Partyflock

Nature One · The Golden 20

Nature One (flyer)
georganiseerd door Nature One SiteI-Motion Site
-
Raketbasis Pydna op de kaart buiten
Kastellaun
Serie
Nature Onevr 1 aug 2014 om 20:00
Nature Oneza 2 aug 2014 om 18:00
Zie ook
Mixery OpeningCampingplatz Pydnado 31 jul 2014 om 10:00
Genres (schatting)
techno × 62, house × 32, hardcore × 25, trance × 25, electro × 22
Prijzen
Voorverkoop:€ 51,-
passepartout:€ 69,-
Tickets
Waren verkrijgbaar bij Ticketscript en i-motion.ag, bij de locatie zelf.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
16
Bezoekers
Maximaal 70000.
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
Line-up is niet compleet.
1Open Air Floor
18:00 - 19:15:  Pink Panda Verenigd Koninkrijk
19:15 - 20:30:  Beltek Slovenië
20:30 - 22:00:  Jorn van Deynhoven Nederland
22:00 - 23:40:  Ferry Corsten Nederland
23:40 - 01:10:  Paul van Dyk
01:30 - 03:00:  ATB
03:00 - 04:30:  Moguai
04:30 - 06:00:  DBN
06:00 - 07:30:  twoloud
07:30 - 09:00:  DAG
2Golden 20 Floor
20:00 - 22:00:  Jens Mahlstedt
22:00 - 00:00:  Hooligan
00:00 - 01:00:  Live: Ravers Nature
03:00 - 04:00:  Ilsa Gold Zwitserland
04:00 - 06:00:  Oliver Bondzio
06:00 - 08:00:  Roland Casper
3Century Circus
18:00 - 20:00:  Pappenheimer
20:00 - 21:30:  Pfirter Argentinië
21:30 - 22:30:  Live: Brian Sanhaji
22:30 - 00:00:  Felix Kröcher
00:00 - 01:30:  Klaudia Gawlas
01:30 - 03:00:  Chris Liebing
03:00 - 04:30:  Marco Bailey België
04:30 - 05:30:  Live: Black Asteroid Verenigde Staten
05:30 - 07:00:  Perc Verenigd Koninkrijk
07:00 - 08:30:  AnGy KoRe Bulgarije
4House Of House
18:00 - 20:00:  Skai
20:00 - 21:30:  Rey & Kjavik
21:30 - 23:00:  Live: Peer Kusiv
23:00 - 00:00:  Live: Robin Schulz
00:00 - 01:30:  Moonbootica
01:30 - 03:00:  Live: Kölsch Denemarken
03:00 - 04:30:  Dominik Eulberg
04:30 - 06:00:  Faul Frankrijk
06:00 - 08:00:  Holgi Star
5Abstract / Butan / Lehmann
20:00 - 22:00:  Pierre Deutschmann
23:30 - 01:00:  Hackler & Kuch Nederland
01:00 - 02:00:  Live: Sven Wittekind
02:00 - 03:30:  A.Paul Portugal
03:30 - 05:00:  Sutter Cane Oostenrijk
05:00 - 08:00:  Kerstin Eden
6Acid Wars & Fusion Club
18:00 - 19:30:  Oelig
19:30 - 20:30:  Japz
20:30 - 21:30:  Lukash Andego Polen
21:30 - 22:45:  2Junxion Nederland
22:45 - 23:45:  Michael Kruck
23:45 - 01:15:  Man at Arms
01:15 - 03:00:  Sorgenkint
03:00 - 04:30:  O.B.I.
05:30 - 06:30:  Divouse.AM
06:30 - 07:45:  Da Hunter
07:45 - 09:00:  Incredible Papst
7Dasding Plattenlegerzelt
18:00 - 20:00:  Sandro Marques
20:00 - 22:00:  DGeorge
22:00 - 00:00:  Marius Lehnert
00:00 - 02:00:  Stephan Hinz
02:00 - 04:00:  Deerk Hollaender
04:00 - 06:00:  Benjamin R
8Masters of Hardcore
18:00 - 20:00:  Vince Nederland
20:00 - 21:30:  Catscan Nederland
21:30 - 23:00:  Bodyshock Nederland
23:00 - 00:00:  Outblast Nederland
00:00 - 01:00:  Predator Nederland
01:00 - 02:30:  Re-Style Nederland
02:30 - 04:00:  Dyprax Nederland
04:00 - 05:00:  Nosferatu Nederland
05:00 - 06:00:  Korsakoff Nederland
06:00 - 07:00:  Negative A Nederland
07:00 - 08:00:  Backfire Nederland
MC: Syco Nederland
9Hexenhouse / Heaven & Hill
21:00 - 22:00:  Adam Keen & Dirtywell
23:00 - 00:00:  Marc Wall-e
00:00 - 01:00:  Falk
01:00 - 02:00:  Da Hool
02:00 - 03:00:  Tora
03:00 - 04:00:  Miss-T
05:00 - 06:00:  Prouder
10Airport / Abfahrt / Dancefield Open Air
18:00 - 21:30:  Rex Kramer
21:30 - 23:00:  Jonas Rech
23:00 - 01:30:  Daniel R.
01:30 - 03:00:  Jay Frog
03:00 - 06:00:  Marc Miroir
11Airport / Abfahrt / Dancefield Bunker
22:00 - 00:00:  Acid Fonic
00:00 - 02:00:  Pappenheimer
02:00 - 04:00:  Live: BMG aka Brachiale Musikgestalter
04:00 - 06:30:  Mike Maass
06:30 - 09:00:  Andi Teller
12Vogue Club
00:00 - 01:30:  Simon Phinixx
01:30 - 03:30:  Sebastian Gnewkow
03:30 - 05:00:  Jay Frog
13E-lake / Globalux
21:00 - 22:30:  Andy B. Jones
22:30 - 00:30:  WazToo Luxemburg
05:00 - 06:30:  Live: Pikaya
14Hardcore Gladiators
18:00 - 21:00:  Distiller
21:00 - 22:30:  Devil2K
22:30 - 00:00:  G-style Brothers
00:00 - 01:30:  Dalora Nederland
01:30 - 03:00:  Tensor & Re-Direction
03:00 - 04:30:  Brawler
04:30 - 06:00:  The Vinylraider
06:00 - 09:00:  Het Projekt Nederland
MC: Budha Nederland
MC: H
15Weplay & Buck Rogers
00:30 - 01:30:  Faul Frankrijk
01:30 - 02:30:  Robin Schulz
02:30 - 04:00:  Peer Kusiv
07:00 - 09:00:  Anna Reusch
16Area 16
18:00 - 20:00:  Marky Brazilië
20:00 - 23:00:  Newman
23:00 - 02:00:  Ochs & Klick
02:00 - 03:30:  Marky Brazilië
05:00 - 07:30:  Norman
07:30 - 09:00:  Marky Brazilië
17Tunnel
19:00 - 20:00:  Inside Visage
20:00 - 21:00:  Doom
21:00 - 22:00:  Cyre
22:00 - 23:00:  Merlin Nederland
23:00 - 00:00:  Chris Deelay
01:00 - 02:00:  Dean
02:00 - 03:00:  G4bby
03:00 - 04:00:  Miss Cortex
04:00 - 05:00:  Trust C
05:00 - 06:00:  Maniac
06:00 - 07:00:  Vivid
18Heavensgate
18:00 - 19:00:  Neil Moore
19:00 - 20:00:  Robert Mint
20:00 - 21:00:  Mark Landragin Verenigd Koninkrijk
22:00 - 23:00:  Corti Organ
23:00 - 00:00:  Chrix & Chris Low
00:00 - 01:00:  James Dymond Verenigd Koninkrijk
01:00 - 02:00:  Ben Nicky Verenigd Koninkrijk
02:00 - 03:00:  Maarten de Jong Nederland
03:00 - 04:00:  Chris Bekker
05:00 - 06:00:  MCO
06:00 - 09:00:  Sun & Set
19Play!
00:40 - 01:50:  Bukez Finezt
20Day & Night Festival
19:30 - 20:45:  Akira België
23:15 - 01:45:  Chris Sonaxx
03:00 - 04:30:  Live: Brian Sanhaji
04:30 - 06:00:  Raphael Dincsoy
06:00 - 08:00:  Marco Bailey België
21Dirty Workz & Friends
18:00 - 19:00:  Sub Zero Project Nederland
19:00 - 20:00:  Sephyx Nederland
20:00 - 21:00:  Inner Heat Nederland
21:00 - 22:00:  Sound Freakerz Nederland
22:00 - 23:00:  Noisecult Nederland
23:00 - 00:00:  In-Phase Nederland België
00:00 - 01:00:  Josh & Wesz Nederland
01:00 - 02:00:  Outlander België
02:00 - 03:00:  Neilio Nederland
03:00 - 04:00:  Neroz Nederland
04:00 - 05:00:  Goliath België
05:00 - 06:00:  Desnar Nederland
06:00 - 07:00:  Stereotuners Nederland
07:00 - 08:00:  D-Liciouz
MC: DL Nederland
22USB
19:30 - 21:00:  Stefan Senk
21:00 - 22:30:  Frank Kvitta
22:30 - 00:00:  Live: Arkus P.
00:00 - 01:30:  Viper XXL
01:30 - 03:00:  Live: Boris S
03:00 - 04:30:  Live: Waldhaus
04:30 - 06:30:  Monster Mush België
06:30 - 08:00:  D.G.C.
08:00 - 19:30:  LizarD
23Kanzlernacht / Kiddaz / Arena Club
21:30 - 23:00:  Holgi Star
23:00 - 01:00:  Hanne & Lore
02:30 - 04:00:  Mirco Niemeier
04:00 - 05:30:  Ben Anders
Statistieken



