Ruhr in Love (flyer)
georganiseerd door Ruhr-in-Love SiteI-Motion Site
-
Olgapark op de kaart buiten
Oberhausen
Prijs
Voorverkoop:€ 22,-
Tickets
Waren verkrijgbaar bij Ticketscript.
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Bezoekers
Maximaal 17000.
pagina laatst gewijzigd op
Line-up & Timetable
1Mixery Stage
2Raveland, Silent Roots & Maddox-events
early Rave, Oldschool En Early Hardcore
MC: TMC Nederland
3Acid Wars
5Megarave Rec., Dna Rec. & Offensive Rec
MC: RTsier Nederland
MC: Ruffian Nederland
6Hardcore Gladiators
12:00 - 13:30:  Squaresoundz
13:30 - 15:00:  Baby Raw
15:00 - 16:30:  Masters of Noise
16:30 - 18:00:  Live: Re-Style Nederland
18:00 - 19:00:  Quitara Nederland
19:00 - 19:30:  Live: Thorax
19:30 - 21:00:  Partyraiser Nederland
21:00 - 22:00:  Tensor & Re-Direction
7Stage: Federation-x
12:00 - 13:30:  Distiller
16:30 - 18:00:  G4bby
18:00 - 19:30:  G-style Brothers
19:30 - 20:45:  Dalora Nederland
20:45 - 22:00:  Twilight Forces
MC: H
Statistieken



x
195Partyflockbezoekers · herkomst
154Partyflockgeïnteresseerd · herkomst
62 / 27·mannen / vrouwen
28.7·gemiddelde leeftijd
29.2·leeftijd mediaan
3·video's
106·albumfoto's
184·opmerkingen
9·waarderingen
geweldig·stemresultaat (74 stemmen)
9 waarderingen
G:O Liatje
Wat een weekend :honger: RIL was weer Geweldig (y) Maar wat erachter kwam maakt van dit feestje...de Perfecte Pre :d
Sound of Velasquez
Was weer GangBang, leuk en lekker volk.­ Goeie muziek.­ Ruime lokatie.­ Alleen de stages stonden wel dicht op elkaar
[KDL]Weebser
Opzich wel leuk maar jammer van de modder overal.­ Verder goed vernaakt
elvira--
mennn, wat was dit een topfeest!! super goed vermaakt en geweldig sfeertje. :cheer:
shin chan
Was weer een gekkehuis! Op naar volgend jaar!!
Larz93
19.30 - 21.00 Partyraiser Great :bounce:
CityFields
Raveland area was the bomb!
b.b.b
super feessie met mooi weer :bier:
Woeste Loekie
Prima vermaakt was er weer een voor in de boeken,tot volgend jaar maar weer..­

184 opmerkingen

Gvd wist ik dit maar weder.­
Uitspraak van Plons de Kicker op zondag 24 juni 2012 om 20:54:
ben je een aardbeving aan het opwekken, Diana? of gewoon beetje aan het warming-uppen??

Probeer af te vallen maar valt niet mee op mijn leeftijd! :9
De sites geven allemaal verschillende weersverwachtingen weer.­ Ik hoop ook op droog weer en anders wordt het schranzen in de blubber.­ Dit jaar weer super veel zin in alweer de 5e keer RIL.­
Uitspraak van M!ck87 op maandag 25 juni 2012 om 14:05:
De sites geven allemaal verschillende weersverwachtingen weer

wacht nog ff met voorspellingen ! 2/3 dgn vtv is het het beste te voorspellen...
laatste aanpassing
Timetable:

Mixery Stage:
12:00 – 13:30 Dennis Sheperd
13:30 – 14:30 Laserkraft 3D LIVE
14:30 – 16:00 Moguai
16:00 – 17:30 Ian Carey
17:30 – 19:00 Tom Novy
19:00 – 20:30 Klaudia Gawlas
20:30 – 22:00 Len Faki

Abstract:
12:00 - 13:30 Jenny Furora
13:30 - 14:30 Klaudia Gawlas
14:30 - 16:00 Kerstin Eden
16:00 - 17:30 Electronmike & DavidChristoph
17:30 - 18:30 Niereich -live-
18:30 - 20:00 Torsten Kanzler & A.Paul
20:00 - 21:00 BMG aka Brachiale Musikgestalter -live-
21:00 - 22:00 Sutura

