Partyflock

Mystery Rave

 

Mystery Rave

georganiseerd door CRANKED! Events
-
OJC Comeet op de kaart Site binnen
Witvrouwenbergweg 20
Someren
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Prijzen
Voorverkoop:€ 5,-
Deurverkoop:€ 8,-
Tickets
Waren verkrijgbaar via Paylogic, bij de locatie zelf, bij een aantal voorverkoopadressen.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: zeer goed
geweldig317%
zeer goed739%
goed528%
ok0
voldoende211%
onvoldoende16%
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
3 waarderingen
.:.juul.:.
Toch liever oud vertrouwd op de elpee's
kiekeboe95
ik vond het best saai dus ben maar naar eindhoven opstap gegaan
Lekker Losjes
Gaande met SHF:vaag::rot:
Line-up & Timetable
1Area 1
21:30 - 22:30:  
00:00 - 00:45:  
00:45 - 01:30:  
01:30 - 02:00:  
2Area 2
21:15 - 22:00:  
22:30 - 23:15:  
00:00 - 00:40:  
00:40 - 01:20:  
01:20 - 02:00:  
Statistieken



x
32Partyflockbezoekers
9Partyflockgeïnteresseerd
69Facebookbezoekers
29Facebookgeïnteresseerd
65 / 28·mannen / vrouwen
28.3·gemiddelde leeftijd
28.2·leeftijd mediaan
7·opmerkingen
3·waarderingen
zeer goed·stemresultaat (18 stemmen)
Mainstage
20.30 - 21.30 Lucky S (house)
21.30 - 22.30 oger en Vok (houseclassix atmoz)
22.30 - 23.15 Deltadronez (raw hardstyle)
23.15 - 00.00 Profiler (Hardcore)
00.00 - 00.45 Davignion .Winnaar hardcore dj contest
00.45 - 01.30 Agonizer & untainted (hardcore)
01.30 - 02.00 The Hellfire, (frenchcore)
Freestyle area
20.30 - 21.15 Mr se7ven
21.15 - 22.00 A-Maik (raw hardstyle)
22.00 - 22.30 Lucky S (house)
22.30 - 23.15 Triple-V (psychedelic /goa)
23.15 - 00.00 Vok & Ogre
00.00 - 00.40 B-Crusher ( Hardcore
00.40 - 01.00 The Hellfire ( freestyle)
01.00 - 02.00 Lord terror. dj contest 2e Plek (early terror )
→ lees meer

7 opmerkingen

Me maatje Davignion supporten ! (Y) Knallen :cheer:
Mysteryrave: line up

Mainstage:
20.­30 - 21.­30 Lucky S (house)


21.­30 - 22.­30 oger en Vok (houseclassix atmoz)

22.­30 - 23.­15 Brain insane &­ Differens (oldskool , early rave)

23.­15 - 00.­00 Silentist (Hardcore)

00.­00 - 00.­45 Davignion .­Winnaar hardcore dj contest
00.­45 - 01.­30 Agonizer untainted

01.­30 - 02.­00 The Hellfire,

Freestyle:

20.­30 - 21.­15 Mr se7ven
21.­15 - 22.­00 A-Maik (raw hardstyle)
22.­00 - 22.­30 Lucky S (house)
22.­30 - 23.­15 Triple-V (psychedelic /goa)
23.­15 - 00.­00 Ravekiller ( Hardcore
00.­00 - 00.­40 Deltadronez (raw hardstyle)
00.­40 - 01.­20 Profiler (oldskool)
01.­20 - 02.­00 Rob dj contest 2e Plek (early terror )

Timeline hoofdpodium:
House - Houseclassix - Hardhouse - Hardstyle - Oldkool - Early Rave - Hardcore!

Café Booth:
Freestyle Area
Echt te gekkkkkk
geslaagd! :bounce: (y)
laatste aanpassing