Partyflock

Beatpatrol 2011

Beatpatrol 2011

georganiseerd door MUE Beat Music Event Site
-
VAZ op de kaart Site binnen
buiten

Sankt Pölten
Serie
Beatpatrol 2011do 21 jul 2011 om 20:00
Beatpatrol 2011vr 22 jul 2011 om 09:00
Beatpatrol 2011za 23 jul 2011 om 09:00
Genres (schatting)
electro × 13, drum & bass × 12, techno × 10, house × 9, minimal × 8
Prijs
Voorverkoop:€ 54,-
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Facebook
studivz
twitter
youtube
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Open Air Stage
16:00 - 16:45:  typ:t.u.r.b.o. Duitsland
16:45 - 17:45:  The Koletzkis Duitsland
17:45 - 19:00:  Chuckie Nederland
MC: Ambush Nederland
19:00 - 20:30:  Skrillex Verenigde Staten
20:30 - 22:00:  2ManyDJs BelgiŽ
22:00 - 23:30:  Groove Armada Verenigd Koninkrijk
23:30 - 07:00:  Paul van Dyk Duitsland
2Size Matters Stage
19:30 - 20:30:  The Integrals
20:30 - 21:30:  iPunk
21:30 - 23:00:  Congorock ItaliŽ
23:00 - 00:30:  Dada Life Zweden
00:30 - 02:00:  Moby Verenigde Staten
02:00 - 04:00:  Steve Angello Zweden
04:00 - 06:00:  An21 Zweden
06:00 - 07:00:  Haezer Zuid-Afrika
3Eristoff Tracks Audioporn Stage
18:00 - 19:00:  Snare
19:00 - 20:00:  B-Complex Slowakije
20:00 - 21:30:  Alix Perez BelgiŽ
21:30 - 23:00:  Subzero Duitsland
23:00 - 00:00:  MC: Harry Shotta Verenigd Koninkrijk
00:00 - 01:30:  High Maintenance Verenigd Koninkrijk
01:30 - 03:00:  Ed Rush Verenigd Koninkrijk
03:00 - 04:00:  The Prototypes Verenigd Koninkrijk
04:00 - 05:30:  DisasZt
04:00 - 04:00:  Shimon Verenigd Koninkrijk
05:30 - 06:59:  BTK BraziliŽ
06:59 - 07:00:  Dossa & Mr. Sonny
4Viermalvier Stage
20:00 - 21:30:  Eric Fischer
21:30 - 23:00:  Felipe
23:00 - 00:30:  Luna City Express Duitsland
00:30 - 02:00:  Oliver Koletzki Duitsland
02:00 - 03:30:  Live: Format: B Duitsland
03:30 - 05:00:  Pleasurekraft Zweden
05:00 - 06:30:  Starkstrom
06:30 - 07:00:  Hochegger
5Royal Dignity Stage
09:00 - 10:00:  Aerosol
11:00 - 12:00:  Discomaster Console
13:00 - 14:00:  Manshee
14:00 - 15:00:  Enrique Perez
15:00 - 16:00:  Little John
16:00 - 17:00:  Dany S.
17:00 - 18:00:  Tom Snow
18:00 - 19:00:  OliVarez
19:00 - 20:00:  John Johannson
20:00 - 07:00:  Richard Rise
6Newb(eat) Stage
16:00 - 17:00:  De La Cruz
17:00 - 18:00:  Harald Wahl
18:00 - 19:00:  Mik T
19:00 - 20:00:  Paranoize
20:00 - 21:00:  ALX
21:00 - 22:00:  Banging' Basstards
22:00 - 23:00:  JO:EL
23:00 - 00:00:  Daniel Luty
Statistieken



x