Acid Wars & Acid Tracks :
12:00 - 14:00 John Asher
14:00 - 15:30 Brixton
15:30 - 16:30 2Junxion
16:30 - 17:30 ACiDC
17:30 - 18:45 Man at Arms
18:45 - 20:00 Sorgenkint
20:00 - 21:00 Pzylo
21:00 - 22:00 Viper XXL

Audiosequenz:
12:00 - 13:30 Jayvee & Carsten Becker
13:30 - 14:15 Mario Da Ragnio
14:15 - 15:15 Mark Birdage
15:15 - 16:15 Steve Roggon
16:15 - 17:15 DJ400
17:15 - 18:15 Wollion
18:15 - 19:15 Criss Source
19:15 - 20:15 Lissat & Voltaxx
20:15 - 21:00 Gregor Wagner
21.00 - 22.00 Abschluss AudioSequenz Residents

AusserKontrolle:
12:00 - 13:00 Bender
13:00 - 14:30 Stepdown
14:30 - 16:00 Jamason
16:00 - 17:30 Frings
17:30 - 19:00 Ixel
19:00 - 20:30 Chris Hearing
20:30 - 22:00 Steve Ko

Basslover meets Donkey Tunes & Discothek Kreml:


Criminal Music “Heroes of Hard Techno”:
12:00 - 12:45 Marcel Liberte
12:45 - 13:30 Criminal Surprise Act
13:30 - 15:00 PET Duo
15:00 - 15:45 Lars Lindenberg
15:45 - 16:45 Krischmann&Klingenberg
16:45 - 17:45 Matt M. Maddox & Feedi
17:45 - 18:45 OBI & Julyukie
18:45 - 19:45 Adrian Valera
19:45 - 20:30 Arkus P.
20:30 - 21:15 Ricardo Villini
21:15 - 22:00 Svetec

Discomania & 7-Line.de:
12:00 - 13:00 Djane B.I.A. copalounge KL
13:00 - 13:45 Pascal Klebedanz
13:45 - 14:30 Eav Kay feat. MKE
14:30 - 15:15 Dj Laigi
15:15 - 16:00 Groovemaster K & Saly
16.00 - 16.45 2 Elements
16:45 - 17:30 Dj Kosmonova aka Royal Gigolos
17:30 - 18:30 Lissat & Voltaxx
18:30 - 19:30 Dan Royal & Übertone
19:30 - 20:00 Treuebonus
20:00 - 21:00 Goldgelb & DJ Hénri
21:00 - 21:30 Insignia
21:30 - 22:00 Alex Noise

Driving Forces & Contact Booking:
12:00 - 13:00 Jochen Kling
13:00 - 14:00 Björn Torwellen
14:00 - 15:00 Ben Long
15:00 - 16:00 Erphun
16:00 - 17:00 Sutter Cane
17:00 - 18:00 Alex Bau
18:00 - 19:00 Sasha Carassi
19:00 - 20:00 Gayle San
20:00 - 21:00 Sven Wittekind
21:00 - 22:00 Stigmata LIVE

electric Avenue & Stereo.Club:


Federation-X meets HardBase.FM:


Future Radio & THP Records:
12:00 - 12:45 Dj Nando
12:45 - 13:30 Tontherapie
13:30 - 14:30 Stefan Malitzig aka Dj Daydreamer
14:30 - 15:30 Andreas Seeber
15:30 - 17:30 Automuqe
17:30 - 19:30 Risto
19:30 - 21:00 Future Breeze & Dj Masterbeat
21:00 - 22:00 Dj Masterbeat

Glorious Nights, DISKO6000 & Partysan NRW:


Hard Impact, Abfahrt Würzburg & Sonic-Warrior:


Hardcore Gladiators:
12.00 - 13.30 Squaresoundz
13.30 - 15.00 Ron vs. Baby Raw
15.00 - 16.30 Masters of Noise
16.30 - 18.00 Re-Style
18.00 - 19.00 Quitara
19.00 - 19.30 Thorax LIVE
19.30 - 21.00 Partyraiser
21.00 - 22.00 Tensor & Re-Direction


