00:  Nikkel
21:00 - 21:45:  Djuke
21:45 - 22:30:  Da Oxygen
22:30 - 23:15:  Thyriotox
23:15 - 00:00:  Mad Nederland
00:00 - 00:45:  S-Kill & Morbius Nederland
00:45 - 01:30:  Axel Erator BelgiŽ
01:30 - 02:15:  J-Curve
02:15 - 03:00:  Paranoid
03:00 - 03:45:  Iniga Nederland
03:45 - 04:30:  Omira BelgiŽ
04:30 - 05:15:  Beagle
05:15 - 06:00:  B-Side
06:00 - 07:00:  Kaaden
Statistieken



x
435Partyflockbezoekers
408PartyflockgeÔnteresseerd
8368Facebookbezoekers
4357FacebookgeÔnteresseerd
63 / 31·mannen / vrouwen
25.5·gemiddelde leeftijd
25.1·leeftijd mediaan
1·forumonderwerp
..Danny Deurbel..: 194
·foto's
2·video's
4·albumfoto's
9·opmerkingen
10·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (197 stemmen)
ARMY OF HARDCORE – The Indoor Festival 2015

The Legendary X-Mas Mayhem On 7 Areas !

Area 1 (Main): Angerfist (3 Hours Special Showcase) * Tha Playah * Destructive Tendencies * Promo * Re-style * Neophyte * Tensor & Re-Direction (Album Showcase) * Javi Boss * Noize Suppressor * Mad Dog * Art of Fighters * Amnesys * Alien-T * The Beat Controller * Cheshire Cat * D-Razor * Mc: Tha Watcher

Area 2 (Hard & Fast): Partyraiser * Unexist * Andy The Core * Tieum * F-Noize * Lady Dammage * OneSimk * Apathy * Bartoch * Masters of Noise * Sonic vs. D-Vstor * Madnezz * Para Italia * Little K * Mc: The Syntax Mc
→ lees meer
Forum

9 opmerkingen

Early bird ticket in the pocket!:d
Op naar kerst nummer 9 in de oorverdovende Turbinenhalle!(L)
Line up:

Area 1: Main
Angerfist (3 Hours Special Showcase)
Tha Playah
Destructive Tendencies
Promo
Re-style
Neophyte
Tensor & Re-Direction (Album Showcase)
Javi Boss
Noize Suppressor
Mad Dog
Art of Fighters
Amnesys
Alien-T
The Beat Controller
Cheshire Cat
D-Razor
Mc: Tha Watcher

Area 2: Hard & Fast
Partyraiser
Unexist
Andy The Core
Tieum
F-Noize
Lady Dammage
OneSimk
Apathy
Bartoch
Masters of Noise
Sonic vs. D-Vstor
Madnezz
Para Italia
Little K
Mc: The Syntax Mc

Area 3: Early Hardcore / Early Rave
Paul Elstak
Buzz Fuzz
Waxweazle
Bass-D
Dione
Panic
Dune
Rob Gee
X-Treme
Replay
Kahlkopf
Evolution
Mc: Rudis

Area 4: Footworxx
Riot Girls aka Goetia vs. Sí Aphira
Deterrent Man
Hellter Skellter
Sandy Warez
Section Grabuge
Darkcontroller
Hardbouncer
Richie Gee
Spitnoise
Cryogenic
The Vinylraider

Area 5: Frenchcore & Terror
SRB
Dr. Peacock
Noisekick
The Sickest Squad
The Braindrillerz
Chrono
Corruptive Chaos
Sillysickcore
TerrorClown
Synchron-X
Hozinotik

Area 6: Escalation Floor by MME Bookings (150BPM-250BPM)
BMG aka. Brachiale Musikgestalter
Minupren
Stormtrooper
Tobi Wan Kenobi
Epyleptika

Area 7: All Stylez Area
Beagle & Miss Nightkat
Mad
Kaaden
B-Side
Thyriotox
S-Kill & Morbius
Da Oxygen
Kay Dee
Nikkel
Iniga
Djuke
Chok-Dee
Axel Erator
J-Curve
Madman B.

:D(y)
laatste aanpassing
3tickets tekoop! Contact me maar bij intresse. Helaas mag ik 2de kerstdag werken om 08:30 dus gaan we niet meer!! :( dikke vette kutzooi
laatste aanpassing
Helaas afslaan dit x vorige keer was zo bruut.
en wat had ik graag ( Riot Girls ) horen draaie :(
e-ticket early bird te koop.≠ ik kan niet ivm schoon familie...≠ pb mij
Ubervet feestje :xtc: