😏
19 augustus 2013
–
Stadscafé de Ontmoeting (binnen, buiten) —
Eikenboomgaard 8
Eikenboomgaard 8, Oss
Nederland
Stadscafé de Ontmoeting (binnen, buiten) —
Eikenboomgaard 8
Eikenboomgaard 8, Oss
Nederland
house × 17, techno × 11, hardcore × 7, deep house × 6, electro × 6, progressive trance × 6, hardstyle × 3, happy hardcore × 2, minimal × 2, classics × 1, early rave × 1, acid, freestyle, hardhouse
Tickets Dolle Dinsdag
Gratis entree!
Minimumleeftijd?
18Kledingvoorschrift
Roze
Roze
Stemresultaat: goed
geweldig | 1 | 14% | |
zeer goed | 1 | 14% | |
goed | 3 | 43% | |
ok | 2 | 29% | |
voldoende | 0 | ||
onvoldoende | 0 | ||
slecht | 0 | ||
zeer slecht | 0 | ||
waardeloos | 0 |
Line-up Dolle Dinsdag
Line-up is niet compleet.
1Ontmoeting Terras (house / eclectic) |
---|
di 22:00 - 23:00: Quentin State |
di 23:00 - 00:00: Miss Hayes |
2Ontmoeting Tuin (techhouse / techno) |
3Ontmoeting Indoor (house / progressive) |
4Bovenmeester Indoor (hardstyle / hardcore) |
Dope Jay hardcore |
Statistieken
21 | bezoekers | |
3 | geïnteresseerd | |
250 | bezoekers | |
66 | geïnteresseerd | |
76 / 23 | · | mannen / vrouwen |
27.8 | gemiddelde leeftijd | |
27.7 | leeftijd mediaan | |
4 | · | opmerkingen |
goed | · | stemresultaat (7 stemmen) |
met o.a. Lady Galore & Friends, Franky Stardust, Mega Meezing Sensatie, Surprise acts and many more.....
Area 1 Ontmoeting (terras)
14:00 - 15:00 Mystiq
15:00 - 16:00 Womanizer
16:00 - 17:00 Mr. Esperando
17:00 - 18:00 Dampu
18:00 - 19:00 D'Twisted
19:00 - 20:00 Melvin v/d Vondervoort
20:00 - 21:00 Recs
21:00 - 22:00 Jean, Maron Hill & Sandy Cage
22:00 - 23:00 Rolf Royce
23:00 - 00:00 Miss Hayes
Area 2 Ontmoeting (tuin)
15:00 - 16:00 Joe Wilkens
16:00 - 17:00 Rencel
17:00 - 18:00 MOHN
18:00 - 19:00 LOP AHTAR
19:00 - 20:00 Jos de Kunst
20:00 - 21:00 Nestor Rodriguez
21:00 - 22:00 Ozani
22:00 - 23:00 Æcium
Area 3 Ontmoeting Indoor
19:00 - 20:00 Sandy Cage
20:00 - 21:00 Robin Cube
21:00 - 22:00 MarkOss
22:00 - 23:00 Remco Pardoel
23:00 - 00:00 Da Bladez
00:00 - 01:00 Denz
01:00 - 02:00 Cillus
Area 1 Ontmoeting (terras)
14:00 - 15:00 Mystiq
15:00 - 16:00 Womanizer
16:00 - 17:00 Mr. Esperando
17:00 - 18:00 Dampu
18:00 - 19:00 D'Twisted
19:00 - 20:00 Melvin v/d Vondervoort
20:00 - 21:00 Recs
21:00 - 22:00 Jean, Maron Hill & Sandy Cage
22:00 - 23:00 Rolf Royce
23:00 - 00:00 Miss Hayes
Area 2 Ontmoeting (tuin)
15:00 - 16:00 Joe Wilkens
16:00 - 17:00 Rencel
17:00 - 18:00 MOHN
18:00 - 19:00 LOP AHTAR
19:00 - 20:00 Jos de Kunst
20:00 - 21:00 Nestor Rodriguez
21:00 - 22:00 Ozani
22:00 - 23:00 Æcium
Area 3 Ontmoeting Indoor
19:00 - 20:00 Sandy Cage
20:00 - 21:00 Robin Cube
21:00 - 22:00 MarkOss
22:00 - 23:00 Remco Pardoel
23:00 - 00:00 Da Bladez
00:00 - 01:00 Denz
01:00 - 02:00 Cillus
→ lees meer
met o.a. Lady Galore & Friends, Franky Stardust, Mega Meezing Sensatie, Surprise acts and many more.....