Hexenhouse meets Electronic Beach Festival:
12:00 - 13:00 Rob L
13:00 - 14:00 Patrick Patterson
14:00 - 15:00 2Klang
15:00 - 16:00 Marc Wall.E
16:00 - 17:00 Da Hool
17:00 - 18:00 Tora vs. Xano
18:00 - 19:00 Tiger & Dragon
19:00 - 20:00 JulieZ
20:00 - 21:00 Prouder
21:00 - 22:00 Nico Rush vs. Alex2K

HouseKeeper meets SMAG:
12:00 - 13:00 Maximal & Houston
13:00 - 14:00 Pascal Dior
14:00 - 15:00 Nils König
15:00 - 16:00 DBN
16:00 - 17:00 Noel Sinner feat. Vivi
17:00 - 18:00 Chris Fable
18:00 - 19:00 Jean Elan
19:00 - 20:00 Lifekiss & Hoover
20:00 - 21:00 Boogie Pimps
21:00 - 22:00 Alexander Machts

IN LOVE WITH HOUSE meets ABRAXXASS:


Mainfloor Entertainment, NEONSPLASH Paint-Party & Virtualnights:


Megarave Records:
12.00 - 13:00 Marlice & Rhose
13:00 - 14:00 Darkcontroller
14:00 - 15:00 Slavefriese & Doomchild
15:00 - 16:00 Hardcore Mastersz Vienna
16:00 - 17:00 Distortion & mc RTSier
17:00 - 18:00 Beatstream & Radiate - Offensive DJ Team
18:00 - 18:30 Rotterdam Terror Corps LIVE
18:30 - 19:30 Humanity Force
19:30 - 21:00 Dione vs E-noid
21:00 - 22:00 Chrono & The Demon Dwarf
Hosts: Ruffian & MC Rtsier

Micro ”Music Interested Crowd":
12:00 - 13:00 Miguel Hernadez
13:00 - 14:00 Sheriff Amara
14:00 - 16:00 Fash Blake & Busch
16:00 - 18:00 Cess & Noar Fiore
18:00 - 19:00 Ben Strauch
19:00 - 20:00 Vassili
20:00 - 22:00 Rene Benz & Markus Haffke

Mikroport.Club & Techno League Records:


Organic Dance Department & D-Days:


Ostfunk meets Elektroküche & Kopfmusik:


Party-Fraktion presents HomeBass:
12:00 - 13:00 Pjeer de Breeze
13:00 - 14:00 Temper
14:00 - 15:00 TabS
15:00 - 16:00 Kiiroy
16:00 - 17:00 O.Baker
17:00 - 18:00 DJ Quicksilver
18:00 - 18:50 High Gain
18:50 - 19:50 DJ Pearl
19:50 - 20:40 T-Tower
20:40 - 21:30 E-Tec
21:30 - 22:00 DJD feat. PFW Allstars

Playerz Club Events, Clublife, Elektronik Kartell & 1. Klasse Lounge:
12:00 - 12:45 Weisser Afrekaner
12:45 - 13:45 Conrad & Conrad
13:45 - 15:05 Dominik Weichselbaum
15:05 - 15:50 Pornking
15:50 - 16:50 Jan van Damme vs. Dakoxx
16:50 - 18:50 Dan G. b2b DJ Wiley
18:50 - 19:50 Sascha Lebemann
19:50 - 20:40 Pepe & Toborek
20:40 - 22:00 Rautenberg & Becker

Psytekk and the incredible Imbisstrailer:
12:00 - 13:00 Pascal Moutier
13:00 - 14:00 Radu
14:00 - 15:00 Dj Elaiza
15:00 - 16:00 Men vs Machine
16:00 - 17:00 Waldhaus vs Jan Fleck LIVE
17:00 - 18:00 Stormtrooper
18:00 - 19:00 Biokinetics
19:00 - 20:00 Contrazt
20:00 - 21:00 D.G.C.

