1200 × 1200 · organisatie
Sziget Festival (afbeelding)
georganiseerd door Sziget Festival Site
-
Óbudai-sziget op de kaart buiten
Óbudai-sziget
Budapest
Serie
Sziget Festivalma 8 aug 2011 om 10:00
Sziget Festivalwo 10 aug 2011 om 10:00
Genres (schatting)
techno × 9, electro × 8, minimal × 6
Minimumleeftijd?
Leeftijdspecificatie is een indicatie.
Twijfel je aan de correctheid, verifieer de correctheid op de website van de locatie of organisatie!
18
Prijs
Early bird:€ 170,-tot 15 april 2011
Tickets
Voorverkoop is gestart op woensdag 1 december 2010.
Waren verkrijgbaar via szigetfestival.nl.
Meetings
Er waren 2 meetings, om 21:00 met 1 bezoeker en om 21:00 met 1 bezoeker.
pagina laatst gewijzigd op
Stemresultaat: geweldig
geweldig7583%
zeer goed1011%
goed56%
ok0
voldoende0
onvoldoende0
slecht0
zeer slecht0
waardeloos0
Statistieken



x
280Partyflockbezoekers
63Partyflockgeïnteresseerd
65 / 29·mannen / vrouwen
22.8·gemiddelde leeftijd
22.6·leeftijd mediaan
2·nieuwsberichten
1·forumonderwerp
dr.dark: 130
·foto's
2·meetings
11·opmerkingen
geweldig·stemresultaat (90 stemmen)
Nieuws
Van 8 tot en met 15 augustus vind voor de negentiende keer het Sziget Festival plaats in de Hongaarse hoofdstad Boedapest. Een week lang staat een eiland in de Donau volledig in het teken van feest, muziek, dans, theater, fun en alles wat je op een festival kunt verwachten. Op het hoofd podium staan onder meer The Prodigy en The The Chemical Brothers en in de Party Arena komen onder andere Richie Hawtin, 2ManyDJs, Trentemøller, Steve Angello, Dubfire en Sunnery James & Ryan Marciano. 18
Het Szigetfestival vindt plaats op een eiland in de Donau in de Hongaarse hoofdstad Boedapest. Het festival duurt van 8 tot 15 augustus en is één van de grootste festivals van Europa met meer dan 1000 optredens op 60 podia. 8
Forum
ForumonderwerpForum#Tijd
TK: (gesloten) Kaartje Sziget 2011 te koop tickets7

11 opmerkingen

Het is ook Europa's grootste rockfestival en daarbij is een Dance area ;) Ik ben aanwezig van 10 t/m 14 augustus :D
Uitspraak van Iridium DJ op woensdag 1 december 2010 om 12:52:
Ik ben aanwezig van 10 t/m 14 augustus

ik kom aan op 6 aug :) ga weg op 14 aug :kwijl:
die trein gaat de 5e al rijden :roflol: gekkenhuis !!!!!!
Vlucht gaat 8 augustus heen en 19 augustus terug. Kan ik mooi DanceValley en Outdoorstereo Festival meepakken :cheer:
Van de week even ticket halen, hopen dat de treinen niet vol zitten natuurlijk.­
Benieuwd naar het programma, zitten al zeer goede namen tussen
Uitspraak van Tsjuk op woensdag 19 januari 2011 om 02:52:
ik kom aan op 6 aug ga weg op 14 aug

Ik ga trouwens de 6e al weg maar nu met de auto :D Vliegtuig doen we toch maar niet!
Uitspraak van Tsjuk op woensdag 19 januari 2011 om 02:52:
die trein gaat de 5e al rijden gekkenhuis !!!!!!

vliegtuig :cheer:
Mainstage:
10.08.2011 - Flogging Molly
10.08.2011 - Interpol
10.08.2011 - Pulp
10.08.2011 - Rise Against
10.08.2011 - The Maccabees
11.08.2011 - Ben l'Oncle Soul
11.08.2011 - Good Charlotte
11.08.2011 - Kasabian
11.08.2011 - La Roux
11.08.2011 - The Chemical Brothers
12.08.2011 - Batucada Sound Machine
12.08.2011 - British Sea Power
12.08.2011 - Dizzee Rascal
12.08.2011 - Skunk Anansie
12.08.2011 - The Prodigy
13.08.2011 - Hadouken!
13.08.2011 - Kaiser Chiefs
13.08.2011 - Kate Nash
13.08.2011 - Overflow
14.08.2011 - Gogol Bordello
14.08.2011 - Manic Street Preachers
14.08.2011 - Mariachi El Bronx
14.08.2011 - The National
14.08.2011 - White Lies