x
267Partyflockbezoekers · herkomst
231Partyflockgeïnteresseerd · herkomst
67 / 26·mannen / vrouwen
27.3·gemiddelde leeftijd
27.7·leeftijd mediaan
1·nieuwsbericht
1·video
49·albumfoto's
23·opmerkingen
3·waarderingen
geweldig·stemresultaat (70 stemmen)
Nieuws
Van 1 tot 3 augustus viert Nature One op de Raketbasis pydna in Kastellaun met 'The Golden 20' haar twintigjarig jubileum. Meer dan 300 top-DJ's en live-acts uit meer dan 25 landen vieren het jubileum. Onder hen de Zweedse wereldster Axwell, de technolegende Carl Cox en de grote Duitse DJ- sterren Paul van Dyk, ATB en Sven Väth. Een bijzonder hoogtepunt dit jaar is de 'Golden 20 Floor', waarop uitsluitend DJ's uit het beginjaar 1995 zullen aantreden. 6
3 waarderingen
Elollie
Wederom: VEEL TE DRUK overal. Echt zonde van het festival. Gelukkig wel kunnen genieten van een aantal dj's en de gekkigheid :D
Snoep Dog
geweldige sfeer en locatie is echt top.­
Ramzuzz
In-Phase en 8 uur lang non-stop Century Circus. Wat een heerlijke nacht! (L)

23 opmerkingen

Dj Magma
Artiest Magma
Hoppa... De eerste! :yes: Nu al zin (Y)(Y)
Waaaaarooooommm duuuurt het nog zo laaaaaaaannnggggg:'(
€76,- voor een festivalticket is toch prachtig. Nu al zin an! :bounce:
Iemand idee hoe het zit met campingplaatsen ? wij hebben een weekendticket (voor+­/- €75) , zitten hier campingplaatsen bij in?
Uitspraak van Party-Oord op zondag 16 februari 2014 om 20:24:
Iemand idee hoe het zit met campingplaatsen ? wij hebben een weekendticket (voor+­/- €75) , zitten hier campingplaatsen bij in?


je rijd gewoon die kant op, en je betaalt bij de ingang camping 20/25 euro per persoon waarvan je 5 euro terug krijgt als je je vuilnis zak vol inlevert :)
Inschrijven voor NATURE ONE is vanaf heden mogelijk via onze website: www.rdgtours.nl! De EARLY RESERVATIONS lopen t/m 15 april en kosten €185,- all-in
https://www.­facebook.­com/natureone.­festival?fref=­ts
Eerste namen voor Nature One zijn bevestigd:

'Golden Twenty Floor':
Charly Lownoise & Mental Theo (Amsterdam)
Mark`Oh (Ruhr-Area)
Ilsa Gold -live- (Wien)
Hardsequenzer (Berlin)
Ravers Nature -live- (La Monza)
Tanith (Berlin)
Paradizer -live- (Essen)
Oliver Bondzio (Köln)
Hooligan (Ruhr Area)
Roland Casper (Köln)
Jens Mahlstedt (Hamburg)
Andy Düx (Mainz)
Steve L (Bonn)