Queer United - Deejays gegen Homophobie:
12:00 - 13:00 The Raveboi
13:00 - 14:00 Simon Phinixx
14:00 - 15:00 Caspa
15:00 - 16:00 Phil Trump
16:00 - 17:00 Fun[k]House
17:00 - 18:00 Somy
18:00 - 19:00 O-Bronx
19:00 - 20:00 Leo Minor
20:00 - 21:00 Desert & June
21:00 - 22:00 Black$$tar

Raveland, Silent Roots & Maddox-Events:
12:00 - 12:45 Andre Badabur
12:45 - 14:00 Rocca meets Chio
14:00 - 15:15 Rod Bolts vs Jim Sparxx
15:15 - 15:45 Big Fabian Bright
15:45 - 16:45 Arjan V b2b Psycho DJ
16:45 - 17:45 DJ OCD b2b Rob & MC Joe
17:45 - 18:45 Human Resource LIVE
18:45 - 19:45 Dave Ryder
19:45 - 20:30 Seemann
20:30 - 21:15 Rene vom Hˆvel
21:15 - 22:00 Rafael Madry
21:00 - 22:00 Psytekk

Rhein-Piraten:


ROCK INC., Johnny Mauser, apeoffice, WE LOVE HOUSE pres.: WE ROCK APE:
12:00 - 13:40 Martin Kaddatz b2b Rockerz Mafia
13:40 - 14:20 Vinylsurfer
14:20 - 15:00 Mazee
15:00 - 16:40 P.A.C.O. b2b Interplay
16:40 - 17:40 Ante Perry
17:40 - 18:20 Mahan
18:20 - 19:00 Andreas Ernst b2b Fow-T
19:00 - 20:00 Citizen Kain
20:00 - 20:40 Phil Curse
20:40 - 21:20 Sinclair Grau
21:20 - 22:00 Solid aka Risksearcher

Siedepunkt.tv & Electro Box:
12:00 - 12:45 Mr. Deedz
12:45 - 13:30 Team Rocket
13:30 - 14:15 Christian Schäfer
14:15 - 15:00 Maurice Nowatzke
15:00 - 15:45 Regrib
15:45 - 17:10 Der Kaiser
17:10 - 18:35 RML
18:35 - 20:00 Marc Vision
20:00 - 21:00 Bretthit & Tommy Ausderanstalt
21:00 - 22:00 Dj Mike

Skyclub meets Beatbrothers Leipzig/Sachsen:
12:00 - 14:00 P-Sun
14:00 - 16:00 MaMü & Cutie Pie
16:00 - 18:00 Sofatunes & Sino Sun
18:00 - 20:00 David K
20:00 - 22:00 M-Beat aka Schweinedizko

Spielstaub presents Mudra Audio Selters:
12:00 - 13:30 OCHS & KliCK
13:30 - 15:30 Daniel Soave
15:30 - 17:30 Carsten Schorr
17:30 - 20:00 Eric Sneo -live-
20:00 - 22:00 Steffen Altmeyer

Skyclub meets Beatbrothers:
12:00 - 14:00 P-Sun
14:00 - 16:00 MaMü & Cutie Pie
16:00 - 18:00 Sofatunes & Sino Sun
18:00 - 20:00 David K
20:00 - 22:00 M-Beat aka Schweinedizko
Uitspraak van G:O Liatje op maandag 25 juni 2012 om 16:02:
2/3 dgn vtv is het het beste te voorspellen...­

ik voorspel penalties :harry:
Uitspraak van Lady D. op maandag 25 juni 2012 om 11:01:
Probeer af te vallen maar valt niet mee op mijn leeftijd! :9

zelfde hier hoor, maar amputatie kan best helpen ;)
Net ff naar Duitsland gereden om alvast die Bus Getränke in te slaan, nog maar 3 daagjes! 8)
Uitspraak van Plons de Kicker op dinsdag 26 juni 2012 om 13:56:
zelfde hier hoor, maar amputatie kan best helpen

Als jij nu al begonnen bent met amputeren dan heb je niks meer over als je mijn leeftijd hebt bereikt :9

Uitspraak van CityFields op dinsdag 26 juni 2012 om 18:02:
Net ff naar Duitsland gereden om alvast die Bus Getränke in te slaan, nog maar 3 daagjes!