Danca arena:

10.08.2011 - 19.30-21.00 - Empire Of The Sun
10.08.2011 - 22.00-?? - Ambivalent
10.08.2011 - 22.00-?? - Igor Do'urden vs. Coyote
10.08.2011 - 22.00-?? - Marc Houle -live-
10.08.2011 - 22.00-?? - Philipp Straub
10.08.2011 - 22.00-?? - Richie Hawtin
11.08.2011 - 19.30-21.00 - Goose
11.08.2011 - 22.00-?? - 2manydjs -live-
11.08.2011 - 22.00-?? - Andro
11.08.2011 - 22.00-?? - Gesaffelstein
11.08.2011 - 22.00-?? - Sikztah
11.08.2011 - 22.00-?? - Stereokillaz
12.08.2011 - 19.30-21.00 - Trentemoller
12.08.2011 - 22.00-?? - Carlo Lio
12.08.2011 - 22.00-?? - Cristian Varela
12.08.2011 - 22.00-?? - Dubfire
12.08.2011 - 22.00-?? - Hot X
12.08.2011 - 22.00-?? - Jay Lumen vs. SanFranciscoBeat
12.08.2011 - 22.00-?? - Technasia
13.08.2011 - 19.30-21.00 - Zombie Nation
13.08.2011 - 22.00-?? - Above & Beyond
13.08.2011 - 22.00-?? - Blake Jarell
13.08.2011 - 22.00-?? - DJ Observer & Daniel Heatcliff
13.08.2011 - 22.00-?? - Jutasi
13.08.2011 - 22.00-?? - Myon & Shane 54
13.08.2011 - 22.00-?? - Poleposition
14.08.2011 - 19.30-21.00 - Kid Cudi
14.08.2011 - 22.00-?? - Chriss vs. Dandy
14.08.2011 - 22.00-?? - Junkie & Hawky
14.08.2011 - 22.00-?? - Soneec & Belocca
14.08.2011 - 22.00-?? - Steve Angello
14.08.2011 - 22.00-?? - Sunnery James & Ryan Marciano

A38 Stage:

10.08.2011 - 19.30-21.00 - Empire Of The Sun
10.08.2011 - 22.00-?? - Ambivalent
10.08.2011 - 22.00-?? - Igor Do'urden vs. Coyote
10.08.2011 - 22.00-?? - Marc Houle -live-
10.08.2011 - 22.00-?? - Philipp Straub
10.08.2011 - 22.00-?? - Richie Hawtin
11.08.2011 - 19.30-21.00 - Goose
11.08.2011 - 22.00-?? - 2manydjs -live-
11.08.2011 - 22.00-?? - Andro
11.08.2011 - 22.00-?? - Gesaffelstein
11.08.2011 - 22.00-?? - Sikztah
11.08.2011 - 22.00-?? - Stereokillaz
12.08.2011 - 19.30-21.00 - Trentemoller
12.08.2011 - 22.00-?? - Carlo Lio
12.08.2011 - 22.00-?? - Cristian Varela
12.08.2011 - 22.00-?? - Dubfire
12.08.2011 - 22.00-?? - Hot X
12.08.2011 - 22.00-?? - Jay Lumen vs. SanFranciscoBeat
12.08.2011 - 22.00-?? - Technasia
13.08.2011 - 19.30-21.00 - Zombie Nation
13.08.2011 - 22.00-?? - Above & Beyond
13.08.2011 - 22.00-?? - Blake Jarell
13.08.2011 - 22.00-?? - DJ Observer & Daniel Heatcliff
13.08.2011 - 22.00-?? - Jutasi
13.08.2011 - 22.00-?? - Myon & Shane 54
13.08.2011 - 22.00-?? - Poleposition
14.08.2011 - 19.30-21.00 - Kid Cudi
14.08.2011 - 22.00-?? - Chriss vs. Dandy
14.08.2011 - 22.00-?? - Junkie & Hawky
14.08.2011 - 22.00-?? - Soneec & Belocca
14.08.2011 - 22.00-?? - Steve Angello
14.08.2011 - 22.00-?? - Sunnery James & Ryan Marciano

Europe Stage:

