Floorplan
Timetable
Vrijdag
Line-up is niet compleet.
- Mainstage
- Stretch · MC → house
- Mau5trap vs Pryda
- vr 14:00 - 15:00: Rezz
- vr 15:00 - 16:00: ATTLAS
- Ida Engberg techno, house
- Eric Prydz house, techno, trance
- V Sessions
- vr 14:00 - 15:00: Brian Cross
- vr 15:00 - 16:00: Jack Novak
- vr 17:00 - 18:00: VINAI
- vr 18:00 - 19:00: Jay Hardway
- Yves V house, trance, r&b
- Super You & Me
- vr 12:00 - 13:00: Herve Pagez
- vr 13:00 - 14:00: Mark Villa
- vr 22:30 - 00:00: Blasterjaxx
- Haits · MC
- Paradise
- vr 15:00 - 16:00: Denney
- Tranceaddict
- za 00:00 - 01:00: Gouryella
- Cafeina
- Phill Da Cunha house
- Seelen house
- Mr. Grammy house, trance
- Philip house, trance
- I Love The 90's
- vr 18:00 - 19:30: Wout
- vr 22:00 - 23:00: BoozywoozyKlubbheads 90s/00s
- vr 23:00 - 00:00: Back in Time
- Dirty Workz
- Villain · MC hardstyle
- Winterclubbing
- vr 13:00 - 14:00: Tall & Small
- vr 14:00 - 15:00: Jean de Gand
- Thierry von der Warth house
- vr 18:00 - 19:30: Luk
- vr 20:30 - 22:00: Bart-o
- vr 22:00 - 23:00: Funk D
- vr 23:00 - 00:30: Deve & Matizz
- za 00:30 - 01:00: Winterclubbing All Stars
- Mazda The Sound Of Tomorrow Island
- vr 12:30 - 14:00: Steve Rush
- vr 15:30 - 16:30: Bodalia
- vr 16:30 - 18:00: Shaun Frank
- vr 23:00 - 00:00: King Arthur
- Hush Hush
- vr 13:30 - 14:30: London Future
- vr 14:30 - 15:30: The Whatevers
- vr 15:30 - 17:00: Blackout Boy
- vr 17:00 - 18:30: Hush Hefner
- vr 18:30 - 19:30: Diesel
- vr 22:00 - 23:00: Snails
- vr 23:00 - 00:00: NGHTMRE
- Leaf
gehost door Lipton - vr 17:30 - 19:00: Sven van Hees
- vr 22:00 - 23:30: Yamo
- Cubanisto
- vr 14:00 - 15:00: Djaxx & Neurotique
- vr 16:00 - 17:00: The Golden Boy
- Area 15
Zaterdag
Line-up is niet compleet.
- Mainstage
- za 20:45 - 21:45: Nicky Romero
- za 22:45 - 23:45: Dimitri Vegas & Like Mike
- Stretch · MC → house
- Axtone
- za 14:00 - 15:00: Klahr
- za 15:00 - 16:00: M.E.G.
- za 16:00 - 17:00: NEW_ID
- za 18:00 - 19:00: Kryder
- Diynamic Music
- NTFO house
- Café d'Anvers
- za 14:00 - 16:00: Flapjackers
- PPholl · MC house, techno, trance
- Q-dance
- Wildstylez hardstyle
- Villain · MC hardstyle
- B2B
- za 21:30 - 23:30: Brain HuntersD_Maniac psy
- Woody Weekend
- za 13:30 - 14:30: Coin
- za 14:30 - 15:30: Basement Sounds
- za 20:00 - 21:00: Freaquency
- za 21:00 - 22:00: EU
- za 22:00 - 00:00: Greg Lamore
- Mazda The Sound Of Tomorrow Island
- za 20:30 - 22:00: John Christian
- za 22:00 - 23:00: Jacob Plant
- za 23:00 - 00:00: No Mondays
- Reign · MC hardcore, hardstyle
- Leaf
gehost door Lipton - za 14:30 - 16:00: Const
Zondag
Line-up is niet compleet.
- Mainstage
- zo 15:00 - 16:00: FTampa
- zo 17:00 - 18:00: Don Diablo
- zo 20:00 - 21:15: Steve Aoki
- zo 23:40 - 00:00: Dimitri Vegas & Like Mike
- Stretch · MC → house
- Smash The House
- zo 13:30 - 14:30: BoostedkidsRockstarz house, techno
- zo 15:30 - 16:30: Danny Howard
- zo 16:30 - 17:30: ANGEMI
- zo 17:30 - 18:30: MATTN
- My House
- zo 14:30 - 15:30: Alok
- Dave Clarke Presents
- Barong Family
- zo 13:00 - 14:00: The Galaxy
- Bakermat & Friends
- Forma.T
- zo 15:00 - 18:00: Ed Banger House Party
- zo 18:00 - 19:30: SebastiAn
- zo 19:30 - 21:00: Surfing Leons
- zo 21:00 - 22:30: Claude
- zo 22:30 - 00:00: Partyharders
- Footworxx
- Vandal!sm hardcore
- System Overload hardcore
- Sei2ure hardcore
- Bartoch hardcore
- Section Grabuge hardcore
- Miss K8 hardcore
- Miss Enemy hardcore
- Pussy lounge
- zo 14:30 - 16:00: Akyra
- Ruffian · MC hardcore, hardstyle
- Age Of Love
- zo 13:30 - 15:00: Steve Cop
- zo 15:00 - 16:00: Olivier Pieters
- zo 16:00 - 17:30: Quincy
- zo 21:30 - 23:00: Frank Zolex
- Coincidence
- zo 12:00 - 13:30: Didier Beydts
- Mazda The Sound Of Tomorrow Island
- zo 14:00 - 15:00: Norde
- zo 17:00 - 18:00: Throttle
- Thomas Newson house
- Leaf
gehost door Lipton - zo 12:30 - 14:00: That's Who
- zo 18:30 - 20:00: Nathan Fix
- zo 20:00 - 21:30: Barry Fore
- Cubanisto
- zo 16:00 - 17:00: The Oddword