Zeker de moeite waard om ff naar Duitsland te gaan; 3 flessen alcohol voor de prijs van 1 in Nederland :) :bier: :mixje: :blinky: mits je auto op water rijdt ;)
laatste aanpassing
Ik mis Karotte.... :(
Uitspraak van reneeV op donderdag 28 juni 2012 om 14:22:
Ik mis Karotte.... :(

als hij die Time Warp Koepel ook meeneemt, wil ik best een klein beetje bijdragen aan een eventuele sponsoractie :yes:
Uitspraak van Lady D. op woensdag 27 juni 2012 om 10:02:
3 flessen alcohol voor de prijs van 1

FF grens over gescheurd; moest nog meer inslaan behalve drank :9

Geflitst; mijn ogen doen er nog pijn van 8)

Koppijn (die wijn drinkt zo heerlijk weg ;)) ; beter vandaag dan morgen ;)
laatste aanpassing
Morgen! Party! Zin! :)

En we krijgen heerlijk weer, sure!!! ;)
Uitspraak van EnergyFlash op vrijdag 29 juni 2012 om 13:52:
En we krijgen heerlijk weer, sure!!!

:D (y) 25 Graden toch... jah s'avonds kan het wat druppelen.... maar dat is eigenlijk wel verkoelend !

Bij binnenkomst op Shuttlebus ingang ga ik toch meteen halt houden op Area 35:O Ultra Violet.
Dr. Motte begint daar vanaf 14 uur :kwijl: En dan naar Acid war's :devil:

hebben jullie trouwens de overzichtskaart al ??? En de partyguide miss....
Zal wel, maar toch.... allédan
http://www.­ruhr-in-love.­de/events/ruhr-in-love/media/pdf/ril12_­gelaendeplan.­pdf
http://www.­ruhr-in-love.­de/events/ruhr-in-love/media/pdf/ril12_­partyguide_­web.­pdf
laatste aanpassing
zijn er nog kaarten dat iemand weet,of zijn ze aan de deur te verkrijgen?
Doorsale: 25,- €

Softdrinks/Bier vom Fass: 3 Bons
Mixery: 4 Bons
Desperados: 5 Bons
Red bull: 4 Bons
Longdrinks: 5 Bons
Storm: 4 Bons
-Alles +1 Bon Pfand-
Shots: 3 Bons
Alles in Bons! 1 Bon = 0.95€

Timetable:
Mixery Stage:
12:00 – 13:30 Dennis Sheperd
13:30 – 14:30 Laserkraft 3D LIVE
14:30 – 16:00 Moguai
16:00 – 17:30 Ian Carey
17:30 – 19:00 Tom Novy
19:00 – 20:30 Klaudia Gawlas
20:30 – 22:00 Len Faki

Abstract:
12:00 - 13:30 Jenny Furora
13:30 - 14:30 Klaudia Gawlas
14:30 - 16:00 Kerstin Eden
16:00 - 17:30 Electronmike & DavidChristoph
17:30 - 18:30 Niereich -live-
18:30 - 20:00 Torsten Kanzler & A.Paul
20:00 - 21:00 BMG aka Brachiale Musikgestalter -live-
21:00 - 22:00 Sutura

Acid Wars & Acid Tracks :
12:00 - 14:00 John Asher
14:00 - 15:30 Brixton
15:30 - 16:30 2Junxion
16:30 - 17:30 ACiDC
17:30 - 18:45 Man at Arms
18:45 - 20:00 Sorgenkint
20:00 - 21:00 Pzylo
21:00 - 22:00 Viper XXL

Audiosequenz:
12:00 - 13:30 Jayvee & Carsten Becker
13:30 - 14:15 Mario Da Ragnio
14:15 - 15:15 Mark Birdage
15:15 - 16:15 Steve Roggon
16:15 - 17:15 DJ400
17:15 - 18:15 Wollion
18:15 - 19:15 Criss Source
19:15 - 20:15 Lissat & Voltaxx
20:15 - 21:00 Gregor Wagner
21.00 - 22.00 Abschluss AudioSequenz Residents