10.08.2011 - Mitch & Mitch (PL)
10.08.2011 - The Broken Beats (DK)
10.08.2011 - The Mono Jacks (RO)
11.08.2011 - Elvis Jackson (SI)
11.08.2011 - Francis International Airport (AT)
11.08.2011 - Ismo Alanko & Teho (FI)
11.08.2011 - Sohne Mannheims (DE)
12.08.2011 - Gravity Co. (BG)
12.08.2011 - KILLO KILLO Banda (SR)
12.08.2011 - Verdena (IT)
13.08.2011 - For a Minor Reflection (IC)
13.08.2011 - Puding Pani Elvisovej (SK)
13.08.2011 - Triggerfinger (BE)
14.08.2011 - Go Back to the Zoo (NL)
14.08.2011 - Skyline (CZ)
14.08.2011 - Wallace Vanborn (BE)
La Shica (ES)


World music stage:

10.08.2011 - AfroCubism
10.08.2011 - LaBrassBanda
10.08.2011 - Les Hurlements d'Leo
10.08.2011 - Ojos de Brujo
11.08.2011 - Gotan Project
11.08.2011 - Lajko Felix
11.08.2011 - Rotfront
11.08.2011 - Shtetl Superstars
12.08.2011 - Magnifico
12.08.2011 - Muzsikas
12.08.2011 - Oi Va Voi
12.08.2011 - Sly & Robbie feat. Jr. Reid
13.08.2011 - Csik Zenekar
13.08.2011 - Debout Sur le Zinc
13.08.2011 - Goran Bregovic Wedding & Funeral Band
13.08.2011 - Ska Cubano
14.08.2011 - Cheikh Lo
14.08.2011 - Choc Quib Town
14.08.2011 - Cowboy Junkies
14.08.2011 - Socalled


Metal Stage:

10.08.2011 - Motorhead
10.08.2011 - Omen
10.08.2011 - Road
10.08.2011 - Within Temptation
11.08.2011 - 3 Feet Smaller
11.08.2011 - Helloween
11.08.2011 - Judas Priest
11.08.2011 - Lord
12.08.2011 - Deftones
12.08.2011 - Depresszio
12.08.2011 - Subscribe
12.08.2011 - The Haunted
13.08.2011 - Lostprophets
13.08.2011 - Superbutt
13.08.2011 - The Sorrow
14.08.2011 - Dalriada
14.08.2011 - Nevergreen
14.08.2011 - Sonata Arctica
14.08.2011 - Tankcsapda

Roma Stage:

10.08.2011 - Besh o droM
10.08.2011 - DJ Goulash Exotica
10.08.2011 - Poros feat. Magyarpalatkai Banda
10.08.2011 - Tekameli
10.08.2011 - Vano Bamberger & Band
11.08.2011 - Amsterdam Klezmer Band
11.08.2011 - DJ Scratchy
11.08.2011 - Kal
11.08.2011 - Shutka Roma Rap
11.08.2011 - The Winner of Arthe Sam Talent Show
12.08.2011 - DJ Tagada
12.08.2011 - Giani Lincan
12.08.2011 - Kanizsa Csillagai
12.08.2011 - Sondorgo feat. Baltazar Montanaro
12.08.2011 - Transkapela
13.08.2011 - Bihari Ciganyzenekar
13.08.2011 - Dhoad Gypsies of Rajasthan
13.08.2011 - Esma Redzepova
13.08.2011 - GypsySoundSystem
13.08.2011 - Vojasa
14.08.2011 - BerlinskiBeat
14.08.2011 - DJ Robert Soko
14.08.2011 - Karpati Roma Projekt
14.08.2011 - Kumpanya Istanbul
14.08.2011 - Parno Graszt
14.08.2011 - Tecsoi Banda
14.08.2011 - Traktorkestar

Giant Street Theatre:

PAN.OPTIKUM pres. TRANSITion

Meduza:

10.08.2011 - Feelipa
10.08.2011 - Scratcha DVA
11.08.2011 - Ollywood
11.08.2011 - RackNRuin
11.08.2011 - Torqux & Twist
11.08.2011 - VENT
12.08.2011 - Dario Zenker
12.08.2011 - Dewalta
12.08.2011 - Nico Purman
12.08.2011 - Reality Engine
14.08.2011 - Alexkid
14.08.2011 - Mlle Caro


Blues Stage:

10.08.2011 - Blues Mix Party: Olah Andor, Gal Csaba Boogie+mix&drop
10.08.2011 - Gary Moore session: Poka Egon, Alapi, Tonocky, Gazdag Viktor, Budi Szilard, Kiru
10.08.2011 - Joint Venture V4, Lukasz Gorczyca, Jakub Stepanik
10.08.2011 - Slivovitz World Jazz
10.08.2011 - Vali Racila
11.08.2011 - Fekete Jeno and friends
11.08.2011 - Full Playback
11.08.2011 - Mississippi Big Beat
11.08.2011 - Rockability Best of
12.08.2011 - Blue sPot
12.08.2011 - Ef Zambo Happy Dead Band
12.08.2011 - Keknyul Hammond Band and Magyar Bori
12.08.2011 - Szakcsi BluesCats
13.08.2011 - Charlie Fabert Blues Band
13.08.2011 - Jambalaja
13.08.2011 - Psyhomutans
13.08.2011 - Royal Express
14.08.2011 - Blues B.R.Others
14.08.2011 - Gyo cc and Band
14.08.2011 - Pely Barna and the Funk Survivors
14.08.2011 - The Bluesberry band es Ferenc Muck

Reggae Stage:

Afro DZAQM
Groovefruit
Kingston Cruisers
Ocho Macho

Circus Programme:

Albadulake
Circo Menjune
CirkuSzinhaz Tarsulat
Magma Tizszinhaz
Offline:ontheatre
Pol and Freddy


Magic Mirror:

Diva Tomasz

Other Stage:

The first acts at Ambient Stage: Fókatelep and Óperentzia, Sickpicnic, Kiss Erzsi zenekar, Myzrab zenekar, Burkus König zenekar, Aphics, CZT, Rare, Soulrise, Living Totem, Nameless City, Amygdala, Volkova Sisters, N.O.I., Pupilla, Savage, Flyjam, The Global Optimistic, Iacchus, I-One, H.A.R., Milendee, Dhammapada Dub Collective, Moosz, Tobie & Aksel, Latam, Psyla and Peacedefender.


Amygdala
Aphics
Burkus Konig zenekar
CZT
Dhammapada Dub Collective
Flyjam
Fokatelep and Operentzia
H.A.R.
I-One
Kiss Erzsi zenekar
Lacchus
Latam
Living Totem
Milendee
Myzrab zenekar
N.O.I.
Nameless City
Operentzia
Peacedefender
Psyla
Pupilla
Rare
Savage
Sickpicnic
Soulrise
The Global Optimistic
Tobie & Aksel
Volkova Sisters

Confirmed Acts A-Z:

All artists on alfabetic sequence:


10.08.2011 - 19.30-21.00 - Empire Of The Sun
10.08.2011 - 22.00-?? - Ambivalent
10.08.2011 - 22.00-?? - Igor Do'urden vs. Coyote
10.08.2011 - 22.00-?? - Marc Houle -live-
10.08.2011 - 22.00-?? - Philipp Straub
10.08.2011 - 22.00-?? - Richie Hawtin
10.08.2011 - AfroCubism
10.08.2011 - Besh o droM
10.08.2011 - Bloody Beetroots Death Crew 77
10.08.2011 - Blues Mix Party: Olah Andor, Gal Csaba Boogie+mix&drop
10.08.2011 - DJ Goulash Exotica
10.08.2011 - Dorian Concept
10.08.2011 - Feelipa
10.08.2011 - Flogging Molly
10.08.2011 - Gary Moore session: Poka Egon, Alapi, Tonocky, Gazdag Viktor, Budi Szilard, Kiru
10.08.2011 - Hurts
10.08.2011 - Interpol
10.08.2011 - Joint Venture V4, Lukasz Gorczyca, Jakub Stepanik
10.08.2011 - LaBrassBanda
10.08.2011 - Les Hurlements d'Leo
10.08.2011 - Mitch & Mitch (PL)
10.08.2011 - Motorhead
10.08.2011 - Ojos de Brujo
10.08.2011 - Omen
10.08.2011 - Poros feat. Magyarpalatkai Banda
10.08.2011 - Pulp
10.08.2011 - Rise Against
10.08.2011 - Road
10.08.2011 - Scratcha DVA
10.08.2011 - Slivovitz World Jazz
10.08.2011 - Suicidal Tendencies
10.08.2011 - Tekameli
10.08.2011 - Terry Poison
10.08.2011 - The Broken Beats (DK)
10.08.2011 - The Maccabees
10.08.2011 - The Mono Jacks (RO)
10.08.2011 - Vali Racila
10.08.2011 - Vano Bamberger & Band
10.08.2011 - Within Temptation
11.08.2011 - 19.30-21.00 - Goose
11.08.2011 - 22.00-?? - 2manydjs -live-
11.08.2011 - 22.00-?? - Andro
11.08.2011 - 22.00-?? - Gesaffelstein
11.08.2011 - 22.00-?? - Sikztah
11.08.2011 - 22.00-?? - Stereokillaz
11.08.2011 - 3 Feet Smaller
11.08.2011 - Amsterdam Klezmer Band
11.08.2011 - Ben l'Oncle Soul
11.08.2011 - Bomb The Bass
11.08.2011 - Crystal Castles
11.08.2011 - De Jeugd van Tegenwoordig
11.08.2011 - DJ Scratchy
11.08.2011 - Elvis Jackson (SI)
11.08.2011 - Fekete Jeno and friends
11.08.2011 - Francis International Airport (AT)
11.08.2011 - Full Playback
11.08.2011 - Good Charlotte
11.08.2011 - Gotan Project
11.08.2011 - Helloween
11.08.2011 - Hudson Mohawke
11.08.2011 - Ismo Alanko & Teho (FI)
11.08.2011 - Judas Priest
11.08.2011 - Kal
11.08.2011 - Kasabian
11.08.2011 - La Roux
11.08.2011 - Lajko Felix
11.08.2011 - Lord
11.08.2011 - Mississippi Big Beat
11.08.2011 - Ollywood
11.08.2011 - RackNRuin
11.08.2011 - Rockability Best of
11.08.2011 - Rotfront
11.08.2011 - Shtetl Superstars
11.08.2011 - Shutka Roma Rap
11.08.2011 - Sohne Mannheims (DE)
11.08.2011 - The Chemical Brothers
11.08.2011 - The Winner of Arthe Sam Talent Show
11.08.2011 - Torqux & Twist
11.08.2011 - VENT
11.08.2011 - Xiu Xiu
12.08.2011 - 19.30-21.00 - Trentemoller
12.08.2011 - 22.00-?? - Carlo Lio
12.08.2011 - 22.00-?? - Cristian Varela
12.08.2011 - 22.00-?? - Dubfire
12.08.2011 - 22.00-?? - Hot X
12.08.2011 - 22.00-?? - Jay Lumen vs. SanFranciscoBeat
12.08.2011 - 22.00-?? - Technasia
12.08.2011 - Batucada Sound Machine
12.08.2011 - Blue sPot
12.08.2011 - British Sea Power
12.08.2011 - Dario Zenker
12.08.2011 - Deftones
12.08.2011 - Depresszio
12.08.2011 - Dewalta
12.08.2011 - DeWolff
12.08.2011 - Dizzee Rascal
12.08.2011 - DJ Tagada
12.08.2011 - Ef Zambo Happy Dead Band
12.08.2011 - Giani Lincan
12.08.2011 - Gravity Co. (BG)
12.08.2011 - Kanizsa Csillagai
12.08.2011 - Keknyul Hammond Band and Magyar Bori
12.08.2011 - KILLO KILLO Banda (SR)
12.08.2011 - Kode9
12.08.2011 - Magnifico
12.08.2011 - Muzsikas
12.08.2011 - Nico Purman
12.08.2011 - Oi Va Voi
12.08.2011 - Peter, Bjorn and John
12.08.2011 - Reality Engine
12.08.2011 - Skunk Anansie
