@ Dieselgozuh, wat een onzin! Dat je toevallig naar 1 feestje gaat waar de één na grootste bevolkingsgroep van Amsterdam onder jongeren (Marokkaanse jongeren) iets meer vertegenwoordigt is dan je wellicht gewend bent, wil nog niet zeggen dat het een moskee is geworden.
The Sand probeert sinds de wisseling van eigenaar (officieel sept 2009) keihard om een eerlijk maar wel scherp deurbeleid te voeren.
Daarbij staat in eerste instantie de verhouding man / vrouw bovenaan.
Als je de afgelopen periode nog bent geweest, zul je zelf merken dat feesten als One Love (David Guetta), Bloomingdale warm-up, Tast It etc, de verhouding goed zijn en er gewoon goed publiek binnen is. Dan spreek ik nog niets eens over de evenementen die buiten dit House genre vallen (A state of the 90's, Lockdown, Full Moon) Tuurlijk zijn er altijd wat mindere feesten, maar er wordt momenteel hard gewerkt om die uit te bannen.
Ik zou zeggen, mail me maar voor gastenlijst. Zaterdag 24 april is er een feestje waar je je vast helemaal fijn voelt
Grtz Nora |