AusserKontrolle:
12:00 - 13:00 Bender
13:00 - 14:30 Stepdown
14:30 - 16:00 Jamason
16:00 - 17:30 Frings
17:30 - 19:00 Ixel
19:00 - 20:30 Chris Hearing
20:30 - 22:00 Steve Ko

Basslover meets Donkey Tunes & Discothek Kreml:

Criminal Music “Heroes of Hard Techno”:
12:00 - 12:45 Marcel Liberte
12:45 - 13:30 Criminal Surprise Act
13:30 - 15:00 PET Duo
15:00 - 15:45 Lars Lindenberg
15:45 - 16:45 Krischmann&Klingenberg
16:45 - 17:45 Matt M. Maddox & Feedi
17:45 - 18:45 OBI & Julyukie
18:45 - 19:45 Adrian Valera
19:45 - 20:30 Arkus P.
20:30 - 21:15 Ricardo Villini
21:15 - 22:00 Svetec

Discomania & 7-Line.de:
12:00 - 13:00 Djane B.I.A. copalounge KL
13:00 - 13:45 Pascal Klebedanz
13:45 - 14:30 Eav Kay feat. MKE
14:30 - 15:15 Dj Laigi
15:15 - 16:00 Groovemaster K & Saly
16.00 - 16.45 2 Elements
16:45 - 17:30 Dj Kosmonova aka Royal Gigolos
17:30 - 18:30 Lissat & Voltaxx
18:30 - 19:30 Dan Royal & Übertone
19:30 - 20:00 Treuebonus
20:00 - 21:00 Goldgelb & DJ Hénri
21:00 - 21:30 Insignia
21:30 - 22:00 Alex Noise

Driving Forces & Contact Booking:
12:00 - 13:00 Jochen Kling
13:00 - 14:00 Björn Torwellen
14:00 - 15:00 Ben Long
15:00 - 16:00 Erphun
16:00 - 17:00 Sutter Cane
17:00 - 18:00 Alex Bau
18:00 - 19:00 Sasha Carassi
19:00 - 20:00 Gayle San
20:00 - 21:00 Sven Wittekind
21:00 - 22:00 Stigmata LIVE

electric Avenue & Stereo.Club:
12:00 - 14:00 Murray
14:00 - 15:30 The Teachers
15:30 - 17:00 Generation-Funk aka Nachtheld & Gerard
17:00 - 18:00 Jthan
18:00 - 20:00 Simo Flow & Matt Luvjoy
20:00 - 22:00 Phil2

Federation-X meets HardBase.FM:

Future Radio & THP Records:
12:00 - 12:45 Dj Nando
12:45 - 13:30 Tontherapie
13:30 - 14:30 Stefan Malitzig aka Dj Daydreamer
14:30 - 15:30 Andreas Seeber
15:30 - 17:30 Automuqe
17:30 - 19:30 Risto
19:30 - 21:00 Future Breeze & Dj Masterbeat
21:00 - 22:00 Dj Masterbeat

Glorious Nights, DISKO6000 & Partysan NRW:

Hard Impact, Abfahrt Würzburg & Sonic-Warrior:

Hardcore Gladiators:
12.00 - 13.30 Squaresoundz
13.30 - 15.00 Ron vs. Baby Raw
15.00 - 16.30 Masters of Noise
16.30 - 18.00 Re-Style
18.00 - 19.00 Quitara
19.00 - 19.30 Thorax LIVE
19.30 - 21.00 Partyraiser
21.00 - 22.00 Tensor & Re-Direction

Hexenhouse meets Electronic Beach Festival:
12:00 - 13:00 Rob L
13:00 - 14:00 Patrick Patterson
14:00 - 15:00 2Klang
15:00 - 16:00 Marc Wall.E
16:00 - 17:00 Da Hool
17:00 - 18:00 Tora vs. Xano
18:00 - 19:00 Tiger & Dragon
19:00 - 20:00 JulieZ
20:00 - 21:00 Prouder
21:00 - 22:00 Nico Rush vs. Alex2K