Area 1 Ontmoeting (terras)
14:00 - 15:00 Mystiq
15:00 - 16:00 Womanizer
16:00 - 17:00 Mr. Esperando
17:00 - 18:00 Dampu
18:00 - 19:00 D'Twisted
19:00 - 20:00 Melvin v/d Vondervoort
20:00 - 21:00 Recs
21:00 - 22:00 Jean, Maron Hill & Sandy Cage
22:00 - 23:00 Rolf Royce
23:00 - 00:00 Miss Hayes
Area 2 Ontmoeting (tuin)
15:00 - 16:00 Joe Wilkens
16:00 - 17:00 Rencel
17:00 - 18:00 MOHN
18:00 - 19:00 LOP AHTAR
19:00 - 20:00 Jos de Kunst
20:00 - 21:00 Nestor Rodriguez
21:00 - 22:00 Ozani
22:00 - 23:00 Æcium
Area 3 Ontmoeting Indoor
19:00 - 20:00 Sandy Cage
20:00 - 21:00 Robin Cube
21:00 - 22:00 MarkOss
22:00 - 23:00 Remco Pardoel
23:00 - 00:00 Da Bladez
00:00 - 01:00 Denz
01:00 - 02:00 Cillus
Area 4 De Bovenmeester
18:00 - 19:00 U-Line
19:00 - 20:00 Nazale
20:00 - 21:00 The Rizzler
21:00 - 22:00 Reflex
22:00 - 23:00 Reload-R
23:00 - 00:00 Danny Scandal vs Dope Jay
00:00 - 01:00 D-Ablo
01:00 - 02:00 Bigfoot
Area 1 Ontmoeting (terras)
14:00 - 15:00 Mystiq
15:00 - 16:00 Womanizer
16:00 - 17:00 Mr. Esperando
17:00 - 18:00 Dampu
18:00 - 19:00 D'Twisted
19:00 - 20:00 Melvin v/d Vondervoort
20:00 - 21:00 Recs
21:00 - 22:00 Jean, Maron Hill & Sandy Cage
22:00 - 23:00 Rolf Royce
23:00 - 00:00 Miss Hayes
Area 2 Ontmoeting (tuin)
15:00 - 16:00 Joe Wilkens
16:00 - 17:00 Rencel
17:00 - 18:00 MOHN
18:00 - 19:00 LOP AHTAR
19:00 - 20:00 Jos de Kunst
20:00 - 21:00 Nestor Rodriguez
21:00 - 22:00 Ozani
22:00 - 23:00 Æcium
Area 3 Ontmoeting Indoor
19:00 - 20:00 Sandy Cage
20:00 - 21:00 Robin Cube
21:00 - 22:00 MarkOss
22:00 - 23:00 Remco Pardoel
23:00 - 00:00 Da Bladez
00:00 - 01:00 Denz
01:00 - 02:00 Cillus
Area 4 De Bovenmeester
18:00 - 19:00 U-Line
19:00 - 20:00 Nazale
20:00 - 21:00 The Rizzler
21:00 - 22:00 Reflex
22:00 - 23:00 Reload-R
23:00 - 00:00 Danny Scandal vs Dope Jay
00:00 - 01:00 D-Ablo
01:00 - 02:00 Bigfoot