Partyflock

Beatpatrol 2011

Beatpatrol 2011

georganiseerd door MUE Beat Music Event Site
-
VAZ op de kaart Site binnen
buiten

Sankt Pölten
Serie
Beatpatrol 2011do 21 jul 2011 om 20:00
Beatpatrol 2011vr 22 jul 2011 om 09:00
Beatpatrol 2011za 23 jul 2011 om 09:00
Zie ook
Day & Night AfterpartyLasertronzo 24 jul 2011 om 09:00
Genres (schatting)
drum & bass × 11, house × 8, electro × 8, psytrance × 8, dubstep × 7
Prijs
Voorverkoop:€ 54,-
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Facebook
studivz
twitter
youtube
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Open Air Stage
18:00 - 18:55:  Band: I Am Cereals
19:00 - 20:00:  Lexy & K-Paul Duitsland
20:00 - 21:30:  Live: Fritz Kalkbrenner Duitsland
21:30 - 23:00:  Martin Solveig Frankrijk
23:00 - 07:00:  TiŽsto Nederland
2Dim Mak Stage
20:00 - 21:00:  Band: The Shit Is Coming Home
21:00 - 22:00:  TAI Duitsland
22:00 - 23:00:  Autoťrotique Canada
23:00 - 00:30:  Felix Cartal Canada
00:30 - 02:00:  Mr. Oizo Frankrijk
02:00 - 03:30:  Afrojack Nederland
03:30 - 06:30:  Steve Aoki Verenigde Staten
06:30 - 07:00:  Disco Demons
3Eristoff Tracks Audioporn Stage
19:00 - 20:30:  Atomique
20:30 - 21:30:  MC: Tali Nieuw-Zeeland
21:30 - 22:30:  Commix Verenigd Koninkrijk
22:30 - 22:30:  Benga Verenigd Koninkrijk
22:30 - 01:30:  MC: Youngman Verenigd Koninkrijk
01:30 - 03:00:  Live: Dirtyphonics Frankrijk
03:00 - 04:00:  DC Breaks Verenigd Koninkrijk
04:00 - 05:00:  Xilent Polen
05:00 - 06:00:  Mindscape Hongarije
06:00 - 07:00:  Counterstrike Zuid-Afrika
07:00 - 07:00:  Kos
4Samsara Stage
20:00 - 21:00:  Amito Spanje
21:00 - 22:00:  P_Mac Portugal
22:00 - 23:00:  Skywalker Portugal
23:00 - 00:00:  Audio Hijack Zwitserland
00:00 - 01:00:  Mesmerizer Frankrijk
01:00 - 02:00:  Azax Syndrome IsraŽl
02:00 - 03:30:  Skazi IsraŽl
03:30 - 04:30:  BLiSS IsraŽl
04:30 - 05:30:  Concept Frankrijk
05:30 - 06:30:  Tryambaka Portugal
06:30 - 00:00:  Lagun
06:30 - 07:00:  Marcato Portugal
5Royal Dignity Stage
09:00 - 10:00:  Stereo Types
10:00 - 11:00:  WoooW Crashers
11:00 - 12:00:  BekToBek
12:00 - 13:00:  Bengroove
13:00 - 14:00:  MashUp
14:00 - 15:00:  Luke Clestin
14:00 - 14:00:  Rahdan
15:00 - 16:00:  Match S
16:00 - 17:00:  Scirox
17:00 - 18:00:  PhonisMusiX Duitsland
18:00 - 20:00:  Bono Goldbaum
20:00 - 07:00:  AudioVision Verenigd Koninkrijk ServiŽ
6Newb(eat) Stage
18:00 - 19:00:  Mr. HighFi
19:00 - 20:00:  Project Mof ServiŽ
20:00 - 21:00:  Chronicall
21:00 - 22:00:  Doree
22:00 - 23:00:  B State
23:00 - 00:00:  Raveael
00:00 - 02:00:  Blah
Statistieken



x
2·video's