HouseKeeper meets SMAG:
12:00 - 13:00 Maximal & Houston
13:00 - 14:00 Pascal Dior
14:00 - 15:00 Nils König
15:00 - 16:00 DBN
16:00 - 17:00 Noel Sinner feat. Vivi
17:00 - 18:00 Chris Fable
18:00 - 19:00 Jean Elan
19:00 - 20:00 Lifekiss & Hoover
20:00 - 21:00 Boogie Pimps
21:00 - 22:00 Alexander Machts

IN LOVE WITH HOUSE meets ABRAXXASS:

Mainfloor Entertainment, NEONSPLASH Paint-Party & Virtualnights:
12:00 - 13:00 Simon Phinixx
13:00 - 14:30 Dave Replay
14:30 - 16:00 2 Elements
16:00 - 17:30 Till West
17:30 - 19:00 Maxcherry
19:00 - 20:30 Juliet Sikora
20:30 - 22:00 Paytric

Megarave Records:
12.00 - 13:00 Marlice & Rhose
13:00 - 14:00 Darkcontroller
14:00 - 15:00 Slavefriese & Doomchild
15:00 - 16:00 Hardcore Mastersz Vienna
16:00 - 17:00 Distortion & mc RTSier
17:00 - 18:00 Beatstream & Radiate - Offensive DJ Team
18:00 - 18:30 Rotterdam Terror Corps LIVE
18:30 - 19:30 Humanity Force
19:30 - 21:00 Dione vs E-noid
21:00 - 22:00 Chrono & The Demon Dwarf
Hosts: Ruffian & MC Rtsier

Micro ”Music Interested Crowd":
12:00 - 13:00 Miguel Hernadez
13:00 - 14:00 Sheriff Amara
14:00 - 16:00 Fash Blake & Busch
16:00 - 18:00 Cess & Noar Fiore
18:00 - 19:00 Ben Strauch
19:00 - 20:00 Vassili
20:00 - 22:00 Rene Benz & Markus Haffke

Mikroport.Club & Techno League Records:

Organic Dance Department & D-Days:

Ostfunk meets Elektroküche & Kopfmusik:

Party-Fraktion presents HomeBass:
12:00 - 13:00 Pjeer de Breeze
13:00 - 14:00 Temper
14:00 - 15:00 TabS
15:00 - 16:00 Kiiroy
16:00 - 17:00 O.Baker
17:00 - 18:00 DJ Quicksilver
18:00 - 18:50 High Gain
18:50 - 19:50 DJ Pearl
19:50 - 20:40 T-Tower
20:40 - 21:30 E-Tec
21:30 - 22:00 DJD feat. PFW Allstars

Playerz Club Events, Clublife, Elektronik Kartell & 1. Klasse Lounge:
12:00 - 12:45 Weisser Afrekaner
12:45 - 13:45 Conrad & Conrad
13:45 - 15:05 Dominik Weichselbaum
15:05 - 15:50 Pornking
15:50 - 16:50 Jan van Damme vs. Dakoxx
16:50 - 18:50 Dan G. b2b DJ Wiley
18:50 - 19:50 Sascha Lebemann
19:50 - 20:40 Pepe & Toborek
20:40 - 22:00 Rautenberg & Becker

Psytekk and the incredible Imbisstrailer:
12:00 - 13:00 Pascal Moutier
13:00 - 14:00 Radu
14:00 - 15:00 Dj Elaiza
15:00 - 16:00 Men vs Machine
16:00 - 17:00 Waldhaus vs Jan Fleck LIVE
17:00 - 18:00 Stormtrooper
18:00 - 19:00 Biokinetics
19:00 - 20:00 Contrazt
20:00 - 21:00 D.G.C.

