
Site | ![]() |
Adres | Rigtersbleek-Zandvoort 10 7521 BE Enschede Nederland ![]() |
KvK | 08161918 |
Aanwezigheid | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Concepten
Party agenda Absolutely Fresh
Statistieken

199 | · | feesten |
6 | · | in de toekomst |
193 | · | in het verleden |
140 | · | nieuwsberichten |
86 | · | fotoshoots |
17205 | · | foto's |
188 | · | video's |
6 | · | video's met alleen muziek |
51 | · | winacties |
58411 | · | bezoekers |
19808 | · | unieke bezoekers |
411 | ![]() | fans |
9 K | ![]() | likes |
7487 | · | albumfoto's |
14 | · | verslagen |
8 | · | opmerkingen |
15 | · | waarderingen |
zeer goed | · | stemresultaat (21785 stemmen) |
Nieuws
alles tonen (140)
Line Up Release
15 februari 2019
Gratis toegang & alle leeftijden. Vrijheid hoor je te vieren! Groots en vooral samen. Daarom organiseren we alweer voor de 11de keer Bevrijdingsdag Enschede - zondag 5 mei. Een compleet (te) gek spektakel voor alle gezellige mensen in Enschede en ver daarbuiten.
Kings & Queens
7 februari 2019
Gratis toegang + alle leeftijden. Onze Willem wordt dit jaar alweer 52 jaartjes oud. En dat gaan we op vrijdag 26 april alvast groots én gratis vieren op Kingsnight Festival Enschede @ het campusterrein van de Universiteit Twente.
Op evenementen in Twente is steeds minder politie-inzet nodig. Voor Eric van Oosterbaan van het Enschedese Absolutely Fresh is dat geen verrassing.
Full line-up Freshtival
27 maart 2018
Wooeehoeee. We gaan weer keihard knallen! Freshtival bestaat 10 jaar en dat zal je weten ook! Op 19 & 20 mei (1ste Pinksterdag) gaan we Recreatiepark Het Rutbeek in Enschede omtoveren tot het mooiste, gekste en meest muzikale dorp van Nederland!
Voor jong en oud en voor ieder wat wils! De tiende editie van Bevrijdingsdag Enschede belooft een gigantisch spektakel te worden. 1
Nieuw concept Kingsnight festival
7 maart 2018
Eind april vieren we weer massaal de verjaardag van onze koning. Volledig in oranje leggen we jaar na jaar de feestlat weer een stukje hoger maar dit jaar is het BINGO, dit jaar gaan we met z'n allen voor GOUD!
HARDFEST
11 januari 2018
Op vrijdag 27 april 2018 barst er weer een gigantische explosie van oranje en onuitputtelijke energie los op het prachtige terrein van de Universiteit Twente in Enschede.
Poppodium Atak is dicht, maar een tijdelijke oplossing voor de exploitatie is in de maak. Wethouder Jeroen Hatenboer verwacht dat concerten en oefensessies op korte termijn weer kunnen worden opgepakt. 5
Vleermuizen hadden geen last van hardcoremuziek in Enschede
16 oktober 2017
Vleermuizen hebben begin augustus geen last gehad van hardcorefeest Airforce Festival op de voormalige luchtmachtbasis in Enschede. Dat blijkt uit onderzoek dat de gemeente Enschede, de provincie Overijssel en Vliegveld Twenthe Evenementenlocatie hebben laten uitvoeren. 8
Rechter beslist: Airforce Festival gaat door
3 augustus 2017
De bestuursrechter in Zwolle heeft donderdagmiddag besloten dat de tweede editie van Airforce Festival in Enschede door mag gaan. 5
15 waarderingen
Kirsten Wolthuis: | goed | |
A.D.HeiDie: | Goede organisatie van heerlijke feestjes! | |
Floor *: | Ik wil superbash ![]() | |
Dr. Spana: | ![]() | |
Pjom :honger:: | ![]() | |
A_NUS: | *verslik* ...Hardstyle? | |
Rho: | ![]() | |
tharoy aka chubby: | feesten van absolutly fresh altijd geweldig | |
killingscum: | ![]() | |
Amroahs: | Represent! | |
Henkert909: | Helden! | |
sherlock mc: | Dankzij Absolutely ben ik begonnen in de dance scene......absolute loyalty...allways...Peace | |
=Jeffers=: | ![]() | |
*ANKE*: | I love it ,i love it, love it, love it! BOOGIE WOOGIE! ![]() | |
Nasso: | The Originators from the east! ![]() |
8 opmerkingen
idd! Hoog tijd voor weer een keer beukwerk.
Y E S 

feest 12 november 2016 unity fck the system is plagiaat van mij
(net zoals fantasy Island - ook al in enschede - een tijdje geleden)
gaarne direct het feest te stoppen en alle aankondigen te verwijderen
aangezien mijn werk niet (IK HERHAAL NIET) voor commerciële doeleinden gebruikt mag worden
amé amé
(net zoals fantasy Island - ook al in enschede - een tijdje geleden)
gaarne direct het feest te stoppen en alle aankondigen te verwijderen
aangezien mijn werk niet (IK HERHAAL NIET) voor commerciële doeleinden gebruikt mag worden
amé amé