Overige Area's
Paul van Dyk (Berlin)
Line-up voor: Century Circus

Carl Cox (London)
Sven Väth (London)
Chris Liebing (Frankfurt)
Len Faki (Berlin)
Klaudia Gawlas (Passau)
Felix Kröcher (Frankfurt)
Marco Bailey (Brüssel)
The Advent & Industrialyzer -live- (London/Barcelona)
Torsten Kanzler (Berlin)
Brian Sanhaji -live- (Frankfurt)
Perc (London)
Black Asteroid -live- (New York)
Pfirter (Barcelona)
AnGy KoRe (Rom)
Pappenheimer (Würzburg)
Linus Quick -live- (Regensburg)
Raphael Dincsoy (Stuttgart)

https://www.facebook.com/natureone.festival
Line-up voor de Mainstage:

Headfloor LineUp 4 von 4: Open Air Floor

Seit 20 Jahren das Herzstück von NATURE ONE.­ Technikmonster, Feierbiest, grenzenloses Wir-Gefühl.­ Mit freiem Blick zur größten Lightshow der Welt - dem Firmament.­ Die Sterne zum Tanzen bringen"­:

Paul Van Dyk (Berlin)
Axwell (Stockholm)
ATB (Bochum)
Markus Schulz (Florida) =­ New World Punx
Ferry Corsten (Rotterdam) =­ New World Punx
Moguai (Ruhr-Area)
Tocadisco (Rio de Janeiro)
Danny Avila (Madrid)
Deniz Koyu (Ruhr-Area)
Jorn Van Deynhoven (Amsterdam)
DBN feat.­ Cosmo Klein (Hamburg/Berlin)
Twoloud (World)
Beltek (Ljubljana)
Stefan Dabruck (Frankfurt)
Venom One Music (London)
DJ DAG (Frankfurt)
Pink Panda (London)
NatureOne Inc.­ -live-



Line-up voor House Stage:

Headfloor LineUp 3 von 4: House of House

Das House of House ist das Wohnzimmer von NATURE ONE.­ Grooviger Sound in optimaler Wohnlage.­ Zimmerlautstärke – niemals! An der HiFi-Anlage stehen"­:

Moonbootica (Hamburg)
AKA AKA feat.­ Thalstroem -live- (Berlin)
Robin Schulz -live- (Osnabrück)
Alle Farben (Berlin)
FAUL Music &­ Wad Ad (Paris)
Dominik Eulberg (Bonn)
Oliver Schories -live- (Hamburg)
BUTCH (Mainz)
Nico Pusch (Rostock)
Peer Kusiv -live- (Kiel)
Holgi Star (Berlin)
Rey &­ Kjavik (Frankfurt)
SKAI (Frankfurt)
Sebästschen (Darmstadt)
there seems to be full line-up on the poster at nature one site.­ i am too lazy to read all the names, but Masters of Hardcore will have their owns stage..­
Uitspraak van plozak op zondag 11 mei 2014 om 16:55:
there seems to be full line-up on the poster at nature one site

Yes but the exact Lineup of the 19 club area's is announced club by club at this moment.
Just like last year MOH wil have a tent club area.
laatste aanpassing
Enigste wat telt deze dag is de dj set van charly en theo :)
laatste aanpassing
agreed, zal sws wel veel tijd spenderen bij die golden 20 stage
laatste aanpassing
Door een operatie aan me knie kan ik jammer genoeg niet meer naar Nature One.­ Ik heb me kaartje al gekocht dus wil ik die graag verkopen.­ Mocht iemand interesse hebben ik hoor het graag.­
Saturday - Hardstyle (Line-up):
Josh &­ Wesz
In-Phase
Sound Freakerz
DJOutlander
Neilio
Noisecult
Neroz
Stereotuners
Dj Desnar
GoliathOfficial
Sub Zero Project
Inner Heat
Sephyx
D-Liciouz
And hosted by MC DL
laatste aanpassing
Zaterdag voor de tweede keer draaien op Nature One! Nu de Masters of Hardcore stage afsluiten. Zin in!

Opzoek naar 2 Nature One Weekendtickets!
laatste aanpassing
WIe o wie kan mij helpen aan twee weekend tickets voor dit weekend? Marktplaats zit vol oplichters..­ Graag PM
Ik zoek nog 1 ticket voor onze huwelijksreis! :)
Heb twee festivalkaarten te koop! Deze tickets zijn voor beide dagen (vrijdag en zaterdag) en mag worden overgenomen voor €199,-. Zijn allebei E-tickets en natuurlijk echt. De reden waarom ik er geen gebruik van ga maken is het feit dat de persoon die met mij mee zou gaan, niet meer kan :-(

Ik hoor het wel!

Note : tickets zijn verkocht!
laatste aanpassing