Queer United - Deejays gegen Homophobie:
12:00 - 13:00 The Raveboi
13:00 - 14:00 Simon Phinixx
14:00 - 15:00 Caspa
15:00 - 16:00 Phil Trump
16:00 - 17:00 Fun[k]House
17:00 - 18:00 Somy
18:00 - 19:00 O-Bronx
19:00 - 20:00 Leo Minor
20:00 - 21:00 Desert & June
21:00 - 22:00 Black$$tar

Raveland, Silent Roots & Maddox-Events:
12:00 - 12:45 Andre Badabur
12:45 - 14:00 Rocca meets Chio
14:00 - 15:15 Rod Bolts vs Jim Sparxx
15:15 - 15:45 Big Fabian Bright
15:45 - 16:45 Arjan V b2b Psycho DJ
16:45 - 17:45 DJ OCD b2b Rob & MC Joe
17:45 - 18:45 Human Resource LIVE
18:45 - 19:45 Dave Ryder
19:45 - 20:30 Seemann
20:30 - 21:15 Rene vom Hˆvel
21:15 - 22:00 Rafael Madry
21:00 - 22:00 Psytekk

Rhein-Piraten:
12:00 - 13:00 Wonka Style
13:00 - 14:00 Eve
14:00 - 15:00 Nathalie de Borah
15:00 - 16:00 JB Audio vs Welff Maass & da Bassmann -live-
16:00 - 17:00 Scam
17:00 - 18:00 Frau Anke
18:00 - 19:00 Wallace & Mindfield
19:00 - 20:00 de Fudi
20:00 - 21:00 M&M Digital M vs. Marcus Sator
21:00 - 22:00 CJ Wimmer

ROCK INC., Johnny Mauser, apeoffice, WE LOVE HOUSE pres.: WE ROCK APE:
12:00 - 13:40 Martin Kaddatz b2b Rockerz Mafia
13:40 - 14:20 Vinylsurfer
14:20 - 15:00 Mazee
15:00 - 16:40 P.A.C.O. b2b Interplay
16:40 - 17:40 Ante Perry
17:40 - 18:20 Mahan
18:20 - 19:00 Andreas Ernst b2b Fow-T
19:00 - 20:00 Citizen Kain
20:00 - 20:40 Phil Curse
20:40 - 21:20 Sinclair Grau
21:20 - 22:00 Solid aka Risksearcher

Siedepunkt.tv & Electro Box:
12:00 - 12:45 Mr. Deedz
12:45 - 13:30 Team Rocket
13:30 - 14:15 Christian Schäfer
14:15 - 15:00 Maurice Nowatzke
15:00 - 15:45 Regrib
15:45 - 17:10 Der Kaiser
17:10 - 18:35 RML
18:35 - 20:00 Marc Vision
20:00 - 21:00 Bretthit & Tommy Ausderanstalt
21:00 - 22:00 Dj Mike

Skyclub meets Beatbrothers Leipzig/Sachsen:
12:00 - 14:00 P-Sun
14:00 - 16:00 MaMü & Cutie Pie
16:00 - 18:00 Sofatunes & Sino Sun
18:00 - 20:00 David K
20:00 - 22:00 M-Beat aka Schweinedizko

Spielstaub presents Mudra Audio Selters:
12:00 - 13:30 OCHS & KliCK
13:30 - 15:30 Daniel Soave
15:30 - 17:30 Carsten Schorr
17:30 - 20:00 Eric Sneo -live-
20:00 - 22:00 Steffen Altmeyer

Ultra Violet, Lärmkind & Plattendeep Rec.
12:00 - 14:00 Olli Buster
14:00 - 16:00 Dr. Motte
16:00 - 18:00 Marques Prata
18:00 - 20:00 Dennis Rohde
20:00 - 22:00 Herti & Peilo
Dit was een van de dikste feesten EVER!!!!!!!!!!!!!!!
laatste aanpassing
Helemaal uit m'n plaat gegaan, geniaal! :bounce:
Mensen...­ wat een feest!!

Heerlijk weer, toffe mensen, goede sfeer, fantastische muziek...­ TOP.­ Op naar Rühr in Love 2013!
Met geen verwachtingen erheen gegaan.
Achteraf gezien: een vet feest! Leuke mensen, leuke muziek. Volgend jaar weer :-)
Oeeh lijpe editione van Ruhr in Love weer :D Hoogtepunt: Mr. Vain bij Tunnel.de :bounce:
Uitspraak van M.ha.yu op zondag 1 juli 2012 om 22:00:
Oeeh lijpe editione van Ruhr in Love weer Hoogtepunt: Mr.­ Vain bij Tunnel.­de

was idd erg vet, zowiezo heel de stage knalde aardig