12.08.2011 - Sly & Robbie feat. Jr. Reid
12.08.2011 - Sondorgo feat. Baltazar Montanaro
12.08.2011 - Subscribe
12.08.2011 - Szakcsi BluesCats
12.08.2011 - The Haunted
12.08.2011 - The Prodigy
12.08.2011 - Transkapela
12.08.2011 - Turbostaat
12.08.2011 - Verdena (IT)
13.08.2011 - 19.30-21.00 - Zombie Nation
13.08.2011 - 22.00-?? - Above & Beyond
13.08.2011 - 22.00-?? - Blake Jarell
13.08.2011 - 22.00-?? - DJ Observer & Daniel Heatcliff
13.08.2011 - 22.00-?? - Jutasi
13.08.2011 - 22.00-?? - Myon & Shane 54
13.08.2011 - 22.00-?? - Poleposition
13.08.2011 - Bihari Ciganyzenekar
13.08.2011 - Buraka Som Sistema
13.08.2011 - Charlie Fabert Blues Band
13.08.2011 - Csik Zenekar
13.08.2011 - Debout Sur le Zinc
13.08.2011 - Dhoad Gypsies of Rajasthan
13.08.2011 - Digital Mystikz
13.08.2011 - Esma Redzepova
13.08.2011 - For a Minor Reflection (IC)
13.08.2011 - Goran Bregovic Wedding & Funeral Band
13.08.2011 - GypsySoundSystem
13.08.2011 - Hadouken!
13.08.2011 - Jambalaja
13.08.2011 - Kaiser Chiefs
13.08.2011 - Kate Nash
13.08.2011 - Lostprophets
13.08.2011 - Overflow
13.08.2011 - Psyhomutans
13.08.2011 - Puding Pani Elvisovej (SK)
13.08.2011 - Royal Express
13.08.2011 - Ska Cubano
13.08.2011 - Superbutt
13.08.2011 - The Gaslamp Killer
13.08.2011 - The Sorrow
13.08.2011 - Triggerfinger (BE)
13.08.2011 - Vojasa
13.08.2011 - Watcha Clan
14.08.2011 - 19.30-21.00 - Kid Cudi
14.08.2011 - 22.00-?? - Chriss vs. Dandy
14.08.2011 - 22.00-?? - Junkie & Hawky
14.08.2011 - 22.00-?? - Soneec & Belocca
14.08.2011 - 22.00-?? - Steve Angello
14.08.2011 - 22.00-?? - Sunnery James & Ryan Marciano
14.08.2011 - Alexkid
14.08.2011 - Baskerville
14.08.2011 - BerlinskiBeat
14.08.2011 - Blues B.R.Others
14.08.2011 - Cheikh Lo
14.08.2011 - Choc Quib Town
14.08.2011 - Cowboy Junkies
14.08.2011 - Dalriada
14.08.2011 - DJ Robert Soko
14.08.2011 - Go Back to the Zoo (NL)
14.08.2011 - Gogol Bordello
14.08.2011 - Gyo cc and Band
14.08.2011 - Karpati Roma Projekt
14.08.2011 - Kees van Hondt
14.08.2011 - Kumpanya Istanbul
14.08.2011 - Manic Street Preachers
14.08.2011 - Mariachi El Bronx
14.08.2011 - Marina and the Diamonds
14.08.2011 - Mlle Caro
14.08.2011 - Nevergreen
14.08.2011 - Parno Graszt
14.08.2011 - Pely Barna and the Funk Survivors
14.08.2011 - Selah Sue
14.08.2011 - Skyline (CZ)
14.08.2011 - Socalled
14.08.2011 - Sonata Arctica
14.08.2011 - Tankcsapda
14.08.2011 - Tecsoi Banda
14.08.2011 - The Bluesberry band es Ferenc Muck
14.08.2011 - The National
14.08.2011 - Traktorkestar
14.08.2011 - Wallace Vanborn (BE)
14.08.2011 - White Lies
Afro DZAQM
Albadulake
Amygdala
Aphics
Burkus Konig zenekar
Circo Menjune
CirkuSzinhaz Tarsulat
CZT
Dhammapada Dub Collective
Diva Tomasz
Flyjam
Fokatelep and Operentzia
Groovefruit
H.A.R.
I-One
Kingston Cruisers
Kiss Erzsi zenekar
La Shica (ES)
Lacchus
Latam
Living Totem
Magma Tizszinhaz
Milendee
Myzrab zenekar
N.O.I.
Nameless City
Ocho Macho
Offline:ontheatre
Operentzia
PAN.OPTIKUM pres. TRANSITion
Peacedefender
Pol and Freddy
Psyla
Pupilla
Rare
Savage
Sickpicnic
Soulrise
The Global Optimistic
Tobie & Aksel
Volkova Sisters


zozo dat was dus wel weer even de moeite.
ik moet nog maar even kijken welke dagen ik heen ga. ik ben rond die tijd namelijk bezig met een road trip met 2 vrienden en Boedapest is één van de steden waar we heen moeten
Early Bird kaartje (geen e-ticket) te koop! Op te halen in Utrecht, opsturen kan natuurlijk ook.­


Iets om echt naar uit te kijken! Heerlijk!