al zet je nou gelijk ff de andere tijden er ook bij
Colosseum - Main
12:00 Benny Rodrigues
13:15 Lucien Foort
14:30 Johan Gielen
15:45 Jean
17:00 Roog
18:15 Felix da Housecat
19:45 West Bam
21:15 Marco V
22:30 Ricky Effe (live)
22:50 Mauro Picotto
00:00 sluit
Ysylon - SOAP
12:00 Ricky Rivaro
13:00 Marnix
14:30 Tiefschwarz
16:00 Tom Novy
17:30 Mousse T
19:00 Junior Sanchez
20:30 Emjay
22:30 José de Divina
00:00 sluit
Atomium - Cocoon - Techno
12:00 D. Diggler
13:30 Stanny Franssen aka G Force
15:00 Funk D'Void
16:30 Michel de Heij
18:00 John Selway
19:30 Pascal FEOS
21:00 Johannes Heil (live)
21:30 Sven Väth
sluit 23:30
Eclipse - Serious - Trance
12:00 Eddie Halliwell
13:30 John Kelly
15:00 Judge Jules
17:00 Matt Hardwick
18:30 Anne Savage
20:00 Sonique
21:30 Scott Bond
sluit 23:00
Matrix - CAPITAL - Progressive
12:00 Andy Jay
13:30 Dave Seaman
15:30 Stef
17:15 Ashley Casselle
19:00 Remy
20:45 Seb Fontaine
sluit 22:45
Q-Dance - Hardstyle
12:00 Bas en Ram
13:15 Yves de ruyter
14:30 Kai Tracid
15:45 Hennes and Cold
17:00 Gary D
18:15 Dana
19:45 Luna
21:15 Techno Boy
22:45 Pavo
MC Ruffian
sluit 00:00
Speedfreax - UK Garage/ 2 Step
12:00 Gomes
13:30 Groovemaster' johnson
15:15 Femme Fatale
17:15 Vanbellen
19:00 Ramsey & Fen
21:00 Mike 'Ruffcut' Lloyd
MC SPYDER 12:00 tot 15:15
MC DART 15:15 tot 19:00
MISS BUNTY 15:15 tot 19:00
MC VIN-E 19:00 tot 23:00>
sluit 23:00
ID&T Tent
12:00 Francois
13:30 Marcel Woods
15:00 Rank 1 ( dj set)
16:30 Ferry Corsten
18:00 JamX and De Leon a.k.a. DuMonde
19:30 Armin van Buuren
21:00 Cosmic Gate
22:30 DJ Joop
sluit 23:30
ID&T Radio tent
12:00 Marcus
13:00 Faro
14:00 Benny Rodrigues
15:00 Erick E
16:30 Olav Basoski
18:00 Eric de Man
19:00 Michel de Heij
20:00 Stef
21:00 Quazar (live)
22:00 Armin van Buuren
23:00 Astrid
sluit 00:00
The Third Movement presents: RUDE AWAKENING
12:00 K.Cee
13:30 Innerdrive
15:00 Beast Machines
16:00 Vitalic (live)
16:30 Kay D Smith
18:00 Peaky Pounder
19:30 Rude Awakening
21:00 N-Vitral (live)
21:30 The Happymakers
sluit 23:00
Namaste-Connecting cultures
12:00 DJ Bluestorm
13:30 DJ Riches
14:45 Dj Hepcat
16:00 The E fans (live)
16:15 DJ Bass 80
17:30 Dj Danyel
19:15 The E fans (live)
19:30 DJ Zen
21:15 DJ La.nebuleuse
sluit 23:00
de wereld houd niet op bij Q-dance!
ps: is voor mass bedoeld niet voor kapi...